زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال: #۹۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط shabnamZ.)
RE: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  منم هستم
اما از کجا میدونین که کجا ازموناش برگزار میشه ؟

من هم نمیدونم که کجا آزمون ها برگزار میشه این را باید بچه هایی که سال قبل آزمونهاش را دادن جواب بدن که محل آزمونها کجا بوده و آیا راضی بودن از خدمات یا نه

آزمون هاش توو تهران توو دانشگاه شریف بود ، خدماتشون بد نبود ، راستش من فقط به خاطر برنامه ی آزمون هاش بیشتر ثبت نام کردم .
البته اینم بگم که یه بار هم مهمان شدم اردبیل ، خدمات ، امکانات ، محل آزمون ، همه چی افتضاح بود رسما ... همه ی رشته هارو توو یه کلاسی چپونده بودن قاطی پاطی ، اصلا مسئوله نمیدونست که زمان آزمون کیه .خیلی تجربه ی بدی بود.

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  

من هم نمیدونم که کجا آزمون ها برگزار میشه این را باید بچه هایی که سال قبل آزمونهاش را دادن جواب بدن که محل آزمونها کجا بوده و آیا راضی بودن از خدمات یا نه

آزمون هاش توو تهران توو دانشگاه شریف بود ، خدماتشون بد نبود ، راستش من فقط به خاطر برنامه ی آزمون هاش بیشتر ثبت نام کردم .
البته اینم بگم که یه بار هم مهمان شدم اردبیل ، خدمات ، امکانات ، محل آزمون ، همه چی افتضاح بود رسما ... همه ی رشته هارو توو یه کلاسی چپونده بودن قاطی پاطی ، اصلا مسئوله نمیدونست که زمان آزمون کیه .خیلی تجربه ی بدی بود.

یعنی از خدمات توی تهران راضی بودید؟
۰
۰
ارسال: #۹۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
دوستان من از بچه های پارسال و دوسال قبل پرسیدم گفتند تو شیـــــــراز ، تو دانشگاه صنعتی شیراز برگزار میشه
(صرفاً محض اطلاع دوستان)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  

آره انصافا خوب بود Smile البته بعد از اینکه اردبیل مهمان شدم و فهمیدم به چه صورت اون جا برگزار میشه به این نتیجه رسیدم Smile Big GrinBig Grin

۰
۰
ارسال: #۹۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  

آره انصافا خوب بود Smile البته بعد از اینکه اردبیل مهمان شدم و فهمیدم به چه صورت اون جا برگزار میشه به این نتیجه رسیدم Smile Big GrinBig Grin

شما از خدمات مدرسان آمار دارید ،اگر قرار بشه برگردید به گذشته انتخابتون پارسه است یا مدرسان ؟
۰
۰
ارسال: #۹۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  من هم نمیدونم که کجا آزمون ها برگزار میشه این را باید بچه هایی که سال قبل آزمونهاش را دادن جواب بدن که محل آزمونها کجا بوده و آیا راضی بودن از خدمات یا نه

شما از خدمات مدرسان آمار دارید ،اگر قرار بشه برگردید به گذشته انتخابتون پارسه است یا مدرسان ؟

راستش من برای این پارسه رو انتخاب کردم که از چند نفر شنیده بودم که پارسه نسبت به مدرسان برای کامپیوتری ها بهتره ( از لحاظ سوالات آزمون ) و دلیل دیگر اینکه آزمون ثبت نام کردم این بود که من چون ترم هفت بودم برای اینکه مجبور شم و درس بخونم آزمون ثبت نام کردم تا حد امکان خودم و مجبور کنم که با برنامه ی آزمون پیش برم SmileSmileSmileSmile
اگر برگردم عقب هیچ کدوم رو انتخاب نمی کنم Big GrinBig GrinBig Grin خودم توو خوونه آزمون میدم Big GrinBig GrinBig Grin

۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ
Wink RE: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
سلام بچه ها من پارسال آزمون های پارسه رشته آیتی شرکت کردم نسبت به قیمتش ارزش زیادی نداشت فقط به درد برنامه ریزی می خورد اونم واسه منی که سال آخر کارشناسی بودم آزمون های جامع اون رتبم حدود ۲۰ شد و در کنکور حدود ۱۰۰ امنیت و شبکه . این نظر من بود
راستی من مال پارسالش رو دارم با قیمت توافقی می فروشم به نظرم حدود ۴۵۰ هزار تومن واقعا براش زیاده هر کی خواست اس بده ۰۹۱۹۹۲۸۶۶۷۴
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال: #۹۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  آزمون هاش توو تهران توو دانشگاه شریف بود ، خدماتشون بد نبود ، راستش من فقط به خاطر برنامه ی آزمون هاش بیشتر ثبت نام کردم .

