زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قانون شرکت کردن دانشجوی ارشد آزاد در کنکور ارشد سراسری چیه؟

ارسال: #۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ
RE: قانون شرکت کردن دانشجوی ارشد آزاد در کنکور ارشد سراسری چیه؟
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  نه ربطی نداره . شما مدرک هم به دانشگاه بدین دانشگاه در هر حال درخواست تاییدیه به دانشگاه لیسانس ارسال میکنه . و هیچ وقت برای دوجا ارسال نمی کنه .
به هر حال کاشکی من زودتر تحقیقمو کرده بودم . چون الان واقعا دلم می سوزه .

من گیج شدم چراSad

الان چه کاری باید انجام بدم که بتونم سال دیگه با وجود کار کردن رو پایان نامه ارشد آزادم، اگر ارشد سراسری قبول شدم بتونم برم؟کنکور ارشد امسال شرکت کنم، امیدوار باشم که میتونم هم پایان نامه ارشد آزادم رو انجام بدم، هم برم ارشد سراسری؟

ببخشید سوالام زیادنSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  نه ربطی نداره . شما مدرک هم به دانشگاه بدین دانشگاه در هر حال درخواست تاییدیه به دانشگاه لیسانس ارسال میکنه . و هیچ وقت برای دوجا ارسال نمی کنه .

من گیج شدم چراSad

الان چه کاری باید انجام بدم که بتونم سال دیگه با وجود کار کردن رو پایان نامه ارشد آزادم، اگر ارشد سراسری قبول شدم بتونم برم؟کنکور ارشد امسال شرکت کنم، امیدوار باشم که میتونم هم پایان نامه ارشد آزادم رو انجام بدم، هم برم ارشد سراسری؟

ببخشید سوالام زیادنSad

ببین شما اگه می خوای ادامه بدی دوتا کار کن . اول برو پیش کارشناس فارغ التحصیلی دانشگاه لیسانست . بگو می تونم بپرسم دانشگاه تاییدیه خواسته یا نه؟ . بعد بهش بگو اگه من فراغت بیارم سال دیگه می تونین زیرش ننویسین که قبلا برای جای دیگه ارسال کردین؟ (گرچه فکر نکنم که دانشگاه سراسری دوم اگه بفهمه فارغ التحصیل شدین و یه ترم همپوشانی داشته کاری کنه)
بعد اگه نفرستاده بود دانشگاه آزاد برو پیش کارشناس آموزش گروهتون یه خالی ای ببند مثلا بگو من تعهد دارم دانشگاه و اینا نگرانم . میشه زودتر تاییدیه لیسانسو درخواست بدین؟ .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط ریحانه.)
آها. تقریبا متوجه شدم.

پس من برم دانشگاه آزاد، بگم برام درخواست تاییدیه بفرستید دانشگاه لیسانسم، اگر نفرستاده بودن. بعد برم دانشگاه لیسانسم بگم جوابشو زود بدید.
بعد وقتی از آزاد فارغ التحصیل شدم، فراغت از آزاد رو ببرم دانشگاه لیسانسم بگم تاییدیه رو زودتر برای سراسری بفرستید؟
اگر دانشگاه آزاد هنوز درخواست نفرستاده باشه، دیر نشده؟

اگه سراسری دیدند که بهمن از آزاد فارغ التحصیل شدم، چیزی نمیگن؟

من میرم دنبالش حتماً. خیلی حرفاتون کمکم کرد. ممنونم

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  نه ربطی نداره . شما مدرک هم به دانشگاه بدین دانشگاه در هر حال درخواست تاییدیه به دانشگاه لیسانس ارسال میکنه . و هیچ وقت برای دوجا ارسال نمی کنه .

من گیج شدم چراSad

ببخشید سوالام زیادنSad

ببین شما اگه می خوای ادامه بدی دوتا کار کن . اول برو پیش کارشناس فارغ التحصیلی دانشگاه لیسانست . بگو می تونم بپرسم دانشگاه تاییدیه خواسته یا نه؟ . بعد بهش بگو اگه من فراغت بیارم سال دیگه می تونین زیرش ننویسین که قبلا برای جای دیگه ارسال کردین؟ (گرچه فکر نکنم که دانشگاه سراسری دوم اگه بفهمه فارغ التحصیل شدین و یه ترم همپوشانی داشته کاری کنه)
بعد اگه نفرستاده بود دانشگاه آزاد برو پیش کارشناس آموزش گروهتون یه خالی ای ببند مثلا بگو من تعهد دارم دانشگاه و اینا نگرانم . میشه زودتر تاییدیه لیسانسو درخواست بدین؟ .

ممنون. منظورتون رو گرفتمSmile خیلی لطف کردید.
ارسال: #۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ ب.ظ
خواهش می کنم Smile

ارسال: #۲۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
حالا مندو سوال بپرسم .
یکی از دوستان میگفت در نظام وظیفه فقط یکبار میشه از معافیت تحصیلی در هر مقطع استفاده کرد. شما که انصراف میدی و معافیت تحصیلی تون باطل میشه. آیابادرخواست مجدد دانشگاه دولتی واسه تون معافیت تحصیلی مجدد صادر میکنند؟

در مورد مدرک تحصیلی هم من شنیدم که اگه مدرک تحصیلی اصلی در اختیار تون باشه‌، استعلام و تاییدش مثل تاییدیه معمولی نیست بلکه بر اساس شماره ای که روی مدرکتون هست از طریق وزارت علوم یا دانشگاه آزاد و بصورت اینترنتی انجام میشه. یعنی با وارد کردن کد روی مدرک در سیستم تایید میشه.این را شما میدونید؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۲۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
خب من دخترم معافیت دائمم .: دی .
در مورد مدرکم نمی دونم والا من که موقت دارم . پرسیدم از دانشگاه گفتن تنها جایی که ممکنه بفهمن همین تاییدیه است و علم و صنعت گفت ما اخراج نمی کنیم . ولی مثل اینکه دانشگاه تهران دست به اخراج بچه های ارشدش خوبه .

