زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۶۵ نرم افزار و دانشگاه امام خمینی قزوین

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
Question 265 نرم افزار و دانشگاه امام خمینی قزوین
سلام دوستان
من رتبه ۲۶۵ نرم افزار رو آوردم
می خواستم بدونم که می تونم با این رتبه روزانه امام خمینی قزوین قبول بشم؟
بعد هم این که اگر کسی از دوستان هست که در این دانشگاه تحصیل کرده خوشحال می شم اگه اطلاعات ارزشمندش رو در مورد رشته نرم افزار این دانشگاه(مخصوصا مقطع ارشد) در اختیار من بذارهHeart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ق.ظ
RE: 265 نرم افزار و دانشگاه امام خمینی قزوین
سلام
بله حتما قبول میشید.پارسال بچه ها با رتبه ۳۳۳این دانشگاه روزانه قبول شدن.کارنامه شون هم تو لیست قبولی های پارسال هست.
در مورد این دانشگاه منم خیلی مردد بودم,از اونجا که خودم قزوین درس خوندم وبودم یه چیزایی میگم.البته من این دانشگاه نبودم.
این دانشگاه دو سال ارشد اورده,هیت علمی خیلی قوی نداره.من از استادم دیشب پرسیدم گفت زیاد تو ترم افزار قوی نیست.
ولی کلا قزوین شهر ارومی هست واصولا دانشجوهایی که اونجا هستن راضین وبا توجه به تزدیک بودنش به تهران اکثر دانشجوها هم تهران وکرجی هستن.و از این بابت خیلی خوبه.خود دانشگاه هم من.زیاد رفتم خوبه.بد نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi9293
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام
بله حتما قبول میشید.پارسال بچه ها با رتبه ۳۳۳این دانشگاه روزانه قبول شدن.کارنامه شون هم تو لیست قبولی های پارسال هست.
در مورد این دانشگاه منم خیلی مردد بودم,از اونجا که خودم قزوین درس خوندم وبودم یه چیزایی میگم.البته من این دانشگاه نبودم.
این دانشگاه دو سال ارشد اورده,هیت علمی خیلی قوی نداره.من از استادم دیشب پرسیدم گفت زیاد تو ترم افزار قوی نیست.
ولی کلا قزوین شهر ارومی هست واصولا دانشجوهایی که اونجا هستن راضین وبا توجه به تزدیک بودنش به تهران اکثر دانشجوها هم تهران وکرجی هستن.و از این بابت خیلی خوبه.خود دانشگاه هم من.زیاد رفتم خوبه.بد نیست.

ممنون software94 عزیزShy
در مورد خوابگاه هم اطلاعاتی دارید؟ و این که برای کسی که یک یا دو شب می خواد اون جا ساکن باشه هم خوابگاه می دن؟
و همین طور در مورد کتابخانه... آیا دانشگاه امام خمینی، از نظر کتابخانه و دسترسی به منابع علمی از جمله مقالات و پایان نامه ها و ... وضعیت خوبی داره یا نه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ
خوابگاهش که تقریبا به دانشگاه نزدیکه وشرایطش هم من دیدم بد نبوده.غذاهاش هم دوستام اونجا بودن خیلی ناراضی نیستن.به احتمال زیاد بهتون خوابگاه میدن.من اینو خیلی دقیق نمیدونم.
اما کتابخونش رفتم واسه یه پروژه ایی وپایان نامه هاش هم بهم دادن اونجا مطالعه کنم.میتونم بگم کتابخونش خیلی بزرگ واروم بود,کلا دانشگاه ارومی هست.من فقط بخاطر کادر هیت علمیش مرددم که برم یا نه.وگرنه مسیرش هم تقریبا نزدیک اتوبان هست ورفت وامد خیلی راحت.ما خونمون چون پنجره هاش رو به این دانشگاه باز میشد تقریبا اطلاعات کاملی دارم.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi9293 , maryam.raz
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ق.ظ
راستش دوست من اونجا میخونه نرم افزار و اصلا از اساتید این دانشگاه و سطح علمیش راضی نیست میگه دانشگاه سطح پایینه اساتید خیلی خوبی نداره متاسفانه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi9293 , software94 , BaHar1 , nazanin1
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
من خودم کارشناسی اونجا بودم ... به غیر از یک استاد بقیه هیئت علمی تقریبا داغونن ... البته شاید جای بهتری نشه با رتبه تون قبول شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۷۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۶۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۲۶ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close