زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیرانتفاعی صفاهان اصفهان یا امام رضا مشهد یا سجاد مشهد؟

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
منم موافقم توو غیرانتفاعی ها اول بدنبال دانشگاهها باش...!!یعنی دانشگاه غیرانتفاعی!
بعدم اگ توو شهرتون غیرانتفاعی خوبی هست خب خیلی بهتره ازاینه برین شهر دیگ
من خودم تو مرکز استانمون موسسه هس ولی اصلا خوب نیس مجبورم برم یشهر دیگ !!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ
هر سه تا به نظرم دانشگاه اند (از نوع غیر انتفاعی) در مورد امام رضا و سجاد مطمئن ام
یک نکته رو توجه کنید شما گرایشتون IT است تو این گرایش سجاد تازه کاره ولی امام رضا سابقه بیشتری داره
هر دو امنیت اند اما امام رضا تو گرایش IT مخابرات امن رو ارائه می ده که فک نکنم خیلی با امنیت فرق کنه اما باز هم جای بررسی داره این گرایش

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
RE: غیرانتفاعی صفاهان اصفهان یا امام رضا مشهد یا سجاد مشهد؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان پس برای منم که ساکن اصفهانم همین صفاهان را توصیه میکنین؟
دوستان تا ۵ شنبه مهلته برای انتخاب رشته؟
پیام نور در اصفهان چطوره؟

اگه دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی گرایشتون رو داره من به شما با اطمینان پیشنهاد میدم که شیخ بهایی رو قبل از صفاهان بزنید اول که اون دانشگاه شیخ بهایی هست و اون یکی موسسه صفاهان پس قطها رنک بالاتری داشته که دانشگاه شده و هم اینکه اساتید بسیار خوبی که تو دانشگاه اصفهان هم هستند مثل دکتر قاسم آقایی و خیام باشی و براآنی و... داره
بازم به شنیده های بنده که عرض کردم اکتفا نکن و یه تحقیقی بکن که یک دل بشی

گرایشم نرم افزاره که داره.هم شیخ بهایی هم صفاهان.کسی در مورد پیام نور صحبت نمیکنه.یعنی غیر انتفاعی بالاتره ازش؟
برای دکتری قبول شدن اینکه الان برم غیر انتفاعی اسیب میزنه؟
دوستان همگی نظزر بدین...موسسه صفاهان یا دانشگاه شیخ بهایی؟
راستی تا چه رتبه ای غیر انتفاعی میارن؟
غیر انتفاعی خیلی بهتر ازاده؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان پس برای منم که ساکن اصفهانم همین صفاهان را توصیه میکنین؟
دوستان تا ۵ شنبه مهلته برای انتخاب رشته؟
پیام نور در اصفهان چطوره؟

اگه دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی گرایشتون رو داره من به شما با اطمینان پیشنهاد میدم که شیخ بهایی رو قبل از صفاهان بزنید اول که اون دانشگاه شیخ بهایی هست و اون یکی موسسه صفاهان پس قطها رنک بالاتری داشته که دانشگاه شده و هم اینکه اساتید بسیار خوبی که تو دانشگاه اصفهان هم هستند مثل دکتر قاسم آقایی و خیام باشی و براآنی و... داره
بازم به شنیده های بنده که عرض کردم اکتفا نکن و یه تحقیقی بکن که یک دل بشی

گرایشم نرم افزاره که داره.هم شیخ بهایی هم صفاهان.کسی در مورد پیام نور صحبت نمیکنه.یعنی غیر انتفاعی بالاتره ازش؟
برای دکتری قبول شدن اینکه الان برم غیر انتفاعی اسیب میزنه؟
دوستان همگی نظزر بدین...موسسه صفاهان یا دانشگاه شیخ بهایی؟
راستی تا چه رتبه ای غیر انتفاعی میارن؟
غیر انتفاعی خیلی بهتر ازاده؟

غیرانتفاعی بستگی داره کدوم شهر باشه.بعضی جاهایی که تازه ارشد گرفتن ممکنه تا۵۰۰۰هم بگیره.درضمن بنظر من که غیرانتفاعی از آزاد بهتره حذاقل تو اهواز که اینطوره(چون استاداشون یکی ان تقریبا فرق فقط پولشونه)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
ساکن اصفهانم...برای قبولی دکتری دولتی چی میشه؟ از طریق غیرانتفاعی شدنیه؟ یا معجزه میخواد؟ این برام مهمه..بحث دکترا خوندنش...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ساکن اصفهانم...برای قبولی دکتری دولتی چی میشه؟ از طریق غیرانتفاعی شدنیه؟ یا معجزه میخواد؟ این برام مهمه..بحث دکترا خوندنش...

