زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محرومیت قبولی دانشگاه روزانه

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان میخواستم بدونم اگه امسال برای ارشد غیر انتفاعی یا پیام نور برم و سال بعد هم امتحان بدم جای بهتر ( روزانه ) قبول بشم میتونم اونجا برم ؟ یا اینکه محروم میشم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: محرومیت قبولی دانشگاه روزانه
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  سلام دوستان میخواستم بدونم اگه امسال برای ارشد غیر انتفاعی یا پیام نور برم و سال بعد هم امتحان بدم جای بهتر ( روزانه ) قبول بشم میتونم اونجا برم ؟ یا اینکه محروم میشم ؟

سلام.میتونی نری مشکلی نیست
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  سلام دوستان میخواستم بدونم اگه امسال برای ارشد غیر انتفاعی یا پیام نور برم و سال بعد هم امتحان بدم جای بهتر ( روزانه ) قبول بشم میتونم اونجا برم ؟ یا اینکه محروم میشم ؟

ببخشید من خودمم چون این سوال رو داشتم، می خواستم مطمئن شم. من به خاطر سربازی باید یک جایی قبول بشم، به عنوان مثال شبانه و یا غیرانتفاعی رو باید اول ثبت نام کنم و بعد انصراف بدم، در صورت انصراف از این دوره شبانه و یا غیرانتفاعی من از کنکور سال بعد محروم میشم؟
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ)hhajipour نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  سلام دوستان میخواستم بدونم اگه امسال برای ارشد غیر انتفاعی یا پیام نور برم و سال بعد هم امتحان بدم جای بهتر ( روزانه ) قبول بشم میتونم اونجا برم ؟ یا اینکه محروم میشم ؟

ببخشید من خودمم چون این سوال رو داشتم، می خواستم مطمئن شم. من به خاطر سربازی باید یک جایی قبول بشم، به عنوان مثال شبانه و یا غیرانتفاعی رو باید اول ثبت نام کنم و بعد انصراف بدم، در صورت انصراف از این دوره شبانه و یا غیرانتفاعی من از کنکور سال بعد محروم میشم؟

نه.فقط روزانه که اینجوریه
 سپاس‌گزاری شده توسط: hhajipour
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
من به خود سایت سنجش ایمیل زدم دقیقا خود متن کارشناسشونو اینجا واستون کپی میکنم

((
با سلام
پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه سال ۱۳۹۴ حق شرکت در ازمون سال ۹۴۵را ندارند.پذیرفته شدگان نهایی سایر دوره ها می توانند در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه برای اقایان و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام متقاضی شرکت در این ازمون شوند.
ضمنا داوطلب در زمان ثبت نام در ازمون نباید دانشجوی مقطع ارشد باشد.
با سپاس
))

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۴۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۵۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close