زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت یا شبکه؟

نظرسنجی: امنیت دانشگاه شیراز یا شبکه صنعتى شیراز؟
امنیت دانشگاه شیراز
شبکه صنعتى شیراز
[نمایش نتایج]

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط sara_hska.)
امنیت یا شبکه؟
سلام من رتبه ١۲۳ امنیت و ١۶۲ تجارت هستم,مى خوام شیراز رو انتخاب کنم ولى بین امنیت دانشگاه شیراز و شبکه دانشگاه صنعتى موندم,سابقه صنعتى بیشتر از امنیت شیرازه ولى از طرفى دانشگاه شیراز معتبر تره,از طرف دیگه صنعتى ارشد و دکترا رو باهم داره ولى دانشگاه شیراز دکترا امنیت روو نداره ,به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ق.ظ، توسط a.salami.)
RE: امنیت یا شبکه؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)sara_hska نوشته شده توسط:  سلام من رتبه ١۲۳ امنیت و ١۶۲ تجارت هستم,مى خوام شیراز رو انتخاب کنم ولى بین امنیت دانشگاه شیراز و شبکه دانشگاه صنعتى موندم,سابقه صنعتى بیشتر از امنیت شیرازه ولى از طرفى دانشگاه شیراز معتبر تره,از طرف دیگه صنعتى ارشد و دکترا رو باهم داره ولى دانشگاه شیراز دکترا امنیت روو نداره ,به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟
سلام. من معمولا چیزی نمی‌نویسم چون حال ندارم :دی
ولی خود منم رتبه‌ام یکم از شما بهتر شده، امنیت شیراز رو دقیقا آخرین انتخابم زدم. لیسانس شیراز بودم با اجازتون.
شیراز فقط یه ساله که امنیت دانشجو می‌گیره و یکی از دوستام امسال اونجا قبول شده داره می‌خونه ( ترم ۲ ). ازش پرسیدم و دقیقا این رو بهم گفت: «استادای شیراز هیچ ایده‌ای ندارن درباره‌ی چیزایی که درس می‌دن» ! همونطور که خودم می‌دونستم... شیراز امنیتش خیلی ضعیفه چون هیچ استادی مرتبط با امنیت نداره !!
دیگه از این شفاف تر نمی‌تونم بگم :دی

یه سوال، پیش‌بینی شما اینه که با رتبه ۱۱۰ تهران میشه قبول شد ؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)sara_hska نوشته شده توسط:  سلام من رتبه ١۲۳ امنیت و ١۶۲ تجارت هستم,مى خوام شیراز رو انتخاب کنم ولى بین امنیت دانشگاه شیراز و شبکه دانشگاه صنعتى موندم,سابقه صنعتى بیشتر از امنیت شیرازه ولى از طرفى دانشگاه شیراز معتبر تره,از طرف دیگه صنعتى ارشد و دکترا رو باهم داره ولى دانشگاه شیراز دکترا امنیت روو نداره ,به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟
سلام. من معمولا چیزی نمی‌نویسم چون حال ندارم :دی
ولی خود منم رتبه‌ام یکم از شما بهتر شده، امنیت شیراز رو دقیقا آخرین انتخابم زدم. لیسانس شیراز بودم با اجازتون.
شیراز فقط یه ساله که امنیت دانشجو می‌گیره و یکی از دوستام امسال اونجا قبول شده داره می‌خونه ( ترم ۲ ). ازش پرسیدم و دقیقا این رو بهم گفت: «استادای شیراز هیچ ایده‌ای ندارن دارن چی درس می‌دن» ! همونطور که خودم می‌دونستم... شیراز امنیتش خیلی ضعیفه چون هیچ استادی مرتبط با امنیت نداره !!
دیگه از این شفاف تر نمی‌تونم بگم :دی

یه سوال، پیش‌بینی شما اینه که با رتبه ۱۱۰ تهران میشه قبول شد ؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ
سلام مرسى از راهنماییت,فکر کنم مالک اشتر و امام حسین بیارین,ولى شبانه رو جاهاى بهتر فکر کنم بیارید
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sara_hska نوشته شده توسط:  سلام مرسى از راهنماییت,فکر کنم مالک اشتر و امام حسین بیارین,ولى شبانه رو جاهاى بهتر فکر کنم بیارید

خواهش. سربازی رو به مالک اشتر و امام حسین ترجیح میدم :دی
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ
امنیت یا شبکه؟
امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت !
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
امنیت یا شبکه؟
من فکر می کنم امنیت به این دلیل که دانشگاه شیراز هست بهتر باشه، چون دانشگاه شیراز خیلی معتبرتر و بهتر از صنعتی شیراز هست. پارسال هم با رتبه های خیلی بهتری رفته بودن امنیت. حیفه شما با این رتبه شبکه صنعتی رو بزنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۲۵ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۶۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۶۰۸ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  غیر انتفاعی مهر آستان - امنیت اطلاعات aminsl ۱۰ ۶,۲۸۰ ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۵۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۵۳ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
  ٣١ شبکه امنیت اطلاعات امیرکبیر روزانه lalaaa ۱۱ ۵,۲۹۵ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۲۸ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close