تالار گفتمان مانشت
معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - saharitst - 23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام به همگی..دنبال یه منبع اموزشی و منبع تستی خوب برای درس سیستم عامل هستم..فکر کنم برای اموزش کتاب تاننبام خوب باشه درسته؟

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - shayesteb - 23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ

سلام

برای درسه سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت رو بخونید هم کامل توضیح دادن و هم تست داره. همونا بخونید کافیه.

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - gunnersregister - 25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ

کتاب پارسه از همه نظر کامله.
خوندن دو کتاب برای یه درس اونم مثل سیستم عامله زیادی وقتگیره.

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - nlp@2015 - 08 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

کتاب پارسه اگر هم وقتتون کم بود مقسمی هم خوبه

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - hope_ - 04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ

سلام
من فقط چاپ ۹۱ را پیدا کردم.اونم دست دوم.اگه کسی هست که چاپ امسال و سال ۹۱ را داره لطف کنه بگه آیا تفاوت کرده؟و اگه متفاوتن در چه قسمتهایی این تفاوت وجود داره؟

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - خانه سبز - ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ

کتاب برادر حاج اقا سیلبرشاتس مفاهیم سیستم های عامل همراه با حل تمریناتش..
درکنار ان مطالعه کتاب پارسه یا پوران یا مدرسان

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - pesar - 05 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ

کتاب مرجع اصلا لازم نیست. یکی از کتاب های پارسه (حقیقت) یا مدرسان ( راه پیما ) خوبن و کافی. مدرسان (نامی ) رو نگیری ها ! خیلی در هم بر هم گفته. پوران و مقسمی هم که خلاصه هستند به درد کسی میخورن که درس رو بلده و فقط میخاد تست بزنه .

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - creator_1105 - 05 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  سلام منم کتاب پارسه سال ۹۰ رو دارم و امسال میخوام ای تی شرکت کنم به نظر شما قدیمی شده یا نه؟

برای درسه سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت رو بخونید هم کامل توضیح دادن و هم تست داره. همونا بخونید کافیه.

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - محمد رعیت - ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ

سلام اگه فقط و فقط تست سیستم عامل خواسته باشیم بدون توضیح درسی ، ایا همچین محصولی در بازار موجود هست ؟؟

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - nima_7295 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ

سلام من سیستم عامل سیلبرشاتس (ویرایش هشت)ترجمه روحی و شهریاری انتشارات ناقوس (چاپ۹۰) رو دارم می خوام کنکور ۹۵ بدم آیا همین رو بخونم یا چاپ جدید سیلبرشاتس (ویرایش نهم) انتشارات ناقوس (چاپ۹۴) رو بخرم بخونم ایا فرقی میکنه ویرایش هشت و نهم سیلبرشاتس؟

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - sara golabetun - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ

من با کتاب دکتر حقیقت ۸۰ زدم البته تو کنکور ای تی ۹۴/کتابمم قدیمی بود یه مبحثش کامل نبود همون یه مبحثو مشکل داشتم تو کنکورم فقط سوال مربوط به اون مبحثو نتونستم بزنم.

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - nima_7295 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ)sara golabetun نوشته شده توسط:  من با کتاب دکتر حقیقت ۸۰ زدم البته تو کنکور ای تی ۹۴/کتابمم قدیمی بود یه مبحثش کامل نبود همون یه مبحثو مشکل داشتم تو کنکورم فقط سوال مربوط به اون مبحثو نتونستم بزنم.

به نظرتون من برم کتاب ویرایش جدید سیلبرشاتس رو بخرم یا برم کتاب پارسه رو بخرم؟

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - dr.a_AI - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ

پارسه دکتر حقیقت رو بخونید نیازی به مرجع نیست. من از درس سیستم عامل چیزی یادم نبود. همین کتاب خیلی خوبه. هم مطالبو پوشش میده و هم جواب تستاش کامله. من که از خوندن این کتاب لذت میبردم

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - sara golabetun - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ق.ظ)nima_7295 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ)sara golabetun نوشته شده توسط:  من با کتاب دکتر حقیقت ۸۰ زدم البته تو کنکور ای تی ۹۴/کتابمم قدیمی بود یه مبحثش کامل نبود همون یه مبحثو مشکل داشتم تو کنکورم فقط سوال مربوط به اون مبحثو نتونستم بزنم.

به نظرتون من برم کتاب ویرایش جدید سیلبرشاتس رو بخرم یا برم کتاب پارسه رو بخرم؟

راستش من شنیدم که منبع براى سیستم عامل فقط سیلبرشاس کفایت نمی کنه اگه وقت زیادی دارین کتابای مرجعو بخونید اگر نه کتاب دکتر حقیقتو بخونید موفق باشید

RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد درس سیستم عامل - sixsixsix - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ

کتاب جـــــــــدیـــــــــــــــد مدرسان خیلی خوبه