زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل

ارسال: #۱۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل
sixsixsix چیش نسبت به دکتر حقیقت بهتره؟ درسنامش یا پاسخنامه تستاش؟ یکم بیشتر توضیح بدین اگه تونستین سرفصلاشم بزارین یا اسکن کنید ممنون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ)asemane_nili نوشته شده توسط:  sixsixsix چیش نسبت به دکتر حقیقت بهتره؟ درسنامش یا پاسخنامه تستاش؟ یکم بیشتر توضیح بدین اگه تونستین سرفصلاشم بزارین یا اسکن کنید ممنون میشم.

ببینید من فقط سه فصل از حقیقت رو داشتم (کپی گرفتم Smile) فصل انحصار متقابل حقیقت به نظر من درسنامه خوبی نداره ولی حقیقت هم اون دو فصل دیگش خوب بود
ولی خب مدرسان چون باز هم بنظر من شیوه مجزایی از استالینگز رو پیش گرفته خوب هست

البته عامل دیگه خوبی که مدرسان داره اینه که وسط درسنامه چند مثال یا تست داره این خیلی خوبه ولی پارسه اصلا چنین شیوه ای نداره. تست یا مثال وسط درسنامه باعث میشه اون مبحث خوب بره تو کله آدم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط neghab001.)
Smile RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ)asemane_nili نوشته شده توسط:  sixsixsix چیش نسبت به دکتر حقیقت بهتره؟ درسنامش یا پاسخنامه تستاش؟ یکم بیشتر توضیح بدین اگه تونستین سرفصلاشم بزارین یا اسکن کنید ممنون میشم.

ببینید من فقط سه فصل از حقیقت رو داشتم (کپی گرفتم Smile) فصل انحصار متقابل حقیقت به نظر من درسنامه خوبی نداره ولی حقیقت هم اون دو فصل دیگش خوب بود

البته عامل دیگه خوبی که مدرسان داره اینه که وسط درسنامه چند مثال یا تست داره این خیلی خوبه ولی پارسه اصلا چنین شیوه ای نداره. تست یا مثال وسط درسنامه باعث میشه اون مبحث خوب بره تو کله آدم
=========
سلام به همه ی دوستان.
دلیل اصلی پاسخم در اینجا :" دیشب انحصار متقابل رو خوندم"
فقط میتونم بگم کتاب پارسه فوق العاده س.
ابتدا به بررسی و دلایل مختلف انتخاب همروندی برای فرایند ها میپردازه،سپس
با سه مثال شروع میشه : و در هر مثال فلسفه دقیق ورود به هر موضوع رو تشریح میکنه.سپس به رویکرد های نرم افزاری و سخت افزاری و سمافور میرسه(که به تشریح ایجاد انحصار متقابل و علاوه بر اون دیگر فاکتور های ایجاد یک همروندی متناسب میپردازه)
هر کدام از این سه مثال در حقیقت پیش زمینه ای برای ورود به همه ی بحث های پیش روست و به ما یاد میده که در هر جا چطور باید عمل کنیم و این کارش به ما فکر کردن رو یاد میده(محدود نبودنش به مثال رو با یه توجیه خوب پاسخ داده!)
مثلا پس از شکست چهار راهکار که از تناوب قطعی آغاز میشه ترکیب همه ی راه کار ها الکوریتم DEKER رو پیش روی ما قرار میده بدون هیچ توضیحی و در حقیقت توضیح های قبل رو میخواد که ما ارائه بدیم و این عالیه.(وادار کردن ما به فکر کردن و اینکه بدونیم چی خوندیم!!)
باید به تمام چیز هایی که خونده میشه اهمیت بدیم.
پیشنهاد من اینه که در کتاب پارسه(اونایی که میخوننش) : تا قبل از سمافور رو یک بار خوبِ خوب بخونید(همه ی الگوریتم ها و راهکار ها باید تحلیل و بررسی بشه).کتاب رو کنار بگذارید و بار بعد که قراره بخونید،(از اول دوباره بخونید و خلاصه هاشو بردارید. و بار سوم خلاصه ها رو بخونید و بخش سمافور و مانیتور رو هم باهاش ترکیب کنید. این کلِ منسجم رو میشه باهاش تست حل کرد و جرأت فکر کردن به شما در مورد تست های تازه رو میده.و قولی که میتونم بدم اینه که تا روز کنکور فقط خلاصه ها که من تقریبا دو برگه آچارش کردم باهاتون همراه هست و کافیه!!!!!!
*جا داره عرض کنم که من کتاب مدرسان رو ندیدم"(نظری در رابطه باهاش ندارم)
مانا باشید.(مخصوصا دوست عزیزم که در اینجا حضور دارن Smile )
ارسال: #۱۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ)asemane_nili نوشته شده توسط:  sixsixsix چیش نسبت به دکتر حقیقت بهتره؟ درسنامش یا پاسخنامه تستاش؟ یکم بیشتر توضیح بدین اگه تونستین سرفصلاشم بزارین یا اسکن کنید ممنون میشم.

