زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟

ارسال: #۳۱
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
ای بابا خدایا این چجورشه اخه سرنوشتمون شده بازیچه دست سنجش به عنوان موش آزمایشگاهی هر سال یه تغییر اساسی و شوک برانگیز میدن هر سال هست جزو ذاتشه . گرایش امنیت و شبکه رو که نابود کردن ظرفیت ها IT که داغون کردن تا زیر ۶۰ میخواد تهران ... هر سال کمتر از پارسال... اینم آزمایش جدیده سنجشه
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: BaHar1 , Ms. Saba
ارسال: #۳۲
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک سایت دکتر خلیلی فر هستش .
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز..اگه این خبر صحت داشته باشه که عالیه...تصور کنید فاصله ی آزمون تا اعلام نتیجه ی نهائی حدود۷ماهه که این زمان زیادی از داوطلبی که منتظر نتیجه س میگیره...اما اینجوری هم فرصت بیشتره هم نتایج زودتر اعلام میشه و آدم تکلیف خودش رو بهتر میفهمه..
۱۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
کی نتیجه و خبر قطعی اعلام میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط shamdooni.)
ینی واقعا سنجش ازمون رو تو اردیبهشت حتی اگر اول اردیبهشت برگزار کنه ، اون وقت نتایج رو تا شهریور اعلام میکنن؟!
چه جالب انگیز!
ولی واقعا اسفند و فروردین ماه درس خوندن نیست، واسه من که خیلی سخته تو این دو ماه درس خوندن و
فک میکنم بیشترین تلاش بچه ها توی همین دوماهه اخر جمع بندیه.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۳۶
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
مدرسان هم تو سایت خودش تو صفحه اول این خبر رو قرار داده

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۷
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
خیلی خوبه اردیبهشت باشه ................
۴
۲
ارسال: #۳۸
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟
کاش اردیبهشت نباشه. اینجوری رسما یک سال رو باید بذاریم واسه کنکور. تو این مدتم هیچ کار مفید دیگه ای نمیشه انجام داد Sad یعنی فقط زمان هدر میره.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۹
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
خیلی خبر خوبیه برای من اگر به حقیقت بپیونده. دم اونی که شب خواب میبینه، صبح بلند میشه تو سازمان سنجش اجرا میکنه گرم Wink
۵
۲
ارسال: #۴۰
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
اگه اردیبهشت باشه ما باید با برنامه ی "خودکار چی " آزمونامونو هماهنگ کنیم! عید هم بریم دوران طلایی با بچه های دبیرستانی!؟؟ Big Grin Big Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , farhad_vr32
ارسال: #۴۱
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
نیم سال دوم شروعی مهمتر!

وای من دارم دیوونه میشم اگه اردیبهشت باشه که هست دیگه من نمیتونم ترم هفت کنکور بدم و دانشگاه و کنکور رو بالانش کنم باید بعد از ترم هشت بذارم ااااااااااااااااااااای
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
اینکه زمانمون بیشتر میشه واسه مطالعه خوبه ولی خب از طرفیم ۱۰ماه درگیر کنکوریم دیگه. و به قول دوستمون اسفند و فروردین خیلی سخته درس خوندن.کاش اسفند میزاشتن کنکورو
۳
۰
ارسال: #۴۳
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ق.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان با توجه به این که اصلا سیستم پاسخگویی سازمان جواب این سوالتون رو درستو حسابی بررسی نمیکنه من یه پیشنهاد دارم که میشه گفت حداقل تیری در تاریکی حساب میشه.

برای این که این قضیه صحت و سقمش از یه مدیرکل تایید یا رد بشه بهتر یه خبرنگار پیگیری کنه،پس به نظرم با باشگاه خبرنگاران یا ایسنا ارتباط برقرار کنید .داخل سایت yjc یک قسمت به اسم دانشگاه و کنکور داره که زیر مجموعه علمی پزشکی و ایمیل و شماره تماس این حوزه خبریشو گذاشته اینجوری پیگیری کنید شاید برای این سوالتون به جواب رسیدید.

واقعا پیشنهاد عالی هس من که کاملا موافقم
به نظر من همه با هم باید به سایت باشگاه خبرنگاران جوان حمله کنیم و اونقدر درخواست بدیم که مجبور بشن پیگیری کنن
۶
۰
ارسال: #۴۴
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ق.ظ
من باید بعد از اسفند برم خدمت مقدس سربازی الانم از سر کار اومدم بیرون که بشینم واسه کنکور درس بخونم اگه اردیبهشت باشه واسه من خیلی گرون تموم میشه. ای کاش پارسال بعد از کنکور اعلام می کردن که تکلیف خودمونو بدونیم ! ای بابا ای بابا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۵
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
ممکنه مثل قضیه سال گذشته برای ایتی باشه؟؟
پارسال اعلام کردن گرایش های ایتی داره تغییر میکنه ولی امسال عملا داره پیاده سازی میشه

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close