اینشو دیگه نمیدونم خداییش.نمیدونم دیگه برا دکترا خوندن به مدرک ارشدت گیر میدن یا نه.ولی از شدن که شدنیه ربطی به مدرک نداره
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ساکن اصفهانم...برای قبولی دکتری دولتی چی میشه؟ از طریق غیرانتفاعی شدنیه؟ یا معجزه میخواد؟ این برام مهمه..بحث دکترا خوندنش...

من شخصا پرس و جو کردن گفتن هیچ موردی برای دکترا پیش نمیاد اگ غیرانتفاعی بخونی!!
ولی برای اینک خیالت راحت باشه باید در دانشگاه دانشجو فعالی باشی،مخصوصا چندتا مقاله علمی معتبر هم کار کرده باشی مثل ISI و معدلتم بالا باشه و پایان نامه ت هم بتونی خووووب کار کنی و ترجیحا با ی استاد خوووب!!برای مصاحبه دکترا نیگاه به اینک کجا خوندی نمیکنن!!

ولی بزار ی چیز رو بگم اگ بخوای بری غیرانتفاعی و اونجا یسری درس پاس کنی و اسما ارشد بگیری همون نری بهتره!!...

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  پس منم که اصفهانم و ۹۰۰ نرم شدم برم صفاهان اصفهان؟ اون بهتره تا پیام نور؟ من واقعا موندم...یه سری میگن غیر انتفاعی بیخوده ارزشی نداره یه سری هم میگن پیام نور داغووونه..چه کنم؟

اگه واقعا قصد انتخاب غیرانتفاعی رو دارید
شیخ بهایی اصفهان هم خوبه

رتبه ۱۸۰۰/ نرم امیدی به قبولی هست؟
انتخاب رشته بکنم یا فایده نداره ؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ساکن اصفهانم...برای قبولی دکتری دولتی چی میشه؟ از طریق غیرانتفاعی شدنیه؟ یا معجزه میخواد؟ این برام مهمه..بحث دکترا خوندنش...

نه معجزه نمیخواد،همت بلند میخواد که یه رزومه توپ داشته باشی و یه معدل فوق العاده،خیلی استادا هستن که تا میفهمن یکی غیرانتفاعی یا پیام نور یا کلا دوره غیرروزانه بوده اصلا دیگه نگاهشم نمیکنن اما خوب استادایی هم هستن که واقعا بار علمی طرف رو میبینن.
پیشنهاد من دانشگاه شیخ بهایی هست

دوستان من پارسال واسه مصاحبه ارشد(پذیرش بدون کنکور) رفتم و متوجه شدم که واقعا دانشگاه محل تحصیل براشون مهمه...حتی واسه ارشد! دکتری که جای خود داره... من با وجود اینکه به تمام سوالای درسی و روانشناسیشون جواب دادم ولی تا دیدن علوم تحقیقات درس خوندم گفتن برو به سلامت...حتی نخواستن درباره پروژه پایانیم صحبت کنم...
دو چیز خیلی براشون مهم بود..دانشگاه قبلیت و مقاله و اختراع و پژوهش و ... (واسه دکتری وضعیت سخت تره از اینه)
اگر قراره دانشگاه غیر انتفاعی برین، جایی باشه که زمینه پژوهش فراهم باشه و استاد باسواد واسه راهنماییتون داشته باشه...
البته اینایی که گفتم تجربه شخصیم بود و شاید کسی قبولش نداشته باشه و بگه حرف درستی نیست...

