زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استفاده از تجربه بچه ها

ارسال: #۱۶
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ق.ظ، توسط Sahar VK.)
RE: استفاده از تجربه بچه ها
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  بله ، من هم با کتاب های پوران میونه ی خوبی ندارم ، خیلی نکته میگه و اصلا" برای کسی که پایه ی ضعیفی داره مناسب نیست ... نمیدونم چرا ، همه میگن پوران خوبه :|

البته فکر کنم خوندن کتاب قدسی + ۶۰۰ تست مفید تر باشه
مطلبی که گذاشتم در مورد کتابای طراحی الگوریتم بود چون ذهن خودم خیلی درگیر این درسه Big GrinBig Grinببخشید . ولی درکل نظرم درمورد کتابای پوران همون قبلیه بعلاوه این که حل تشریحی تستاش هم خیلی مختصره..
من برای ساختمان داده به این ترکیب رسیدم : مقسمی - پارسه
طراحی الگوریتم : مدرسان شریف - پارسه
۶۰۰ تست دکتر قدسی
برنامه مطالعاتی این دو درس هم این که تابستون اول مقسمی ساختمان رو کامل بخونم و بعدش مدرسان طراحی الگوریتم رو.
از پاییز پارسه هر دو درس رو و ۶۰۰ تست.

شما کتاب دکتر قدسی رو خودتون دیدین ؟ به نظرم سنگینه کتابش به خصوص اگه پایه ی خیلی قوی هم نداشته باشه آدم .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ق.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  بین مدرسان ، پارسه ، پوران کدوم واسه ساختمان داده بهتره ؟
با عرض سلام
چند روز پیش یه همایشی توی شیراز برگزار شد که دکتر رضوی و دکتر هادی یوسفی رو آورده بودن
دکتر رضوی کتاب جدید ساختمان داده پوران پژوهش چاپ ۱۰ رو توصیه کردن و گفتن تمومی نکات رو در برمیگیره
اما برای طراحی الگوریتم مدرسان شریف حرف برای گفتن زیاد داره و بسیار مناسبه . خودم هم این کتاب رو دارم + ۶۰۰ تست دکتر قدسی ایده آل هس برای طراحی الگوریتم
موفق و پیروز باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۸
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ق.ظ
سلام دوستان، من خود کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی (نه ششصد مسئله) رو گرفتم و میخوام با این کتاب شروع کنم به خوندن الگوریتم. به موازاتش ساختمان پوران رو هم بخونم چون بیشتر مباحث ساختمان رو تو این کتاب گفته. نظرتون راجع به این کار چیه? آیا خوندن این دوتا با هم برای الگوریتم و ساختمان کافیه?
تا بعدش که خوندن و یادگیری تموم شد ششصد مسئله رو برای تمرین و تسلط بخونم. لطفا نظرتون رو بگین، ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
اره اون ترمی که ما ساختمان داده داشتم استاد از روی قدسی درس داد ... سعی کنید مطالب مشترک رو هم از مقسمی بخونید هم قدسی البته بعدش که پایه خوبی پیدا کنید عمرا" برید سمت مقسمی Smile)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nina777
ارسال: #۲۰
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: استفاده از تجربه بچه ها
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ق.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من خود کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی (نه ششصد مسئله) رو گرفتم و میخوام با این کتاب شروع کنم به خوندن الگوریتم. به موازاتش ساختمان پوران رو هم بخونم چون بیشتر مباحث ساختمان رو تو این کتاب گفته. نظرتون راجع به این کار چیه? آیا خوندن این دوتا با هم برای الگوریتم و ساختمان کافیه?
تا بعدش که خوندن و یادگیری تموم شد ششصد مسئله رو برای تمرین و تسلط بخونم. لطفا نظرتون رو بگین، ممنون

کتاب دکتر قدسی در واقع برای ساختمان داده است نه الگوریتم. همونطوری که میدونید ساختمان داده و طراحی الگوریتم بخش های مشترکی دارن مثل بخش درخت ها و گراف ها و پیچیدگی ها که برای اون ها میشه از کتاب جامعی استفاده کرد مثل همینی که گفتید. ولی برای بخش های دیگه ای از طراحی الگوریتم من فکر نکنم کافی باشه. البته ۶۰۰ مسئله هم سوالات ساختمان رو داره و هم طراحی رو و میشه برای هر دو از اون کتاب استفاده کرد ولی کتاب ساختار داده نه

