زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا قبولی در کد رشته های دارای شرایط خاص به معنای عدم قبولی در انتخابهای قبل است؟!!

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط moritrans.)
آیا قبولی در کد رشته های دارای شرایط خاص به معنای عدم قبولی در انتخابهای قبل است؟!!
دوستان من توی انتخابای اخرم یک دانشگاه با شرایط خاص رو هم زده بودم الان توی سایت سنجش که معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های بورسیه و دارای شرایط خاصو زده واسه منم زده این دانشگاهو!!
این یعنی کد رشته های قبلیو نمیاوردم که اینو قبول شدم؟
نمیدونم چجوریه دوستانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن.
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ
RE: راهنمایی درباره ی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های شرایط خاص و بورسیه!!
بنظرمن که اونطوری که میگین نیست....شما انتخاب قبلیتون رو قبول شین حتی اگه مصاحبه شاهد برین وقبول شین باز همون انتخاب قبلیتون قبولین
من که اینطوری میدونم
ببخشین دانشگاه شاهد واستون نوشته روزانه یا نوبت دوم ؟واسه من ننوشته از کجا بدونم کدومه؟یعنی هم روزانه و هم نوبت دوم دعوت شدم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ
راهنمایی درباره ی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های شرایط خاص و بورسیه!!
ولی تو مصاحبه یارو گفته بود که اگه تو قبلیا قبول نشده باشی واسه مصاحبه دعوت میشی!!
من میگم مصاحبه رو برو مملکت بی صاحابه هیچیش معلوم نیست
۱
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: راهنمایی درباره ی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های شرایط خاص و بورسیه!!
منم مطمئن نیسم شاید امسال فرق کنه
من پارسال قبل مجازی مالک مجازی خواجه رو زده بودم
که مصاحبش دعوت شدم نرفتم....تو شهریور همین مجازی خواجه رو آوردم
شاید روال برای مجازی ها متفاوت باشه با روزانه یا نوبت دوم
۱
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
اینهمه راه بیام واسه دانشگاه شاهد!!!
اصلا وقتش نیست و به نظرم همون حرف خودمون درسته و سنجش انتخابای بالاترم بررسی میکنه.
اینهمه درس خوندیم رتبه ی دو رقمی بیاریم هنوز بیخیالمون نمیشنو استرس میدن.
یکی هم نمیدونه که قضیش چطوره با این توضیحی که داده.
اصلا من چرا اینو زدمHuh
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط moritrans.)
RE: آیا قبولی در کد رشته های دارای شرایط خاص به معنای عدم قبولی در انتخابهای قبل است؟!!
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تو سنجش هم یه چی نوشته ادم به شک می افته

۲-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند

من که میگم سنجش اشتباه کرده کلمه "شانس" رو آورده تو گفتش. منظورش این بوده احتمالا که کسایی که قبولی تو دانشگاه های بالاترین اولویت انتخابیشون حتمیه دعوت نمیشن که الکی وقت و هزینه صرفشون نشه. مثلا بر فرض یه رتبه زیر پنجاه که چهار پنج تا دانشگاه رو تو اولویت بالاتر داره تو بررسی ها نرسیده به مالک اشتر قبوله، چرا باید الکی دعوت شه برای مصاحبه
ببخشید یعنی شما میگید هنوز مثل سالای قبل هست که قبولی توی این کد رشته ها دلیل نمیشه انتخابای قبلم قبول نشده باشم؟

۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
Rainbow RE: آیا قبولی در کد رشته های دارای شرایط خاص به معنای عدم قبولی در انتخابهای قبل است؟!!
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ)moritrans نوشته شده توسط:  ببخشید یعنی شما میگید هنوز مثل سالای قبل هست که قبولی توی این کد رشته ها دلیل نمیشه انتخابای قبلم قبول نشده باشم؟

من که غیر این فکر نمیکنم و چنان استنباطی هم از اون گفته ندارم. مگه اینکه شما انتخاب رشتتون بد بوده باشه و همه ظرفیت دانشگاه های بهتر از این کمتر از رتبه شما بوده باشه که خودتون می فرمایید چنین نیست Wink
من که فردا مصاحبه دارم و همچنان این انتظار شاید زیادی رو دارم که ممکنه انتخابای قبل از مالک اشتر رو قبول شم
شمام اگه انتخاب رشتتون طوری بوده که ظرفیت های بالاتر رو پوشش میده نگران نباشید، مثلا اگه غیر این باشه منظورش چی بوده؟ نمیدونم شاید شیر یا خط بازی کردن که اسم شمام در اومده

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط moritrans.)
اینم جواب سنجش.
متن درخواست:
با سلام.در نتایج چند برابر ظرفیت رشته های بورسیه و دارای شرایط خاص در دانشگاهی پذیرفته شده ام,این یعنی اینکه انتخابهای قبل از این محل رو نمیارم و باید حتما برم این دانشگاه ؟
پاسخ:
با سلام
خیر به آن معنا نیست،. پس از شرکت در مرحله مصاحبه،نتایج نهایی بعد از بررسی تمام اولویت های انتخابی در شهریور ماه اعلام خواهد شد و تنها یک کد رشته به عنوان قبولی نهایی اعلام خواهد شد.(اولین کد رشته ای که در آن حائز نمره لازم باشید
با سپاس
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۷پرستو , rz.gh
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ب.ظ
RE: آیا قبولی در کد رشته های دارای شرایط خاص به معنای عدم قبولی در انتخابهای قبل است؟!!
دوست عزیز
رشته هایی نیمه متمرکز ودارای شرایط خاص دو مرحله داره.مرحله اول اینکه بری و مصاحبه بدی واز نظر دانشگاه مورد نظر تایید بشی.
حالا ااسمتو میفرستن سنجش و کد رشته مورد نظرت به صورت متمرکز درمیاد و جزوه انتخاب رشته هات محسوب میشه دقیقا مثل بقیه کد رشته ها .اگه انتخابای قبلیت قبول نشدی و ظرفیت کد رشته ای که رفتی مصاحبه دادی هم پرنشده بود قبولی وگرنه رد میشه وانتخابای بعدیت بررسی میشه.
و اگر هم از همون اول مصاحبه رد شدی یا نرفتی همون کدرشته از انتخاب رشتت حذف میشه
به همین سادگیSmile
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
من خودم شخصا پرسیدم گفتن که به این معنا نیست که انتخاب های قبلیت رو قبول نشدی و اگر در مصاحبه شرکت کنی و قبول بشی باید ختما به اون دانشگاه بری ولی اگر نری و یا قبول نشی اون وقت انتخاب های قبلی و بعدیت بررسی میشه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۹۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۷۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۹۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۰۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۷۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close