زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش شبکه رو از کجا شروکنم؟

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان
با دیدن مباحث شبکه وعلاقه ای که از قبل داشتم به فکر افتادم شبکه یاد بگیرم.ممنون میشم کسی کمکم کنه .چطوری شرو کنم و از چه مطالبی ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
سلام.
خانم هستی یا آقا؟

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط tarannom.)
RE: آموزش شبکه رو از کجا شروکنم؟
سلام ببخشید واس یادگیری شبکه مگه خانوم و آقا بودن فرق میکنه؟

سلام ببخشید واس یادگیری شبکه مگه خانوم و آقا بودن فرق میکنه؟

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
واقعا .خانما مگه چشونه؟خانومم.منظورتون؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
روشنه فرق می کنهBig Grin
اقایون تو کار عملی واردترن و اگر یه شبکه برون شهر باشه برایشون فرقی نداره اما یه دختر باید بابای یا داداشی رو حتما ببرهBig Grin
در کل اقایون این جوری هستندCool اما خانما این جوری Heart

هرگز نگو هرگز
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)mariy نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با دیدن مباحث شبکه وعلاقه ای که از قبل داشتم به فکر افتادم شبکه یاد بگیرم.ممنون میشم کسی کمکم کنه .چطوری شرو کنم و از چه مطالبی ؟

سلام...
این نظر من هست: اگه کلا از صفر میخوایی شروع کنی بهتره اول یه کتاب شبکه های کامپیوتری بخونی (پیشنهاد من: شبکه های کامپیوتری ، ترجمه احسان ملکیان) که یه دید بگیری، بعد از اون بهترین کار رفتن به کلاس های شبکه مثل: Network+ , CCNA و... هست. چون خیلی خوبه که عملی یاد بگیری. همه ش تئوری باشه بی فایده است.
کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان هم عالی هست.
کلا در کنار تئوری باید عملی هم بری آموزشگاه ها و کلاس که خوب بشه فهمید چی به چیه!
اینقدر بحث شبکه گسترده هست که نمیشه بگی آخرش کجاست Blush
۰
۰
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط hasty1.)
سلام دوست عزیز.
من حدود ۶ سال هست که در زمینه شبکه مشغول هستم | اولا یادتون باشه که علم شبکه آنقدر گسترده هست که بدون شرکت در کلاس و ارتباط مداوم با استاد و راهنما، هرگز نمیشه با کتاب و سی دی، حتی مقدار کوچکی از این مسیر را طی کرد و مطمینا به بیراهه خواهیم رفت و وقت و انرژیمون هدر خواهد رفت.

میتونید امتحان کنید، یه کتاب شبکه رو بردارید از اول بخونید، خواهید دید که بعد از گذشت چند صفحه کتاب رو میندازید کنار.

پیشنهاد میکنم هر موسسه ای یا استادی که بهتون معرفی میشه، قبل از ثبت نام، یک جلسه به صورت آزمایشی برید سر کلاسش بشینید و از دانشجویان اون کلاس، کیفیت کار مدرس رو جویا بشید. این بهترین روش پیدا کردن آموزشگاه و مدرس خوب هست.

من خودم به دلیل وسواس زیادی که در این قضیه داشتم، مدرسین مختلفی رو بررسی کردم.

من خودم تمام دوره ها رو (Network+ و MCITP و MCSE 2012 و TMG ) رو با استاد حامد ضرغام که تو موسسه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تدریس میکنند گذروندم و راضی بودم.
کلاسشون همراه با سناریو هست، مطالب رو مرتب و تایپ شده در اختیاد میزارن و رو مباحث مایکروسافت مسلط هستند.

من و بقیه دوستان هر دوره ای که ایشون گذاشتند رو شرکت کردیم و واقعا نتیجه گرفتیم.

البته اساتید خوب زیاد هستند و این خود شما هستید که باید بررسی کنید ببینید که با روش کار کدام مدرس هماهنگ تر هستید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۹,۹۳۷ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۶ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۲۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۲۳ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۰۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۳,۰۱۵ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close