زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود صدای نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دانلود صدای نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱
تو بسته مانشت تا جلسه ۹ است که استاد میگه ۲ جلسه دیگه داریم، ولی این جلسات ۱۰ و ۱۱ تو بسته نیست آیا این جلسات را کسی داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahnaz5140
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ
کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱
آقا کسی نیست جواب ما را بده؟
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
آقا ساسان این ویسی که شما تا جلسه ۹ گوش دادید کلاسهای کدوم دوره‌ی آقای کاراگاهی هست؟
من جلسه‌ی ۱۰ و ۱۱ بعلاوه یک جلسه حل تست رو دارم که فک کنم مال سال ۸۶ یا ۸۷ دکتر کاراگاهی باشه. ده و یازده رو براتون آپلود کردم امیدوارم به کارتون بیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasan1 , euruse , marzieh , **sara** , anyone , انرژی مثبت
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
آقا دمتون گرم خیلی مردی، هنوز دانلود نکردم ولی همین که این کار رو انجام داده نهایت تشکر و سپاس را از شما دارم
این کلاسایی که دارم مال همین بسته مانشت هستش که فکر کنم مال پارسال باشه.
پر رویی نباشه‌ها ولی اگر ممکنه و بعدا وقت کردید جلسه حل تست هم آپلود کنید که خیلی حال دادید.
امیدوارم بتوانم جبران کنم.
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
RE: کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط:  آقا دمتون گرم خیلی مردی، هنوز دانلود نکردم ولی همین که این کار رو انجام داده نهایت تشکر و سپاس را از شما دارم
این کلاسایی که دارم مال همین بسته مانشت هستش که فکر کنم مال پارسال باشه.
پر رویی نباشه‌ها ولی اگر ممکنه و بعدا وقت کردید جلسه حل تست هم آپلود کنید که خیلی حال دادید.
امیدوارم بتوانم جبران کنم.

حتما دو سه روز اینده میزارم براتون

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۸۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۵ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close