........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  واقعااا از همه دوستانی که جواب دادن ممنونم.خیلی لطف کردن جواب دادن .حرفاتون کمک زیادی بهم کرد.راستش انتخابش برام خیلی سخت بود.من ساکن تهرانم و فکر میکنم صفاهان بهترین انتخاب برام باشه.چون رفت و آمد مشهد برام ب صرفه نیست درسته؟؟؟
استادم امروز بهم میگفت دوباره برای سال دیگه بخون توو زیر شاخه تجارت و ای تی چون من واقعا خوب و زیاد درس خوندمو ب قول استادم اصلا انتظار همچین رتبه ای نبود ولی راستش روحیه ام انقدر ضعیف شده که نمیتونم.کنکور هم ک وضعیت پذیرشش معلوم ننیست و اصلا سال دیگه چ درسایی با چه ظرفیتی باشه.بدترین رتبه ممکنه که میتونستم بعد این همه تلاش بگیرم ۴۰۰ بود که جایی تو شبانه ها ندارم و دلمم به رفتن غیرانتفاعی نیست
بازم ببخشید ک سوال میپرسم دوباره شما فکر میکنید غیرانتفاعی های قم ب درد نمیخورن؟من فکر میکنم اون غیرانتفاعی هایی که توو شهر بزرگن بهتر هستن ولی با توجه به مسیرم دانشگاه های تعالی و پویش قم چطورن؟کسی اونجاها درس خونده ک بدون استاداش چطورن؟

چرا خاتم تهران نه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ
با توجه به اینکه من مشهد هستم بنظرتون بین غیر انتفاعی های مشهد (سجاد و امام رضا (ع)) کدوم بهتره
کسی نظری داره در مورد اینا
با رتبه ۹۵۰ امنیت میشه قبول شد تو این دانشگاه ها؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)af. نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  واقعااا از همه دوستانی که جواب دادن ممنونم.خیلی لطف کردن جواب دادن .حرفاتون کمک زیادی بهم کرد.راستش انتخابش برام خیلی سخت بود.من ساکن تهرانم و فکر میکنم صفاهان بهترین انتخاب برام باشه.چون رفت و آمد مشهد برام ب صرفه نیست درسته؟؟؟
استادم امروز بهم میگفت دوباره برای سال دیگه بخون توو زیر شاخه تجارت و ای تی چون من واقعا خوب و زیاد درس خوندمو ب قول استادم اصلا انتظار همچین رتبه ای نبود ولی راستش روحیه ام انقدر ضعیف شده که نمیتونم.کنکور هم ک وضعیت پذیرشش معلوم ننیست و اصلا سال دیگه چ درسایی با چه ظرفیتی باشه.بدترین رتبه ممکنه که میتونستم بعد این همه تلاش بگیرم ۴۰۰ بود که جایی تو شبانه ها ندارم و دلمم به رفتن غیرانتفاعی نیست
بازم ببخشید ک سوال میپرسم دوباره شما فکر میکنید غیرانتفاعی های قم ب درد نمیخورن؟من فکر میکنم اون غیرانتفاعی هایی که توو شهر بزرگن بهتر هستن ولی با توجه به مسیرم دانشگاه های تعالی و پویش قم چطورن؟کسی اونجاها درس خونده ک بدون استاداش چطورن؟

چرا خاتم تهران نه؟؟
اتفاقا درباره خاتم تهرانم سوال دارم اخه خاتم فقط مهندسی فناوری داره که گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی.من اصلا نمیدونم در چ زمینه ای؟؟؟؟یا اصلا دانشگاه خوبیه؟
یا امنیت و شبکه بخونم بهتر از خوندن مدیریت سیستم اطلاعاتی نیست؟
اگه شما اطلاع دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط af..)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)af. نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  واقعااا از همه دوستانی که جواب دادن ممنونم.خیلی لطف کردن جواب دادن .حرفاتون کمک زیادی بهم کرد.راستش انتخابش برام خیلی سخت بود.من ساکن تهرانم و فکر میکنم صفاهان بهترین انتخاب برام باشه.چون رفت و آمد مشهد برام ب صرفه نیست درسته؟؟؟

