زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیام نور؟غیرانتفاعی؟ دانشگاه مجازی؟ با رتبه ۱۷۰۰ هوش و ۳۷۰۰ نرم کجا ممکنه قبول شم؟

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
RE: پیام نور؟غیرانتفاعی؟ دانشگاه مجازی؟ با رتبه ۱۷۰۰ هوش و ۳۷۰۰ نرم کجا ممکنه قبول شم؟
خیلی خیلی بد
۵۱۲۷
همش دارم دعا میکنم کسی نیاد اهواز خودم قبول شمConfused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
پیام نور؟غیرانتفاعی؟ دانشگاه مجازی؟ با رتبه ۱۷۰۰ هوش و ۳۷۰۰ نرم کجا ممکنه قبول شم؟
دختر مهربان:

به نظر من هیچ رشته ای الان بازار کار مهندس کامپیوتر رو نداره
اگه شمایه مهندس کاربلد باشی میتونی یک شرکت انیمیشن سازی یا طراحی و تدوین فیلم و صدا و یا حتی تیزرهای تبلیغاتی یا حتی آگهی های بازرگانی یا تبلیغات تابلوهای خیابانی یا حتی طراحی وبسایت برای شرکت ها و کارخونه و یا مغازه های مختلف مثل دیجی کالا یا حتی ساخت دیتابیس و وبسایت های بزرگ و طراحی برنامه هایی مثل فیسبوک ویا حتی آنتی فیلتر ها برنامه نویسی های اندرویدی و کارهای شبکه ای مثل بررسی ردپاهاوهک کارهای امنیتی و ... انجام بدی
چه اشکالی داره که کامپیوتر هم مثل مهندسی های دیگه فارغ التحصیل هایی از دانشگاههای مختلف داشته باشه و رونق علمیش رو بالا ببرن ؟مگه گروه عمران نیس که حدااقل سالی شصت تا ارشد فقط توی دانشگاه من میگرفت و همین دانشگاه ارشد مهندسی کامپیوتر رو فقط ۱۵ تا روزانه و دوتا شبانه با استعداد درخشان نهایتا بیست تا میگرفت؟
چرا به استادای مانرسن تا جایی که همشون فکر فرار از مملکت توی سرشونه؟من استاد خودم چهارتاشون توی دوسال متوالی رفتن خارج از کشور و دیگه هم برنگشتن
متاسفانه اصلا به ما نه کار یاد میدن نه اجازه ی پیشرفت میدن باید همه ی عمرمونو پشت کنکور یا درسای آکادمیک سپری کنیم بعدهم یه بیسواد کامل از بهترین دانشگاههای ایران فارغ التحصیل بشیم و فقط به پشت میز نشستن و دستوردادن بسنده کنیم یا برای خانمها که باید استعدادشون رو در فرزند آوری صرف کنن
واسه همین مملکتمون ایرااااانه، توی سال ۲۰۱۵ تازه موفق به ساخت ماسک نانو در پزشکی شده و باکمال افتخار توی اخبار توی بوق و کرناشم میکنه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidah , ریحان
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ
دوستان لطفا به سوال من هم پاسخ بدین، با رتبه هوش ۲۸۰۰ میشه به جایی امیدوار بود، اگه امیدی هست کجا می تونم قبول شم؟

اسرار سنجش را نه تو دانی و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده درصدهای من و تو
چون کلیدها برافتد نه تو مانی و نه من

(حکیم عمرخیام پس از کنکور اخترشناسی) Idea
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
RE: پیام نور؟غیرانتفاعی؟ دانشگاه مجازی؟ با رتبه ۱۷۰۰ هوش و ۳۷۰۰ نرم کجا ممکنه قبول شم؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)نازی_ناز نوشته شده توسط:  دختر مهربان:

به نظر من هیچ رشته ای الان بازار کار مهندس کامپیوتر رو نداره
اگه شمایه مهندس کاربلد باشی میتونی یک شرکت انیمیشن سازی یا طراحی و تدوین فیلم و صدا و یا حتی تیزرهای تبلیغاتی یا حتی آگهی های بازرگانی یا تبلیغات تابلوهای خیابانی یا حتی طراحی وبسایت برای شرکت ها و کارخونه و یا مغازه های مختلف مثل دیجی کالا یا حتی ساخت دیتابیس و وبسایت های بزرگ و طراحی برنامه هایی مثل فیسبوک ویا حتی آنتی فیلتر ها برنامه نویسی های اندرویدی و کارهای شبکه ای مثل بررسی ردپاهاوهک کارهای امنیتی و ... انجام بدی
چه اشکالی داره که کامپیوتر هم مثل مهندسی های دیگه فارغ التحصیل هایی از دانشگاههای مختلف داشته باشه و رونق علمیش رو بالا ببرن ؟مگه گروه عمران نیس که حدااقل سالی شصت تا ارشد فقط توی دانشگاه من میگرفت و همین دانشگاه ارشد مهندسی کامپیوتر رو فقط ۱۵ تا روزانه و دوتا شبانه با استعداد درخشان نهایتا بیست تا میگرفت؟
چرا به استادای مانرسن تا جایی که همشون فکر فرار از مملکت توی سرشونه؟من استاد خودم چهارتاشون توی دوسال متوالی رفتن خارج از کشور و دیگه هم برنگشتن
متاسفانه اصلا به ما نه کار یاد میدن نه اجازه ی پیشرفت میدن باید همه ی عمرمونو پشت کنکور یا درسای آکادمیک سپری کنیم بعدهم یه بیسواد کامل از بهترین دانشگاههای ایران فارغ التحصیل بشیم و فقط به پشت میز نشستن و دستوردادن بسنده کنیم یا برای خانمها که باید استعدادشون رو در فرزند آوری صرف کنن
واسه همین مملکتمون ایرااااانه، توی سال ۲۰۱۵ تازه موفق به ساخت ماسک نانو در پزشکی شده و باکمال افتخار توی اخبار توی بوق و کرناشم میکنه

