زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج قبول شدگان چند برابر ظرفیت

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط Morza.)
با سلام.همونطوریکه مطلع هستید نتایج پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه های خاص اومده.
خواهشا اونایی که دعوت به مصاحبه شدن بگن با چه رتبه هایی واسه کجا دعوت به مصاحبه شدن تا بفهمیم وضعیت چطوریهUndecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ ب.ظ
RE: نتایج قبول شدگان چند برابر ظرفیت
سلام با رتبه ۴۷۱ هوش .شبانه مالک اشتر..در جریان هستین چه سوالایی میپرسن؟
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ
سلام من مجازی مالک اشتر مجاز شدم بنظرتون ارزش داره برم واسه مصاحبه؟؟یا بهتر بیخیال بشم برم دانشگاه ازاد.
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: نتایج قبول شدگان چند برابر ظرفیت
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط:  در جریان هستین چه سوالایی میپرسن؟
به این آدرس ها سر بزنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳۰۶ روزانه هوش مالک اشتر. تنها دانشگاه شرایط خاص انتخابیم همین بود.
براساس تصویر پایین یعنی من باید دوشنبه هفته بعد تهران باشم. حالا اگه نتونم با این سرعت برم و صبر کنم واسه مصاحبه بعدی کلی راه طولانی رو باید طی کنم برم شاهین شهر؟؟؟؟؟؟؟؟ HuhHuhHuhConfusedSad

[تصویر:  365628_malek_dar.jpg]
واسه سوالاتشونم که لازمه یه چند تا کتاب احکام و سیاسی بخونی. تو این یه هفته چیکار میشه کرد

[تصویر:  365628_111.jpg]

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط Morza.)
دانشگاه جامع امام حسین(ع) چی کسی دعوت نشده؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
دوستانی که امنیت روزانه بودن بگن تا چه رتبه ای دعوت شدن؟
من با ۳۴۹ و دوستم با ۲۵۲ دعوت نشدیم !!! چرا؟؟ پارسال ۲۹۰ هم روزانه آورده بود
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که امنیت روزانه بودن بگن تا چه رتبه ای دعوت شدن؟
شاید دلیلش این باشه!
آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که امنیت روزانه بودن بگن تا چه رتبه ای دعوت شدن؟
شاید دلیلش این باشه!
آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند
فک نکنم دلیلش این باشه... من خودم رتبمم نزدیک روزانه بود....مطمئن هستم انتخابای قبلیم قبل از مالک اشترقبول نمیشم ولی دعوت به مصاحبه نشدم واسه روزانه
دوستان کی هس مصاحبه مالک اشتر
ممنون میشم بگین
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که امنیت روزانه بودن بگن تا چه رتبه ای دعوت شدن؟
شاید دلیلش این باشه!

بعید میدونم اینطوری باشه ها. تاپیک مصاحبه های مالک اشتر دو سال اخیر رو که میخوندم افرادی بودن تو مصاحبه که الان دانشگاه های شریف و امیرکبیر قبول شدن. یعنی این افراد مالک رو قبل شریف و امیرکبیر انتخاب کرده بودن؟؟؟؟
اینو ببینید :

(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  مطمئن هستم انتخابای قبلیم قبل از مالک اشترقبول نمیشم ولی دعوت به مصاحبه نشدم واسه روزانه

برای مصاحبه چند برابر اون تعدادی که دانشگاه میخواد رو دعوت میکنن که این چند برابر هم اونقدر زیاد نیست که نتونن از پس مصاحبه بربیان. مثلا اگه پنج تا بخوان ۲۵ نفر دعوت میکنن (اینطوری نیست که از یه رتبه به بعد همه چند هزار نفر احتمالی که مالک رو انتخاب کردن دعوت شن)
منظورمنم جواب به دوستمون بود
من رتبم هزاری نیس که باهاش انتظار دعوت به مصاحبه روزانه داشته باشم
تو حدود رتبه های من پارسال دعوت شدن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  منظورمنم جواب به دوستمون بود
منم واقعا قصد رفتن به مصاحبه نداشتم
فقط واسم عجیب بود که حتی ۱۰۰ تا زیر رتبه من دعوت نشده !! پس کیا دعوت شدن تو امنیت؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۱۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  منظورمنم جواب به دوستمون بود
منم واقعا قصد رفتن به مصاحبه نداشتم
فقط واسم عجیب بود که حتی ۱۰۰ تا زیر رتبه من دعوت نشده !! پس کیا دعوت شدن تو امنیت؟؟
سوال خوبیه...شاید امسال حدود رتبه های قبولی مالک اشتر پایین اومده نمیدونم چی بگم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سوال خوبیه...شاید امسال حدود رتبه های قبولی مالک اشتر پایین اومده نمیدونم چی بگم
مالک اشتر اینطوریه بقیه دانشگاها چطووره !!؟ Sad نکنه اونام پایین بیاد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ
شاید از امسال اینطوری شده باشه نمیدونم گفتم شاید.وقتی سنجش میگه اینجوریه حتما هست دیگه نه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که امنیت روزانه بودن بگن تا چه رتبه ای دعوت شدن؟

دوست عزیز اگه منظورت از اینکه میگی با ۲۹۰ روزانه آورده بود، اینه که به مصاحبه دعوت شده بود بحث جداس ولی اگه منظورت قبولیه؛ اشتباه بتون گفتن چون من و همکلاسیم که هر دومون ۲۰۱ بودیم آخرین روزانه امنیت بودیم، البته قبولی روزانه ما هم می شه گفت بر اساس خوش شانسی بود چون دو نفر از همکلاسی ها که رتبشون بهتر از ماست فقط شبانه زده بودن وگرنه رتبه روزانه پایین تره امسال هم که ظرفیت مالک اشتر کمتر از سال قبل شده خوشبختانه
حالا چرا خوشبختانه، چون دانشگاه از هیچ نظر توانایی و امکانات پذیرش این تعداد دانشجو را نداره

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سوال خوبیه...شاید امسال حدود رتبه های قبولی مالک اشتر پایین اومده نمیدونم چی بگم
مالک اشتر اینطوریه بقیه دانشگاها چطووره !!؟ Sad نکنه اونام پایین بیاد
راستش من رو هم نگران کرد این موضوع...بنظرم رو دانشگاهای دیگه این موضوع بی تاثیر نیس حدود رتبه ها ممکنه کمی پایین بیاد نسبت به پارسال زبونم لال البته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۳۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close