چرا خاتم تهران نه؟؟
اتفاقا درباره خاتم تهرانم سوال دارم اخه خاتم فقط مهندسی فناوری داره که گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی.من اصلا نمیدونم در چ زمینه ای؟؟؟؟یا اصلا دانشگاه خوبیه؟

دوست عزیز اولش بگم که منم شرایطم مشابه شماست.درس خوندم اما نتیجه مشابه گرفتم و الانم نتیجه تحقیقاتم این شد که بستگی داره هدف شما از ارشد چی باشه.با غیرانتفاعی رفتن قطعا نمی تونید اپلای کنید . دکترا ی ایران هم مگه توی خود غیر انتفاعی یا آزاد بخونید. می مونه بحث بازار کار که اونم هیچ ربطی به ارشد خوندن نداره .من خودم دوست دارم حتما ارشد بخونم بعد کار خب نظر شخصی من اینه شما اگه توی تهران بمونید می تونید کنار ۲ سال ارشد , یه course شبکه بردارین کنارش مهارتهای کاریتون رو زیاد کنید که توی تهران پتانسیل بالاتری داره هزینه رفت و آمد هم ندارین.بعد دو سال هم با مدرک ارشد به شما کار نمی دن مهم چیزیه که بلدبد.بازم میگم این نطر شخصیم بود.البته من اگه علوم تحقیقات قبول بشم به غیرانتفاعی ترجیحش می دم.چون هم دانشگاهه نه موسسه , هم می شه با تلاش زیاد و صرف هزینه امید به اپلای داشت.
اینم شاید یه ذره اطلاعات بده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)af. نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  

چرا خاتم تهران نه؟؟

دوست عزیز اولش بگم که منم شرایطم مشابه شماست.درس خوندم اما نتیجه مشابه گرفتم و الانم نتیجه تحقیقاتم این شد که بستگی داره هدف شما از ارشد چی باشه.با غیرانتفاعی رفتن قطعا نمی تونید اپلای کنید . دکترا ی ایران هم مگه توی خود غیر انتفاعی یا آزاد بخونید. می مونه بحث بازار کار که اونم هیچ ربطی به ارشد خوندن نداره .من خودم دوست دارم حتما ارشد بخونم بعد کار خب نظر شخصی من اینه شما اگه توی تهران بمونید می تونید کنار ۲ سال ارشد , یه course شبکه بردارین کنارش مهارتهای کاریتون رو زیاد کنید که توی تهران پتانسیل بالاتری داره هزینه رفت و آمد هم ندارین.بعد دو سال هم با مدرک ارشد به شما کار نمی دن مهم چیزیه که بلدبد.بازم میگم این نطر شخصیم بود.البته من اگه علوم تحقیقات قبول بشم به غیرانتفاعی ترجیحش می دم.چون هم دانشگاهه نه موسسه , هم می شه با تلاش زیاد و صرف هزینه امید به اپلای داشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله کاملا حق با شماست مرسی از راهنمایی هاتون.من هم به این فکر میکردم توی ۲سالی که بخوام قم یا اصفهان برم دیگه نه میتونم کار کنم یا کلاس های جانبی در کنار اون ها برم چون رفت و آمد هم وقت میگیره هم هزینه داره برام
منم آزاد ثبت نام کردم شما میدونید کنکورش کی؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط af..)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)af. نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  

چرا خاتم تهران نه؟؟

بله کاملا حق با شماست مرسی از راهنمایی هاتون.من هم به این فکر میکردم توی ۲سالی که بخوام قم یا اصفهان برم دیگه نه میتونم کار کنم یا کلاس های جانبی در کنار اون ها برم چون رفت و آمد هم وقت میگیره هم هزینه داره برام
منم آزاد ثبت نام کردم شما میدونید کنکورش کی؟
خواهش می کنم , کنکور آزاد ۷ و ۸ خرداده که احتمالا ما ۷ باشیم ,اما کارت که بیاد معلوم می شه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۸,۴۰۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۳۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۵۱۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۸,۰۵۲ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۶۹ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  امنیت دانشگاه اصفهان sadjad313 ۰ ۱,۶۷۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sadjad313
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close