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nina777 , d_felfelak
ارسال: #۲۱
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
سلام آقاآرش اگرنظرمن رومیخوایین من به شخصه مدرسان شریف روبهتون پیشنهادمیکنم مدرسان علاوه براینکه کتابای تک میتونی ازش بگیری براقوی کردن پایه.یه سری پکیج هم داره که برامستحکم ترکردن اون پایه ی ضعیف خیلی بهت کمک میکنه شنیدم پکیج هاشم الان تخفیف خورده برابچه ها.... خیلی بهتره برات چون اگه یه زمانی مجدداراهنمایی هم بخوای خودشون بهتون مشاوره میدن
۱
۵
ارسال: #۲۲
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ق.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من خود کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی (نه ششصد مسئله) رو گرفتم و میخوام با این کتاب شروع کنم به خوندن الگوریتم. به موازاتش ساختمان پوران رو هم بخونم چون بیشتر مباحث ساختمان رو تو این کتاب گفته. نظرتون راجع به این کار چیه? آیا خوندن این دوتا با هم برای الگوریتم و ساختمان کافیه?

کتاب دکتر قدسی در واقع برای ساختمان داده است نه الگوریتم. همونطوری که میدونید ساختمان داده و طراحی الگوریتم بخش های مشترکی دارن مثل بخش درخت ها و گراف ها و پیچیدگی ها که برای اون ها میشه از کتاب جامعی استفاده کرد مثل همینی که گفتید. ولی برای بخش های دیگه ای از طراحی الگوریتم من فکر نکنم کافی باشه. البته ۶۰۰ مسئله هم سوالات ساختمان رو داره و هم طراحی رو و میشه برای هر دو از اون کتاب استفاده کرد ولی کتاب ساختار داده نه
ممنون از راهنماییتون، میشه بفرمایین برای خوندن الگوریتم علاوه بر داده ساختارها چه کتابی مناسبه برای خوندن تا مباحث الگوریتم تکمیل بشه?
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
سلام دوستان
من میخوام امسال کنکور IT شرکت کنم . کتاب های مورد نظرمم پیدا کردم ولی نمیدونم کدومش تسته کدومش درسه ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
و اگر پیشنهاد بهتری راجع به کتاب تست و یا درس دارید بهم بگید لطفا . ( خصوصا راجع به کتاب تست )
گسسته : پوران پژوهش (هادی یوسفی)
داده : مقسمی + پارسه
سیستم : پارسه ( دکتر حقیقت )
الگوریتم : پوران پژوهش
پایگاه داده : مقسمی
هوش: پوران پژوهش + تست مقسمی
نرم: اسلام ناظمی انتشارات جلوه و پارسه خلاصه کتاب پرسمن
شبکه:پارسه + کتاب کروس
مدیریت : پرچ و مقسمی
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط Sahar VK.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)maede__r نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من میخوام امسال کنکور IT شرکت کنم . کتاب های مورد نظرمم پیدا کردم ولی نمیدونم کدومش تسته کدومش درسه ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
و اگر پیشنهاد بهتری راجع به کتاب تست و یا درس دارید بهم بگید لطفا . ( خصوصا راجع به کتاب تست )
گسسته : پوران پژوهش (هادی یوسفی)
داده : مقسمی + پارسه
سیستم : پارسه ( دکتر حقیقت )
الگوریتم : پوران پژوهش
پایگاه داده : مقسمی
هوش: پوران پژوهش + تست مقسمی
نرم: اسلام ناظمی انتشارات جلوه و پارسه خلاصه کتاب پرسمن
شبکه:پارسه + کتاب کروس
مدیریت : پرچ و مقسمی
پایگاه داده : پارسه
هوش : راهیان ارشد
الگوریتم : مدرسان - پارسه (خیلیا هم پوران میخونن ولی من از نگارش این کتاب خوشم نمیاد و خسته میشم.خیلی نکته ای و سربسته گفته تا بتونه حجم زیادی از مطالب رو توی کتاب بیاره)
انتخابای ساختمان و گسسته و سیستم عامل تون خوبه به نظرم.
من خودم نرم افزارم ولی توی مصاحبه های بچه های آی تی دیدم که برای شبکه جزوه ی امیر کبیر و برای مدیریت هم از کتاب رابینز تعریف کرده بودن در کنار این منابعی که شما نوشتین .

