زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میزان حقوق مناسب

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
میزان حقوق مناسب
سلام دوستان
کسی میدونه برای کار در یک شرکت کامپیوتریه نسبتا معتبر که دارای تعداد زیادی نیرو دارن، حقوق مناسب برای یک فارغ التحصیل رشته کامپیوتر، دانشگاهی مثل الزهرا یا مالک اشتر، که سابقه کار نداره چقدره؟ پیشنهاد شده ماهی یه میلیون و ۴۰۰ که از ۸/۳۰ صپ تا ۵بعد از ظهر غیر از ۵شنبه هاس. یعنی ساعتی ۸ تومن و قرارداد ۲ساله
بعضی دوستان گفتن برای ۲سال زیر ۱۰تومن خیلی کمه. ایا موافقید و یا نه مناسبه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , نارین
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
میزان حقوق مناسب
چه کاری؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
میزان حقوق مناسب
به نظر من با توجه ب اینکه سابقه کار ندارید مناسب هست.من هم سابقه کار ندارم .چنتا شرکت رفتم تازه ۱و ۳۰۰ هم میگفتن زیاد هست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط zahra:).)
RE: میزان حقوق مناسب
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ)sabtenam نوشته شده توسط:  سابقه ندارید بهتره قرار داد ۳ ماهه ببندید، بعدش میتونید برید جای دیگه ای کار کنید (اگه با حقوق بیشتر قبول نکردن). بنده هم الان دارم با ماهی دو تومن کار می کنم. ساعت کاریش هم قانون کاره. فقط شرکتی که توش کار می کنم یه مزیت بزرگ داره و اونم اینه که پنج شنبه ها شرکت بازه و ساعت کاریش مشخص نیست. شرکت از تقریبا ۷-۸ صبح بازه تا حدود ۹ شب و شما هر وقت که خواستی میتونید برید سر کار و هر چقدر که کار کردی ساعت بزنی. ولی در کل دو تومن هم خیلی کمه، ماهی سه تومن به نظرم مناسب میاد (فول تایم). البته به تخصصتون هم باید نگاه کنید. بنده هر کاری که میگن انجام میدم، تو این چند وقته، سی شارپ، جاوا، سی پلاس پلاس کد زدم. از طرفی WPF و WCF و Java Servlet و Web Application و کار با انواع دستگاه ها و ویندوز و توزیع های مختلف لینوکس و .... هم انجام دادم. واقعا نمیصرفه. از کارگری هم بدتره.

خب شما حتما وارد کارید و سابقه کار ندارم برنامه نویسیم هم معمولیه

(۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چه کاری؟
گفتن داده کاوی و پایتون و جاواس

(۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  به نظر من با توجه ب اینکه سابقه کار ندارید مناسب هست.من هم سابقه کار ندارم .چنتا شرکت رفتم تازه ۱و ۳۰۰ هم میگفتن زیاد هست.
شما ارشدید؟
من فوق هستم و گفتن بیشتر کارم جنبه تحقیقی داره و در کنارش پایتون و جاوا هم هست
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
میزان حقوق مناسب
اگر این هایی که گفتن رو بلد نیستین خوب گفتن برین ولی می تونین ازشون بپرسین اگه پیشرفت کردم،... امکان افزایش حقوق وجود داره یا نه. اگر مسلط هستین فکر کنم حقوق جاوا بالاتر است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra:)
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
میزان حقوق مناسب
سلام . خوش به حال دوستان شاغل. زهرا جان هر طور شد موفق باشی و همه دوستان دیگه.
در شهر ما کار مناسب مثل سخت پیدا میشه. از ۱۰۰ مورد ۹۹ تا منشی اون هم با همه چی گاها بدون بیمه و ۲ شیفت ، برای ۱۱ ساعت کاری حقوق ۵۰۰ تومن در بهترین حالت. اخرین باری که برای شاغل شدن تلاش میکردم پارسال تقریبا این موقع بود ، مثلا شدم مسئول نرم افزار ولی عملا باید همش هواسم به جناب دکتر می بود و زبون روزه سرپا می موندم تا خستگی ایشون با صحبت کردن و دیدن من رفع بشه و شاید ۵ دقیقه میتونستم پیش کامپیوتر برم .خانمهای اونجا میگفتن این طبیعی و اونها هم مثل من بودن و من در این شرایط بازهم راضی بودم ولی بعدا متوجه شدم اونجا کار سالم از من نمیخواد خدا میدونه ۲ روز آخر چه رنجی میکشیدم وقتی این مثلا دکتر میدیدم و حرفا و حرکاتشو تحمل میکردم و نمیتونستم حتی به پدرم بگم. بار اولم هم بود که رسمی کار می کردم و از محیط کاری خبر نداشتم . مثلا جای مطمئنی کار میکردم همراه ۲ خانم دیگه و دکتر ۶۲ ساله معروف.
ببخشید خیلی زیاد میدونم اصلا جاش نبود اینجا بگم ولی دلم پر بود و برای کسی نگفتم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , zahra:) , targol , نارین , sss
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ
RE: میزان حقوق مناسب
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گزارش آماری حقوق و دستمزد در سال ۱۳۹۳ توسط سایت irantalent.com

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون ولی
تو فایرفاکس ارور میده
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
میزان حقوق مناسب
با کروم اجرا بگیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیگه دنبال قیمت مناسب نگرد، سایت قلاب پیداش می‌کنه Kamrany792 ۰ ۴ امروز ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Kamrany792
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۹ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع مناسب برای زبان Afra ۱۵۰ ۱۱۷,۱۴۱ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبیه ساز مناسب شبکه حسگر بیسیم comengineer ۰ ۱,۸۲۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: comengineer
  میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) ya3ya6 ۴ ۳,۰۶۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  روش مناسب من کدام است؟ ۸ تا از بهترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی moeintnt ۰ ۱,۷۹۷ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintnt
  درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! Amir V ۶۶ ۵۷,۷۹۴ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  معرفی منبع مناسب برای درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم royaarabi ۶ ۵,۸۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close