زمان کنونی: ۰۴ تیر ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بایدها و نبایدها برای کنکور ارشد ۹۵-گفتگو

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط iCanDoIt.)
Lightbulb بایدها و نبایدها برای کنکور ارشد ۹۵-گفتگو
سلام و درود.

اگه شما برای کنکور ارشد سال ۹۴ شرکت کردید و نتیجه دلحواهی که بایستی بدست می آوردید حالا نیآوردید و قصد شرکت در کنکور ارشد ۹۵ رو دارید و می خواهید با یه برنامه ریزی مجددا مطالعات خودتون رو شروع کنید چکارهایی رو انجام نمی دید که قبلا انجام دادید؟

برنامه ریزی شما چطور خواهد بود؟
قصد تغییر دادن چه منابعی رو دارید؟
قصد خواندن مجدد کدام منابع رو دارید؟

لطفا تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید.

ممنونم.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ
روی مدیریت زمانم کار میکنم. چون کنکور ۹۴ بشدت وقت کم آوردم. زبان و مدیریت میخونم. دنبال کتاب شبکه کروس، clrs و مدیریت رابینز هستم تا بخونم.
۱
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ ب.ظ
گوشی رو جمع میکنم.از تفریحاتم خیلی کم میکنم.روی شبکه کار میکنم.تست زیاد کار میکنم

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
۹۵ کنکور نمیدم ولی گفتم شاید بد نباشه نظراتمو بگم
اولین مورد سعی میکردم توو زندگیم و افرادش تغییری ایجاد نکنم. توو یه حالت فریز شده میموندم. خیلی مهم بود شرایط روحیمو ثابت نگه دارم. کنکور بیشتر ازین که مسابقه ی علمی باشه، یه جور مسابقه استقامته. کمتر کسی میتونه از پس مشکلات رووحی این دوره بربیاد. تنها تر شدن، بیشتر توو خونه موندن، کمتر شدن تفریحات، حتی تغییر توو رژیم غذایی، همه و همه و همه کاری میکنن که این دوره سخت تر از تصور بگذره...
اگر شما کسی بودید که از فارغ التحصیلیتون زیاد گذشته و یا ادم شب امتحانی بودید، نمیتونید انتظار معجزه داشته باشید برای تغییر روند مطالعتون و از روز اول بخواید با سرعت زیاد جلو برید. اگر اینکارم کنید میبرید. به معنای واقعی کلمه "میبردید"
دیگه زود شروع نمیکردم که به جایی برسم که از کتابام و جلدشون و رنگشون و بوشون حالم بهم بخوره! دوستانی دارم که خیلی خیلی دیرتر از من شروع کردن و نتایج فوق العاده ای گرفتن با وجود اینکه چندسالی هم از فارغ التحصیلیشون میگذشت. پس تاریخ استارتون اونقدرا هم مهم نیس. مهم اینه بدونید پایه تون چطوریه و یه ددلاین برای هر درسی داشته باشید و بهش برسید! چیزی که من بهش ایمان آوردم اینه که وقتی زود شروع میکنیم خیلی ریلکسیمو فک میکنیم کلی وقت داریمو... یه وقتی به خودمون میایم که شده آذر و دی! ولی وقتی یه تایم مناسب شروع کنیم نه جوگیر میشیم و نه خسته. اگر ۹۵ ای بودم از پاییز شروع میکردم...
با گروهی درس خوندن مخالفم. چندین بار سعی کردیم با دوستان هماهنگ شیم ولی بیشتر زمان رو از دست دادیم. فقط و فقط و فقط خودتون درس بخونید. نمیگم کتابخونه نرید و با دوستان کنکوری حرف نزنید. میگم برنامه ی انفرادی داشته باشید. بهترین رفع اشکال هم مانشت و بس!
من با جمع کردن گوشی مخالفم. اما با دور شدن از گوشی و اینترنت حین مطالعه موافقم. تا جایی که ممکنه از اپلیکیشن ها (وایبر و غیره)کم کنید. من و چند تا از دوستان کنکوریم اون تایم به تلگرام کوچ کردیم که هیچکس نداشت ولی متاسفانه اونم همه گیر شد. فقط یه اپلیکیشن بزارید اونم برای مواقع ضروری Big Grin
روو سرعتم بیشتر کار میکردم. من خیلی مهربون با تست برخورد میکنم Big Grin از اول خودمو عادت میدادم به تند خوانی و تند حل کردن
از روز اول تست میزدم. تست میزدم. تست میزدم، نمیگفتم از مهر میخوام تست بزنم!!!
در رابطه با درسها نظری نمیدم. من ۱ سال قبل از شروع برای کنکور تمام مصاحبه هارو خونده بودم. ولی نشد به خیلیاش عمل کنم. این موردو میزارم به عهده یی رتبه های برتر امسال
در کل کنکور برای من چیزی نداشت. بارها گفتم که فقط این یک سال تونستم دوستای بی نظیری پیدا کنم. این دوره دوره ایه که وقتی ازش میگذرید در آینده بارها مرورش میکنید. تمام خاطراتو روزهاشو....من روزهای خوبی رو به یاد نمیارم. و هیچوقت دیگه حاضر نیستم باعث تکرار شدن اون روزها بشم...
براتون روزهای فوق العاده ای رو آرزو میکنم...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , d_felfelak , mshelman , pezhman.m-AI , brusa1994 , ashena1 , Skyrim , MajidNasiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۴۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۸۰۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۷۰۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۴۲۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۶۲۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۷۰۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۲۵۸ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۷۰۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۲۳۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close