با تمام مطلبتون موافقم
اما خب اکثر اینا برای تهران و سایر کلان شهرهاست
باور کنید شهرستانها این امکانات رو ندارن...اینجا اصلا به طراحی اهمیت چندانی نمی دن
بازم ممنون برای مطلبی که گذاشتید

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  خیلی خیلی بد
۵۱۲۷
همش دارم دعا میکنم کسی نیاد اهواز خودم قبول شمConfused

اتفاقا من رتبه ام ۱۷۰۰ میخوام اهوازو بزنم چون به ایلام خیلی نزدیکه Big Grin
در حق دیگران دعای بد نکن
بگو خدایا همه قبول شن و منم قبول شم

موفق باشی دوست گرامی

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Samy نوشته شده توسط:  دوستان لطفا به سوال من هم پاسخ بدین، با رتبه هوش ۲۸۰۰ میشه به جایی امیدوار بود، اگه امیدی هست کجا می تونم قبول شم؟

این لینک رو ببین
پارسال تعدادی از قبولی ها و رتبه هاشون تو این پی دی اف هست
ستون اول رتبه ی داوطلبه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali reza
ارسال: #۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخه غیرانتفاعی اهواز۳ساله ارشد اورده بعدشم نرم افزار فک کنم تنها رشته ای باشه که اینهمه غیرانتفاعی واسش هست.باشه شما بیاین اشکال نداره.بالاخره باید ی بچه زرنگ باشه که ازش جزوه بگیرمBig Grin
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  آخه غیرانتفاعی اهواز۳ساله ارشد اورده بعدشم نرم افزار فک کنم تنها رشته ای باشه که اینهمه غیرانتفاعی واسش هست.باشه شما بیاین اشکال نداره.بالاخره باید ی بچه زرنگ باشه که ازش جزوه بگیرمBig Grin

زرنگ نیستم
اما دس خطم عالیه Big Grin

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  آخه غیرانتفاعی اهواز۳ساله ارشد اورده بعدشم نرم افزار فک کنم تنها رشته ای باشه که اینهمه غیرانتفاعی واسش هست.باشه شما بیاین اشکال نداره.بالاخره باید ی بچه زرنگ باشه که ازش جزوه بگیرمBig Grin

زرنگ نیستم
اما دس خطم عالیه Big Grin

همینم خوبه.همه استاداشو میشناسم کمکت میکنم نورچشمی دانشگاه شیSmile
ایشالله اگه منم قبول بشم۵ماه دیگه میبینمتون بسلامتی
۲
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
دوستان تا پیک خیلی خوبیه
ممنون از راهنمایی همتون
ولی من فکر کردم بتونم مجازی شیراز رو بیارم ولی با این شکل که کلا نا امید شدم
چون شاغل هستم و شهر خودمون دانشگاه غیر انتفاعی نداره به این امید بودم که آموزش از راه دور بتونم ادامه بدم ولی...
با این وضعیت باید به آزاد فکر کنم
کسی میدونه کنکور آزاد کی هست و ثبت نامش کی انجام میشه؟

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ
میشه منم راهنمایی کنید؟؟با ۴۱۸ هوش امیدی به روزانه هست؟؟شبانه چی؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)zendegii نوشته شده توسط:  میشه منم راهنمایی کنید؟؟با ۴۱۸ هوش امیدی به روزانه هست؟؟شبانه چی؟؟
با تجربه ای که من از سالهای قبل دارم روزانه به احتمال زیاد قبول میشی
شبانه که ۱۰۰% قبولی

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)zendegii نوشته شده توسط:  میشه منم راهنمایی کنید؟؟با ۴۱۸ هوش امیدی به روزانه هست؟؟شبانه چی؟؟

لینکو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه ها اولین ستون هستن ...می تونید ببینید رتبه های شبیه رتبه ی شما پارسال چی قبول شدن
البته انتخاب رشته هم ملاکه
امیدوارم بهترین جای ممکن قبول شید

اگه دقت کنید تو این پی دی اف رتبه های نزدیک و کمی بالاتر از شما
روزانه و شبانه یزد
روزانه ی دانشگاه سنندج
روزانه ی دانشگاه کرمان
روزانه بندرعباس
و شبانه شاهرود جزو اوناست

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ

ممنون از راهنماییتون

میخاستم ببینم آیا به روزانه و شبانه دانشگاه مالک اشتر تهران امیدی هست؟؟دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
بابا من شنیدم مدرک پردیس معتبره
و در جواب اون دوستمون که در باره ی مالک پرسیده اینکه : دانشگاه مالک پارسال یکی ازدوستای من با۳۶۰ میگفت آخرین شبانه ی مالک بوده
۱
۰
ارسال: #۲۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ
رتبه منم ۱۵۲۰ نرم شده
شبانه قبولم؟
هزینه هاش بالاست باید بیخیالش بشم انگار
۱
۰
ارسال: #۳۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)نازی_ناز نوشته شده توسط:  تایپیک رو زدیم ببینیم کسی اطلاعاتی چیزی داره کمک کنه
همه که دارن ناامید میکنن تو پیام خصوصی

واقعا در حق رشته IT فراوان ظلم شده من ۲۲۴ آوردم هیجا قبول نمیشم مگر دانشگاه های مضخرف چرا باید این همه ظرفیت سایر رشته ها زیاد باشه به ما ه میرسه تمام از این ورم که گرایش میبرن نرم یه بارکی بگن IT ها برن ترک تحصیل دیگه والا
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۹۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۰۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۲۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۲ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close