زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶۶
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
روز تجمع - شنبه ۶ تیرماه ساعت ۱۰-۱۱ + دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی
ممنون از دوستانی که همکاری کردن و کد ملی فرستادن و هم چنین از سه نفری که اعلام کردند حضوری میتوانند بروند
هنوز منتظر هستیم تا فرداشب وقت هست دوستان بشتابید

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
گیمک مکس عزیز منم براتون فرستادم شماره ملی و شماره تماس
لطفا اگه لیستی چیزی دارین منم توش بنویسین ولی من شیرازم نمیتونم بیام همراهتون برا اعتراض
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۶۸
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط balghoor.)
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
من نمیفهمم غیر از ۲ نفر از دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند و میدونم که تهران نیستن وگرنه صد در صد پشت ما رو خالی نمیکردن!‌؛
چرا از این ۲۴ یا ۲۵ نفری که تو نظر سنجی شرکت کردن ؛ فقط ۴ نفر باید باشیم برا اعتراض حضوری؟!!
آقا من معذرت میخوام که اینجوری حرف میزنم ولی آخه دبستانی نیستیم که کسی نخواد رو حرفمون حساب باز کنه!!
هم من و هم شماها شنیدین که پارسال مانشتی ها یکی از تاثیر گذارترین افراد تو تغییر رشته ی امنیت و شبکه بودن!
بعد حالا امسال فقط ۴ نفر باید باشیم که بریم اعتراض؟!!!!
یا مانشت این پتانسیل رو برای اعتراض حضوری نداره و دوستان پارسال خیلی خودشون رو گنده کردن!
یا تهران دانشجوی ارشد بیش تر از ۴ نفر نداره!!!!!
یا اینکه ما بلد نبودیم چجوری تبلیغ کنیم برای اعتراض!!! ( که این درصدش خیلی کمه!‌Smile / بخدا یک ماه کمتر یا بیشتر داریم مینویسیم تو این انجمن )
-----------------------------
بخاطر همین بی مسیولیتیه یک عده از دوستان بنده قرار امروز ( شنبه ) رو کنسل کردم!
چون من و ۳ نفر دیگه بریم دقیقا بگیم چی؟!! بهمون نمیخندن به نظرتون؟!!! ۱۹ تا کد ملی جمع شده ! ۴ نفر حضوری!!!!
بگیم این کد ملی ها و اسامی رو جعل کردیم؟!!!
---------------------------------------
راستش صادقانه بگم! شاید خیلی ها ارشد امسال براشون مهم نیست و یا خیلی ها هم براشون اهمیت نداره که زیر شاخه ی آی تی میخوان باشن یا کامپیوتر! چون در هر دو حالت رتبه میارن!!!!!!
-----------
شایدم یه عده بخاطر ماه رمضون حال نداشته بیان!!!!
به خاطر همین ما قرار شنبه رو کنسل کردیم ُ گفتیم تا هفته ی بعد از ماه رمضون صبر کنیم. اگر به تعداد دوستان اضافه شد و تو پیام خصوصی به من یا کینگ مکس شماره تلفن دادن ( شماره تلفن یعنی صد در صد میام!‌) که چه عالی ما هم استقبال میکنیم.
والا با همین ۴ نفر میریم و دیگه هرچه بادا باد........
--------------------
در آخر هم از دوستان عزیزی که لطف کردند و شماره تماس دادن و امروز خجالت زدشون شدیم از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.
یا علی

(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  .....
اینطوری که دوستان گفتند فقط دو نفر می تونند وارد وزارت شن...پس بقیه امضا هم کنند کافیه... ولی خب هر چی تعداد بیشترم باشه، بهتره: (

سلام بانو.
ما باید حداقل ۱۰ نفر بشیم. و الا راه به جایی نمیبریم.
تعداد زیاد جنبه ی روانی داره تو این موضوع

(۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ)armin.sheikh نوشته شده توسط:  بچه ها امضای من به دستتون رسید دیگه؟ من شنبه رو مرخصی گرفتم Rolleyes آخه دیدم گفتید فقط دو نفر گفتم شاید من جز اون دو نفر نیستم.. در هر صورت من میام

آرمین یک دنیا ازت ممنون.
ببخشید که امروز کنسل شد جناب!
اگر میتونی از هم دانشگاهیات کسی رو بیاری برا اعتراض حتما بهمون خبر بده.....
تا بعد ماه رمضون صبر میکنیم.بعدش صد در صد میریم ایشالا

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , kingmax , reza_r
ارسال: #۱۶۹
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
RE: روز تجمع - شنبه ۶ تیرماه ساعت ۱۰-۱۱ + دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  آره خب، صد در صد تعداد زیاد خیلی موثرتره... ولی من منظورم این بود که حداقل اونایی که نمیان، امضاشونو بفرستن....این همه پشت کنکوری تو همین سایت هست، ولی چرا هیچ کس حاضر نیست کد ملی بفرسته؟!

.
.
.

دوستان کسی توی موسساتی مثل فاضل، پارسه، مدرسان، سازمان صنعتی، دیباگران و ... آشنا نداره؟!(موسساتی که مربوط به دوره های آموزشی کامپیوتر و آی تی یا کلاس کنکور و ... هستند)
تا جایی که میدونم، این موسسات شماره دانشجوهای ورودی ها مختلف دانشگاه ها رو دارن و واسه تبلیغ باهاشون تماس میگیرن(بارها شده که واسه کلاساشون یا آزمونا با من تماس گرفتن و گفتن با فلان استاده و میخوای شرکت کنی کنی یا نه؟ یا تبلیغای دیگه...)... اگر بتونیم شماره های بچه هارو از این موسسات گیر بیاریم و بهشون پیامک بزنیم، یک قدم بزرگ برداشتیم...

شاید میترسن ترور بشن که شماره ملی نمیدن!!
در مورد پیشنهاد دومتون! فکر نمیکنم بابت شماره تلفن دادن باهامون همکاری کنن. ولی شاید بشه با مدیران این موسسات صحبت کرد و اونا هم لطف کنند و تو کلاساشون اینو مطرح کنند : کسایی که دوست دارن تو اعتراض شرکت کنند ( با شرح دادن کل هدف اعتراض ) با این شماره ها تماس بگیرن تا روز دقیق اعتراض رو بهشون بگیم.
اگر کسی هست که تو این موسسات آشنا داره با پیام خصوصی من یا جناب کینگ مکس در ارتباط باشه تا بگیم دقیقا چیکار کنه!
ممنون از پیشنهادتون بانو

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
ارسال: #۱۷۰
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
بنظرتون توو سایت برنامه نویسی یا سایت های مرتبط با رشتمون اطلاع رسانی کنیم فایده ای داره؟

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , Niloofar_hk
ارسال: #۱۷۱
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
RE: روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  بنظرتون توو سایت برنامه نویسی یا سایت های مرتبط با رشتمون اطلاع رسانی کنیم فایده ای داره؟

سلام
نمیدونم!
ما فقط ۱۰ تا ۱۵ نفر که باشیم کافیه!
اگر تو انجمن های دیگه هم عضو هستید ؛ مطرح کنید شاید فرجی شد!
ولی به نظرم اگر تو همون موسسات تهران دنبال نفر بگردیم ؛ بهتر میشه نتیجه گرفت! من یکبار تو یکی از همایش های مهستان شرکت کردم ؛ اونایی که اومده بودن هم نگران وضعیتشون بودند. اگر این تاپیک به چشم دکتر خلیلی فر و اینا بخوره شاید اونا هم بتونن نفر جمع کنن

