تالار گفتمان مانشت
دانلود صدای نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود صدای نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - sasan1 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ

تو بسته مانشت تا جلسه ۹ است که استاد میگه ۲ جلسه دیگه داریم، ولی این جلسات ۱۰ و ۱۱ تو بسته نیست آیا این جلسات را کسی داره؟

کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - sasan1 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ

آقا کسی نیست جواب ما را بده؟

کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - رضا_ایرانی - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ

آقا ساسان این ویسی که شما تا جلسه ۹ گوش دادید کلاسهای کدوم دوره‌ی آقای کاراگاهی هست؟
من جلسه‌ی ۱۰ و ۱۱ بعلاوه یک جلسه حل تست رو دارم که فک کنم مال سال ۸۶ یا ۸۷ دکتر کاراگاهی باشه. ده و یازده رو براتون آپلود کردم امیدوارم به کارتون بیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - sasan1 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ

آقا دمتون گرم خیلی مردی، هنوز دانلود نکردم ولی همین که این کار رو انجام داده نهایت تشکر و سپاس را از شما دارم
این کلاسایی که دارم مال همین بسته مانشت هستش که فکر کنم مال پارسال باشه.
پر رویی نباشه‌ها ولی اگر ممکنه و بعدا وقت کردید جلسه حل تست هم آپلود کنید که خیلی حال دادید.
امیدوارم بتوانم جبران کنم.

RE: کلاس نظریه زبانها استاد کارگهی جلسات ۱۰ و ۱۱ - رضا_ایرانی - ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط:  آقا دمتون گرم خیلی مردی، هنوز دانلود نکردم ولی همین که این کار رو انجام داده نهایت تشکر و سپاس را از شما دارم
این کلاسایی که دارم مال همین بسته مانشت هستش که فکر کنم مال پارسال باشه.
پر رویی نباشه‌ها ولی اگر ممکنه و بعدا وقت کردید جلسه حل تست هم آپلود کنید که خیلی حال دادید.
امیدوارم بتوانم جبران کنم.

حتما دو سه روز اینده میزارم براتون