راستش من برای این پارسه رو انتخاب کردم که از چند نفر شنیده بودم که پارسه نسبت به مدرسان برای کامپیوتری ها بهتره ( از لحاظ سوالات آزمون ) و دلیل دیگر اینکه آزمون ثبت نام کردم این بود که من چون ترم هفت بودم برای اینکه مجبور شم و درس بخونم آزمون ثبت نام کردم تا حد امکان خودم و مجبور کنم که با برنامه ی آزمون پیش برم SmileSmileSmileSmile
اگر برگردم عقب هیچ کدوم رو انتخاب نمی کنم Big GrinBig GrinBig Grin خودم توو خوونه آزمون میدم Big GrinBig GrinBig Grin

ممنون از بابت راهنمایی شما ،من هم از این آزمون ها به عنوان محرک میخوام استفاده کنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال: #۹۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
من پارسال هم با دوستان تو مانشت ثبت نام کردم که خانم software94 زحتمشو کشید.
۳۰۰ تومن دادیم پارسال همون ۳۰% تخفیف بود. واسه دوستان شهرستانی هم بگم که پارسال شهرستانی ها با بقیه مانشتی ها گروهی از راه دور تهران ثبت نام کردن مدارکشونم ای میل کردن بعد از ثبت نام تلفنی انتقالی گرفتن شهر خودشون مشکل خاصی هم نداشت
آزمونا هم هر سال یه دانشگاهه پارسال شریف بود سال قبلش امیرکبیر بود کیفیت آزمونا هم قابل قبوله به نظرم
ولی همینطور باید صبر کنیم تا جمعیت زیاد شه تا دم آزمونا تا هم تخفیف بیشتر بگیریم هم تعدادمون خیلی زیاد بشه.
البته من خودم هنوز بین مدرسان و پارسه موندم ولی یکی از دوستام قطغا پارسه میاد پس یکی رو به اسم من اضافه کنید.
اگر هم حضوری لازمه بریم هماهنگ کنیم ۲ نفری یا سه نفری بریم که بتونیم خوب تخفیف بگیریم
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)farhad_vr32 نوشته شده توسط:  من پارسال هم با دوستان تو مانشت ثبت نام کردم که خانم software94 زحتمشو کشید.
۳۰۰ تومن دادیم پارسال همون ۳۰% تخفیف بود. واسه دوستان شهرستانی هم بگم که پارسال شهرستانی ها با بقیه مانشتی ها گروهی از راه دور تهران ثبت نام کردن مدارکشونم ای میل کردن بعد از ثبت نام تلفنی انتقالی گرفتن شهر خودشون مشکل خاصی هم نداشت
آزمونا هم هر سال یه دانشگاهه پارسال شریف بود سال قبلش امیرکبیر بود کیفیت آزمونا هم قابل قبوله به نظرم
ولی همینطور باید صبر کنیم تا جمعیت زیاد شه تا دم آزمونا تا هم تخفیف بیشتر بگیریم هم تعدادمون خیلی زیاد بشه.
البته من خودم هنوز بین مدرسان و پارسه موندم ولی یکی از دوستام قطغا پارسه میاد پس یکی رو به اسم من اضافه کنید.
اگر هم حضوری لازمه بریم هماهنگ کنیم ۲ نفری یا سه نفری بریم که بتونیم خوب تخفیف بگیریم

نیازی به حضوری رفتن که نیست فعلا ،چون یکی از اعضا همسرش توی پارسه کار میکنه قرار شده صحبت ها را ایشون انجام بده ،حقیقت منم بین پارسه و مدرسان مونده بودم کدام را انتخاب کنم که با توجه به صحبت برخی از دوستان مث اینکه پارسه برای کامپیوتری ها بهتره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad_vr32
ارسال: #۱۰۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
سلام. دقیقا کی ثبت نام انجام میشه دوستان؟ اقای عباس شما پیگیری میکنید؟
من هم قبلا اعلام حضور کردم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سلام
منم هستم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ
سلام منم هستم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)ha.n نوشته شده توسط:  سلام. دقیقا کی ثبت نام انجام میشه دوستان؟ اقای عباس شما پیگیری میکنید؟
من هم قبلا اعلام حضور کردم.

بزارید باتوجه به تغییر زمان کنکو ر برنامه جدیدش را پارسه اعلام کنه ،امروز زنگ زدم پارسه گفتن تا آخر این هفته میزارن روی سایتشون،من اگر نیاز شد میرم پارسه صحبت میکنم مشکلی ندارم با این کار
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۰۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ
سلام بچه ها .من هم قبلا اعلام حضور کردم .ممنون از دوستای که پی گیرند.منتظریم ما رو بی خبر نذارید لطفا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۴۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close