۰
۱
ارسال: #۱۷۲
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
من فکر میکنم که بی دلیل دارید اعتراض میکنید به عبارت بهتر بی دلیل دارید وقتتونو تلف میکنید
چون مثه روز روشنه که شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر هست و با برگردوندنش هم موافقت نمیکنن
همونطور که اینجا تعدادی مخالفن زیرمجموعه کامپیوتر باشن تعداد زیادی از جمله خود اساتید دانشگاهها اصرار دارن که هرچه زودتر بره زیر مجموعه کامپیوتر (همونطور که توی خیلی از کشورهای دنیا زیرمجموعه کامپیوتر به حساب میاد)
درهرصورت نه خودتونو اذیت کنید نه وقتتونو تلف...
۵
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , aria
ارسال: #۱۷۳
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ
سلام به همه
میگم نتیجه چی شد؟
قبول کردن امنیت و شبکه برگرده به مجموعه ای تی؟
۰
۲
ارسال: #۱۷۴
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)hamid-chamran نوشته شده توسط:  من فکر میکنم که بی دلیل دارید اعتراض میکنید به عبارت بهتر بی دلیل دارید وقتتونو تلف میکنید
چون مثه روز روشنه که شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر هست و با برگردوندنش هم موافقت نمیکنن
همونطور که اینجا تعدادی مخالفن زیرمجموعه کامپیوتر باشن تعداد زیادی از جمله خود اساتید دانشگاهها اصرار دارن که هرچه زودتر بره زیر مجموعه کامپیوتر (همونطور که توی خیلی از کشورهای دنیا زیرمجموعه کامپیوتر به حساب میاد)
درهرصورت نه خودتونو اذیت کنید نه وقتتونو تلف...

قبلا پاسخ به شما کاربر گرامی توسط alphax (با استناد به مرجع) داده شده

موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Niloofar_hk
ارسال: #۱۷۵
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  تعداد کد ملی ها باید بالای صد نفر باشه...

والا من میتونم کد ملی جور کنم
منتها خب کد ملی کسانی هستند که قبول شدند و یا برا رشته ای دیگه هستند یا حتی اگه بخواهید مال افراد دیگه. همشون هم وجود خارجی دارند، تضمین میکنم Big Grin
اگه آره هر هفته میتونم کدملی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ هزار نفر رو بهتون بدم
به نظرتون بدرد میخوره ؟ Huh

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۵
ارسال: #۱۷۶
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان امروز هفتم شد. دیروز چکار کردین رفتین یا گذاشتین واسه ۶ مردادماه؟؟؟
لطفا اگه به جوابی رسیدین خبر بدین.
ممنون.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۱
۲
ارسال: #۱۷۷
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط balghoor.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  تا بعد ماه رمضون؟!
کاری که اون موقع میخواید بکنید الان بکنید وگرنه بعد ماه رمضون تازه بهشون بگیم همون آبان جوابمونو توی دفترچه میدن و تحقیر میشیم. فکر می‌کنید خیلی وقت دارید؟! من سر کارم با مرخصی موافقت نکرده باید چیکار کنم؟؟؟؟ کد ملی و امضا با ۴ خط نوشته فرستادم برای کینگمکس. یعنی همتون کار می‌کنید و بهتون مرخصی ام نمیدن؟ همه زندگیمون شده بعد ماه رمضون و قبل ماه رمضون در حالی که باید با ماه های شمسی برنامه ریزی کنید چون دفترچه ابان میاد و کنکور بهمنه و کنکور هیچ وقت خودشو با ماه رمضون هماهنگ نکرده. تازه باید یه سری بی عقل که میان تو این تاپیک میگن اعتراض یعنی چی و وقتتونو تلف می‌کنید هم تحمل کنیم. اینا از قدرت استدلال و تحلیل هیچ بهره ای نبردن واقعاً.
الان برید بعد ماه رمضونم باز میریم.

