زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب مالک‌اشتر یا علوم‌تحقیقات

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط mg_parsa.)
سلام
من با رتبه ۶۸۰ شبانه هوش مالک‌اشتر قبول شدم
و با رتبه ۱ هوش آزاد علوم تحقیقات

از دوستان خواهش می‌کنم که برای انتخاب بین این ۲تا به من کمک کنن با توجه به اینکه ملاک خوب بودن برای من سطح علمیه (متأسفانه هر ۲شون از این نظر ضعیفن)
من این موضوع رو توی قبولی‌های آزادم گذاشتم اما اونجا راهنمایی نشدم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
RE: انتخاب مالک‌اشتر یا علوم‌تحقیقات
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ)mg_parsa نوشته شده توسط:  سلام
من با رتبه ۶۸۰ شبانه هوش مالک‌اشتر قبول شدم
و با رتبه ۱ هوش آزاد علوم تحقیقات

از دوستان خواهش می‌کنم که برای انتخاب بین این ۲تا به من کمک کنن با توجه به اینکه ملاک خوب بودن برای من سطح علمیه (متأسفانه هر ۲شون از این نظر ضعیفن)
من این موضوع رو توی قبولی‌های آزادم گذاشتم اما اونجا راهنمایی نشدم

دانشگاه مالک اشتر اگر اشتباه نکنم وابسته به وزارت دفاع هست‌، بنابراین ممکنه این احتمال وجود داشته باشه که در بدو ثبت نام از شما تعهداتی بگیرن که امتیازات پژوهشی و حق امتیاز اختراعات خاص یا تحقیقات خاصی از شما سلب بشه و به دانشگاه واگذار بشه
( به دلیل مسایل امنیتی )
یا اینکه تعهد خدمت به دانشگاه یا موسسات وابسته به دانشگاه، از شما گرفته بشه

این نکات رو هم در نظر بگیرید ...

( اینو قبلا در مورد یک دانشگاه دیگه شنیده بودم‌، در مورد مالک اشتر ۱۰۰% مطمئن نیستم‌، شما قبل از تصمیم گیری‌، حتما تحقیق کنید و اطلاعات موثق بگیرید )
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mg_parsa
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ
اگه میخوای بعدا تو یه کشور دیگه (البته کشورای خاص) ادامه تحصیل بدی شنیدم ممکنه مدرک مالک اشتر برات درد سر داشته باشه حتما اینو بپرس (اساتید معمولا این رو می دونن) از نظر اساتیدش هم باید بپرسی با یه استاد خوب حتما مشورت کن مشورت با یه استاد خوب خیلی بهتر میتونه کمکت کنه ..
اما آزاد مدرکش واسه بند بالا، بی درد سرتره و با توجه به رتبه ۱ بودنتون یا تخفیف دارید یا بخشش شهریه البته ناگفته نمونه که مدرک دولتی تو کشور ما اسمش خیلی بهتره و اگر بخواید تدریس کنید با مدرک آزاد در دانشگاههای سراسری نمیتونید. اینکه کدوم رو انتخاب کنید کاملا بستگی به هدفتون در آینده داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mg_parsa
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ق.ظ
RE: انتخاب مالک‌اشتر یا علوم‌تحقیقات
به نظر من اگه هدفت تحقیق و پژوهشه شما مالک اشتر رو انتخاب کنی خیلی بهتر از آزاد هست
ولی اگه می خوای فقط مدرک ارشد بگیری دانشگاه آزاد هم گزینه بدی نیست.
چند سال پیش به لحاظ امکانات مالک اشتر امکانات بسیار خوبی داشت الان رو نمی دونم
۰
۰
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
منتقل شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۴۵۲ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20
  وضعیت شبانه ها دانشگاه مالک اشتر چطوره ؟ matinpf ۰ ۲,۴۲۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۸۲۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  الزهرا یا مالک اشتر ؟ intelligent ۲ ۲,۲۲۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima.gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close