بچه ها یه سوال ؟ برای درس محاسبات عددی منبع خوب چیه ؟ بچه هایی که قبلا چیزی رو خوندن و نتیجه گرفتن و یا تجربه دارن بگن لطفا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maede__r
ارسال: #۲۵
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
یه سوال:
کتاب های اقای یوسفی از انتشارات پوران حالت حفظی داره؟ که هی نکته بگه و خواننده قرار باشه اونها رو حفظ کنه؟
۱
۰
ارسال: #۲۶
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  یه سوال:
کتاب های اقای یوسفی از انتشارات پوران حالت حفظی داره؟ که هی نکته بگه و خواننده قرار باشه اونها رو حفظ کنه؟
من فقط درمورد ساختمان داده و طراحی الگوریتم نظر میدم . این کتاب ها نکاتی دارن که باید حفظ کنی حتی یه سری تمرین بدون حل هم آخر هر فصل هست که گفته اگه نتونستید حل کنید صورت سوالات رو حفظ کنید !!! بعدشم اینکه معمولا مطالب رو خوب باز نمی کنه مث این استادا که فک می کنن طرف نصفشو بلده !!! پاسخ تشریحی تست ها هم زیاد جالب نیست . البته شما خودت برو کتاب فروشی کتاب رو ببین شاید با سبک مطالعه ت مچ شد .
من خودم تصمیم دارم از منطقی و معماری و گسسته و محاسباتش استفاده کنم منتها بجز گسسته واسه بقیه مرجع هم در نظر دارم .

کلا اینم بگم که آقای یوسفی در مورد همه چیز کتاب دارن از ساختمان و الگوریتم که نرم افزار تا منطقی و معماری که سخت افزاره تااااا ریاضی مث محاسبات .... که خوب این کیفیت کار رو خیلی پایین میاره . هر استادی قاعدتا توی یک یا دو فیلد و موضوع میتونه bold باشه .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۲۷
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط ali_nemo.)
اگر کسی دوست داشت میتونه با من ارتباط مستقیم داشته باشه
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار رتبم ۶۰۰ شد
mohammad.sadoogh@yahoo.com
or gmail .com
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Sahar VK نوشته شده توسط:  بجز گسسته واسه بقیه مرجع هم در نظر دارم .

واسه منطقی و معماری اصلا مرجع لازم نیست ها...اصلا...برای جفتش همین پوران واقعا عالیه...واقعا...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
استفاده از تجربه بچه ها
سلام بچه ها
من امسال کنکور it دارم می خواستم بدونم برای درس شبکه جزوه صبایی و خوانساری کافیه یا کتاب کروس رو هم بگیرم . البته ترجمه کی رو بگیرم اگه لازمه ؟

در ضمن گذاشتم اول کتاب پارسه رو که مال سال ۹۱ هست کامل بخونم بعد کتاب کروس رو بخونم !!!!

به نظرتون چیکار کنم اصلا وقت میشه :-)
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من امسال کنکور it دارم می خواستم بدونم برای درس شبکه جزوه صبایی و خوانساری کافیه یا کتاب کروس رو هم بگیرم . البته ترجمه کی رو بگیرم اگه لازمه ؟

در ضمن گذاشتم اول کتاب پارسه رو که مال سال ۹۱ هست کامل بخونم بعد کتاب کروس رو بخونم !!!!

به نظرتون چیکار کنم اصلا وقت میشه :-)
اول کروس بعد تمرینات آخر فصلش بخون ( کروس ویرایش ۶ اکثر ترجمه ها خوب. تمرینات کروس حل کن فقط ۴ فصل اول به احتمال زیاد میتونی با همین ۲ مورد بالای ۷۵ درصد بزنی پارسه کتاب شبکه اش ۲ زارم نمیارزه )
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۴ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۰۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۴۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۱۷ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close