سلام
میشه بفرمایید دقیقا پشتتون به کجا گرمه؟!!!!
ما خودمون رو به در و دیوار زدیم فقط ۴ نفر حضوری تونستن بیان!! هر ۴ نفر هم کارمند بودیم و هر ۴ تاییمون هم مرخصی میتونستیم بگیریم! حالا شما میایی میگی من به خاطر مرخصی نتونستم بیام؟!!
جنابعالی احساس میکنی کل دانشجویان ارشد آی تی و شبکه و امنیت فقط ما ۴ نفر بودیم که ۴ تایی بریم اعتراض کنیم بگیم خواهشا واسمون برگردونید روال قبل؟!!!
برو صفحه قبل جوابای من رو بخون بانو!
۱۹ نفر بیشتر جمع نشدن امضا ها و اعتراض حضوری!! گفتیم تا بعد ماه رمضون شاید یه عده بهشون بر بخوره بیان اعتراض!
شمام پشتت گرمه نمی دونستیما!!Sleepy

۸۲۲۳۳۸۹۸
این شماره دفتر برنامه ریزی وزارت علوم هست.
تنها مرجعی که واقعا حداقل جواب تلفن رو میدهند!
الان باهاشون تماس گرفتم و فرمودن : تا آخر این این ماه از پیک سنجش پیگیری کنید ؛ قراره مکاتبات بین ما و سنجش انجام بشه و نتیجه در پیک سنجش اعلام بشه!
خوب شد زمان اعتراض رو تمدید کردیم! وگرنه باید دو بار میرفتیم وزارت علوم!

۱
۵
ارسال: #۱۷۸
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط Densike.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  بنظرتون توو سایت برنامه نویسی یا سایت های مرتبط با رشتمون اطلاع رسانی کنیم فایده ای داره؟

سلام
نمیدونم!
ما فقط ۱۰ تا ۱۵ نفر که باشیم کافیه!
اگر تو انجمن های دیگه هم عضو هستید ؛ مطرح کنید شاید فرجی شد!
ولی به نظرم اگر تو همون موسسات تهران دنبال نفر بگردیم ؛ بهتر میشه نتیجه گرفت! من یکبار تو یکی از همایش های مهستان شرکت کردم ؛ اونایی که اومده بودن هم نگران وضعیتشون بودند. اگر این تاپیک به چشم دکتر خلیلی فر و اینا بخوره شاید اونا هم بتونن نفر جمع کنن
ایشون میخواستن کمک کنن پارسال میکردن ...

به نظر من اشتباه کردین انداختین برای بعد ماه رمضان ... کم بودین اشکال نداشت .. ما هم ۱۲ نفر بودیم پارسال ... با اینکه شرایطمون خیلی خیلی حاد تر بود .. هیچ وقتی برای خوندن نداشتیم .. تمام موسسات هم اساتیدشون خبر داشتن
باید میرفتین تکلیفتون رو روشن میکردین .. ببینین صادقانه میگم بهتون .. احتمال اینکه موفق بشین و برگرده کم هست فکر کنم خودتون این رو بدونین ... میرفتین زورتون رو میزدید دیگه آخرش مطمئن میشدین قضیه از چه قراره یا اینوری یا اونوری شروع میکردین خوندن ... الان دارین فرست مطالعه خودتون رو از دست میدین ... نظریه ریاضی مهندسی آمار احتمال درس هایی هستن که از همین الان باید وقت بزارین .. هرچی دیرتر برین دیرتر تکلیفتون روشن بشه اگر بره زیر شاخه مهندسی کارتون سخت تر میشه

One day the hands of fate must be forced
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax
ارسال: #۱۷۹
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
نظر منم اینه که هرچه زودتر و هرچه زودتر تکلیفمون روشن شه!!! ولی وقتی جمعیت کمی حاضر بودن یا امضا دادن خب آدم با چه دلخوشی پاشه بره وزارت؟
دوستان عزیز اگه تو همین هفته جمعیت بیشتر شد بهتره که اقدام کنید تا اینکه بمونه واسه بعد ماه مبارک.
آخه اگه طبق اون نامه میخوان ببرن زیرگروه کامپیوتر خب در کنارش دستور دادن که به موقع اطلاع رسانی کنند پس چرا تا الان اعلام نکردن؟؟؟؟؟ چقدر بیفکر آخه؟؟