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۲۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
تردید
سلام به دوستان خوب مانشت.

من پارسال که ارشد قبول شدم، زیاد راضی نبودم برم ثبت نام. میخواستم برا سراسری بخونم آخه. الان که میخوام برا ترم جدید انتخاب واحد کنم بازم زیاد میلی ندارم انگار. نمیدونم چیکار کنمHuh نمیدونم انصراف بدم یا نه. نمیدونم میرسم تا بهمن منابع رو بخونم یا نه. چون توی بعضی درسا نیاز به مرجع خوندن دارم. دوست دارم شما هم نظرتون رو بهم بگید یا اگه تجربه ای دارید
ارسال: #۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط موج.)
تردید
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوب مانشت.

من پارسال که ارشد قبول شدم، زیاد راضی نبودم برم ثبت نام. میخواستم برا سراسری بخونم آخه. الان که میخوام برا ترم جدید انتخاب واحد کنم بازم زیاد میلی ندارم انگار. نمیدونم چیکار کنمHuh نمیدونم انصراف بدم یا نه. نمیدونم میرسم تا بهمن منابع رو بخونم یا نه. چون توی بعضی درسا نیاز به مرجع خوندن دارم. دوست دارم شما هم نظرتون رو بهم بگید یا اگه تجربه ای دارید

با توجه به شرایط خودتون (اعم از توان مالی، میزان انرژی و انگیزه‌، علاقه به درس‌، شرایط و موقعیتهای زندگی در چند ماه آتی و .....) باید تصمیم گیری کنید
من خودم دانشگاه امام رضا(ع) قبول شدم و نرفتم و میخوام دوباره بخونم
دوست مشهدی رو هم میشناسم که رفت ثبتنام کرد و به من هم توصیه میکرد که بیام
به نظر من شخصی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , ریحانه
ارسال: #۲۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
تردید
به نظر من اگه معدلت تا اینجا عالیه ادامش بده . ولی من معدلم معمولی بود‌! گفتم این همه خرج کنم یه ارشد معمولی از دانشگاه آزاد بگیرم همون بهتر که ول کنم .

ارسال: #۲۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
تردید
معدل مزیتش اینه که اقلا باهاش می تونی ادمیشن خوب بگیری . ۹۸ شدم . من راستش نخوندم زیاد . سال پیش خیلی خونده بودم که به علت مسائل حاشیه ای رتبم خیلی خوب نشد . امسال همش یادم بود همینجوری کنکور دادم . تمام تخصصی هامم ۰ زدم .

سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه
ارسال: #۲۶
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
ریحانه من تصمیم گرفتم انتخاب واحد کنم آزادو . اگه اخراجم کردن بهت می گم: دی
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا مندو سوال بپرسم .
یکی از دوستان میگفت در نظام وظیفه فقط یکبار میشه از معافیت تحصیلی در هر مقطع استفاده کرد. شما که انصراف میدی و معافیت تحصیلی تون باطل میشه. آیابادرخواست مجدد دانشگاه دولتی واسه تون معافیت تحصیلی مجدد صادر میکنند؟

در مورد مدرک تحصیلی هم من شنیدم که اگه مدرک تحصیلی اصلی در اختیار تون باشه‌، استعلام و تاییدش مثل تاییدیه معمولی نیست بلکه بر اساس شماره ای که روی مدرکتون هست از طریق وزارت علوم یا دانشگاه آزاد و بصورت اینترنتی انجام میشه. یعنی با وارد کردن کد روی مدرک در سیستم تایید میشه.این را شما میدونید؟

آقای فرداد یعنی اگه مدرکمو آزاد کنم مشکلی پیش نمی آد دیگه؟ چقدره پولش؟ اگه سابقه کار ببریم باید بیمه‌ام ببریم؟ یعنی می شه الکی داد؟ یا این قانونه که می گن برین وزارت کار درخواست بدین عملیه؟ کسی امتحان کرده؟

ارسال: #۲۷
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط ریحانه.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  ریحانه من تصمیم گرفتم انتخاب واحد کنم آزادو . اگه اخراجم کردن بهت می گم: دی
بسم اللهBig GrinBig Grin

مدرک و آزاد کردن یعنی چی؟

من اصل مدرک لیسانسمو دارم. طبق گفته آقا فرداد از اون کارای تایید ببرو بیار و اینا داره یا نه رو نمیدونم
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط ریحانه.)
انتخاب واحد کردی؟Big Grin

حالا چی شد نظرت عوض شد دوباره برگشتی انتخاب واحد کنی؟Tongue
ارسال: #۲۹
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
نه هنوز نکردم !! استخاره کردم‌!: دی . گفت هرکاری می خوای بکن!! میانه است! تا آخر هفته وقت دارم انتخاب واحد کنم . هنو مرددم .

ارسال: #۳۰
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
عجبSmile

من نمیدونم از کی بپرسم که دقیق راهنماییم کنه. تو فکر میکنی کی بدونه؟ از دانشگاهی که هستیم یکم خطر داره. باید یه شخص ثالث باشهBig Grin

به نظرم خطر نکن. اون سراسری که قبول شدی حیفهUndecided تا آخر هفته خوب پرس و جو کن. بیزحمت نتیجش هم به من بگو

خدا کنه که بتونی ثبت نام کنی هر دو رو Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۶۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۹۴ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۴۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۹۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۲۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close