=========
سلام به همه ی دوستان.
دلیل اصلی پاسخم در اینجا :" دیشب انحصار متقابل رو خوندم"
فقط میتونم بگم کتاب پارسه فوق العاده س.
ابتدا به بررسی و دلایل مختلف انتخاب همروندی برای فرایند ها میپردازه،سپس
با سه مثال شروع میشه : و در هر مثال فلسفه دقیق ورود به هر موضوع رو تشریح میکنه.سپس به رویکرد های نرم افزاری و سخت افزاری و سمافور میرسه(که به تشریح ایجاد انحصار متقابل و علاوه بر اون دیگر فاکتور های ایجاد یک همروندی متناسب میپردازه)
هر کدام از این سه مثال در حقیقت پیش زمینه ای برای ورود به همه ی بحث های پیش روست و به ما یاد میده که در هر جا چطور باید عمل کنیم و این کارش به ما فکر کردن رو یاد میده(محدود نبودنش به مثال رو با یه توجیه خوب پاسخ داده!)
مثلا پس از شکست چهار راهکار که از تناوب قطعی آغاز میشه ترکیب همه ی راه کار ها الکوریتم DEKER رو پیش روی ما قرار میده بدون هیچ توضیحی و در حقیقت توضیح های قبل رو میخواد که ما ارائه بدیم و این عالیه.(وادار کردن ما به فکر کردن و اینکه بدونیم چی خوندیم!!)
باید به تمام چیز هایی که خونده میشه اهمیت بدیم.
پیشنهاد من اینه که در کتاب پارسه(اونایی که میخوننش) : تا قبل از سمافور رو یک بار خوبِ خوب بخونید(همه ی الگوریتم ها و راهکار ها باید تحلیل و بررسی بشه).کتاب رو کنار بگذارید و بار بعد که قراره بخونید،(از اول دوباره بخونید و خلاصه هاشو بردارید. و بار سوم خلاصه ها رو بخونید و بخش سمافور و مانیتور رو هم باهاش ترکیب کنید. این کلِ منسجم رو میشه باهاش تست حل کرد و جرأت فکر کردن به شما در مورد تست های تازه رو میده.و قولی که میتونم بدم اینه که تا روز کنکور فقط خلاصه ها که من تقریبا دو برگه آچارش کردم باهاتون همراه هست و کافیه!!!!!!
*جا داره عرض کنم که من کتاب مدرسان رو ندیدم"(نظری در رابطه باهاش ندارم)
مانا باشید.(مخصوصا دوست عزیزم که در اینجا حضور دارن Smile )

سلام
اسم کتاب حقیقت( پارسه) چیه؟ همون سیستم عامل حقیقت بگیم میدن ؟
ارسال: #۲۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
نگار جان .
شما دیگه لو رفتی که از طرف مدرسان تبلیغ میکنیBig GrinTongue
بنظرم یه نام کاربری دیگه درست کن بیا توBig GrinTongueBig Grin
ارسال: #۲۱
۰۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
کتاب سیستم عامل (کامپیوتر و IT) تالیف استاد گرامی جناب آقای عابدسلیمی، انتشارات بین المللی گاج، یک کتاب با حجم مناسب برای کنکور و شامل تستهای کنکور و نیز تست های تالیفی خوب هست.
استاد عابد سلیمی، مدرس درس سیستم عامل برای کنکور ارشد هستند که قبلا (پیش از دکتر حقیقت و مدتی هم همراه ایشان) در پارسه تدریس داشتند و بعد هم در موسسه نصیر. الان هم توی مدرسان شریف تدریس دارند.
من کتاب قبلی ایشون رو که پارسه چاپ کرده بود و توی این لینک هم اومده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیدم. کتاب جدیدشون خیلی به روز و روان و ضمنا مختصر ولی مفید هست.
ارسال: #۲۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
حقیر می گوید : کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت کتاب خوبی است و پس از تسلط می توانید کتاب حاج آقا مقسمی را هم برای دوره و تست بزنید البت بعد از خواندن کتاب پارسه دکتر حقیقت

...Let it Go

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۸۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close