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۸۰
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط balghoor.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  یه مشت عقده ای که وایسادن اینجا به هم منفی بدن جمع شدن برای اعتراض! بعد ماه ذی الحجه و بعد از ذی عقده میکنن بابا خیلی بچه اید شماها!! بذارم پروژه ام تموم شه خودم تنها میرم. شما اگه میدونستید اعتراض چیه وضع مملکت این نبود.

ببین!
من هرچی میخواستم مودب با جنابعالی صحبت کنم‌؛ ولی گویا رفتار مودبانه به مزاج شما نمیسازه! همون رفتار چاله میدونیه خودتون رو میخواید که متاسفانه ماها اهلش نیستیم!
جنابعالی هر حرکتی که دلتون میخواد جلوی وزارت خونه بزنید ؛ فقط جسارتا اونجا نگید با ما هستیدا! چون میترسم همین فرصتم از دستمون بره!
فکر میکنم تا اینجا بهت بر خورده باشه که دیگه زیر این تاپیک مراجعه نکنی!
یا علی

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  
ایشون میخواستن کمک کنن پارسال میکردن ...

به نظر من اشتباه کردین انداختین برای بعد ماه رمضان ... کم بودین اشکال نداشت .. ما هم ۱۲ نفر بودیم پارسال ... با اینکه شرایطمون خیلی خیلی حاد تر بود .. هیچ وقتی برای خوندن نداشتیم .. تمام موسسات هم اساتیدشون خبر داشتن
باید میرفتین تکلیفتون رو روشن میکردین .. ببینین صادقانه میگم بهتون .. احتمال اینکه موفق بشین و برگرده کم هست فکر کنم خودتون این رو بدونین ... میرفتین زورتون رو میزدید دیگه آخرش مطمئن میشدین قضیه از چه قراره یا اینوری یا اونوری شروع میکردین خوندن ... الان دارین فرست مطالعه خودتون رو از دست میدین ... نظریه ریاضی مهندسی آمار احتمال درس هایی هستن که از همین الان باید وقت بزارین .. هرچی دیرتر برین دیرتر تکلیفتون روشن بشه اگر بره زیر شاخه مهندسی کارتون سخت تر میشه

سلام.
حرفتون رو قبول دارم.اما به قول کاربر goli.raad با ۴ نفر هیچ کاری نمیتونستیم انجام بدیم...ولی به قول شما باید تو این هفته و هفته بعد جمعش کنیم ایشالا

(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  نظر منم اینه که هرچه زودتر و هرچه زودتر تکلیفمون روشن شه!!! ولی وقتی جمعیت کمی حاضر بودن یا امضا دادن خب آدم با چه دلخوشی پاشه بره وزارت؟
دوستان عزیز اگه تو همین هفته جمعیت بیشتر شد بهتره که اقدام کنید تا اینکه بمونه واسه بعد ماه مبارک.
آخه اگه طبق اون نامه میخوان ببرن زیرگروه کامپیوتر خب در کنارش دستور دادن که به موقع اطلاع رسانی کنند پس چرا تا الان اعلام نکردن؟؟؟؟؟ چقدر بیفکر آخه؟؟

سلام.
بله حتما تو هفته ی آینده رفتنمون رو قطعی میکنیم.
راستش من دیروز بهشون زنگ زدم گفتن باید تا آخر این ماه صبر کنید خودمون داریم مکاتبه میکنیم با سنجش! احتمالا تو ماه رمضون حوصله ی نامه بازی ندارن!!Smile

۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۸۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close