زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار پردیس دانشگاه تهران برای اپلای خارج از کشور

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ
دوستان کسی میدونه مدرک این دانشگاه در آمریکا اعتبار داره یا نه؟
یعنی به اندازه خود دانشگاه تهران اعتبار داره آیا؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ
دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirrrrrrr
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
RE: اعتبار پردیس دانشگاه تهران برای اپلای خارج از کشور
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..

خب من نمیدونم که آیا استادا همونن یا نه. یا جو دانشگاه همینطور.
Angel
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..

Angel
والا هر چی باشه یونی تهرانه.. یه راهش اینه ک از بچه های همینجا ببپرسی چون احتمالا روزانه و شبانه ها هم برخورد دارن با بین المللا... ضمن اینکه حتما بودن و یا نبودن اساتید روزانه درون بین الملل ملاک نیست.. چون ممکنه اساتید خوبی خود بین الملل باشه و هم اینکه چون هدفت رفتنه ب اونور برو ببین چقدر جو اپلای بین بچه های اونجا هست!! این خیلی مهمه!!
در ضمن اسم کاربریت یه جورایی واسه من نوستالژیکه Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
RE: اعتبار پردیس دانشگاه تهران برای اپلای خارج از کشور
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..

Angel
والا هر چی باشه یونی تهرانه.. یه راهش اینه ک از بچه های همینجا ببپرسی چون احتمالا روزانه و شبانه ها هم برخورد دارن با بین المللا... ضمن اینکه حتما بودن و یا نبودن اساتید روزانه درون بین الملل ملاک نیست.. چون ممکنه اساتید خوبی خود بین الملل باشه و هم اینکه چون هدفت رفتنه ب اونور برو ببین چقدر جو اپلای بین بچه های اونجا هست!! این خیلی مهمه!!
در ضمن اسم کاربریت یه جورایی واسه من نوستالژیکه Big Grin

خب پس از دوستانی که اینجا هستند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند.
کسی هست که در پردیس دانشگاه تهران درس بخونه و بتونه من رو مورد اپلای بعد از ارشد راهنمایی کنه؟
مخصوصا برای امریکا و کانادا.

پ.ن. چرا نوستالژیک؟؟ Big Grin شما رو یاد چیزی میندازه مگه؟؟ Tongue
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۳۷۴ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close