زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رده بندی دانشگاه ها برای مقطع ارشد

ارسال: #۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ ب.ظ
RE: رده بندی دانشگاه‌ها برای مقطع ارشد
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ)nasrin نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون شبانه آموزش محور اصفهان خوبه یا شبانه اراک و کاشان؟
آقای امین کارنامه نهایی پارسالتون رو دارید؟
با ۳۹۲ امید قبولی هست؟

اصفهان بهتره

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۷ ب.ظ
رده بندی دانشگاه‌ها برای مقطع ارشد
به nasrin:

سلام.
کارنامه‌ی نهایی پارسالم اینه Sadبه ترتیب: رتبه‌ی خودم، آخرین رتبه‌ی قبولی و نام رشته‌محل)
(رتبه‌ی اصلیم: معماری ۹۹۳، هوش ۸۹۱، نرم‌افزار ۵۸۴ و الگوریتم ۵۳۱)

خودم: آخرین: محل: رشته:
۲۴۹/ ۹۴/ شیراز نرم‌افزار
۲۸۱/ ۸۵/ صنعتی اصفهان نرم‌افزار
۲۶۳/ ۸۵/ اصفهان نرم‌افزار
۱۷۵/ ۳۸/ اصفهان (آموزشی) نرم‌افزار
۱۹۷/ ۱۷/ شریف نرم‌افزار
۳۰۰/ ۲۳/ شریف (آموزشی) نرم‌افزار
۳۲۰/ ۵۰/ تهران نرم‌افزار
۱۸۳/ ۵۰/ تهران الگوریتم
۱۹۶/ ۶۵/ تربیت مدرس نرم‌افزار (IT)
۳۰۹/ ۷۳/ تربیت مدرس نرم‌افزار
۲۹۷/ ۴۹/ امیر کبیر نرم‌افزار
۳۱۷/ ۶۷/ بهشتی نرم‌افزار
۲۴۸/ ۱۱۴/ فردوسی نرم‌افزار
۳۳۲/ ۱۰۹/ علم و صنعت نرم‌افزار
۴۱۹/ ۱۳۸/ صنعتی اصفهان هوش
۴۲۸/ ۴۹/ تهران هوش
۲۰۴/ ۹۶/ کاشان نرم‌افزار
۲۰۲/ ۹۲/ اراک نرم‌افزار

همشون فقط روزانه بود.
میبینید که با اینکه رتبه‌ام بالای ۵۸۰ بود، اما تعداد کمتری رقیب من میشدن. (حدود نصف) و دقیقا هم ۱۱۴ تا می‌خواست. امسال روزانه ۱۱۸ تا می‌خواد که با شبانه خیلی بیشتر میشه. اگه رقیباتون رو نصف رتبتون فرض کنید، احتمال قبولیتون تقریباً صد درصده (با شبانه). روزانه هم شاید از سر مرز یه کم رد کره باشی. ولی اگه با شبانه مشکلی ندارید که خیالتون راحت باشه.
موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrin , aseman , Mozhgan , farzad781 , mosenabdoli , Payam92
ارسال: #۶۳
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۲۹ ب.ظ
خیلی ممنون آقای امین.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط امین.)
سلام.
رفتم برنامه‌ی درسی گرایش الگوریتم رو بررسی کردم. خیلی با تصوراتم فرق میکنه. انگار نرم‌افزار خوشمزه‌تره. به اطلاعاتم بیشتر میخوره. کار روی الگوریتم‌ها و برنامه نویسی رو هم خودم شخصی انجام میدم، بدون اضطراب درسی.
پس اوّل نرم‌افزارهای روزانه رو میزنم. بعد الگوریتم تهران و IT نرم‌افزار تربیت مدرس. توی آخراش هم چند تا IT رشته‌ی ۱۲۷۶ گرایش ۱ و ۴ که با رتبه‌ی ۲۶۰۰ مجاز شدم رو قاطی می‌کنم. فقط خدا کنه مجبور نشم غیر روزانه رو انتخاب کنم.
برام دعا کنید. من هم براتون دعا می‌کنم. امسال سال خوبی برای همه باشه إن شاء الله.
از مسؤول این سایت هم به خاطر اطلاعات بسیار مفیدی که از سایتش گرفتم (البته با کمک همه‌ی دوستان) خیلی ممنونم. دست همه‌ی دوستان هم درد نکنه.
إن شاء الله بعد از اعلام نتایج نهایی بیایم اینجا و از قبولیهامون بگیم. من که خیلی روحیه‌ام مثبت شد.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۵۶ ب.ظ)امین نوشته شده توسط:  سلام.
رفتم برنامه‌ی درسی گرایش الگوریتم رو بررسی کردم. خیلی با تصوراتم فرق میکنه. انگار نرم‌افزار خوشمزه‌تره. به اطلاعاتم بیشتر میخوره. کار روی الگوریتم‌ها و برنامه نویسی رو هم خودم شخصی انجام میدم، بدون اضطراب درسی.
پس اوّل نرم‌افزارهای روزانه رو میزنم. بعد الگوریتم تهران و IT نرم‌افزار تربیت مدرس. توی آخراش هم چند تا IT رشته‌ی ۱۲۷۶ گرایش ۱ و ۴ که با رتبه‌ی ۲۶۰۰ مجاز شدم رو قاطی می‌کنم. فقط خدا کنه مجبور نشم غیر روزانه رو انتخاب کنم.
برام دعا کنید. من هم براتون دعا می‌کنم. امسال سال خوبی برای همه باشه إن شاء الله.
از مسؤول این سایت هم به خاطر اطلاعات بسیار مفیدی که از سایتش گرفتم (البته با کمک همه‌ی دوستان) خیلی ممنونم. دست همه‌ی دوستان هم درد نکنه.
إن شاء الله بعد از اعلام نتایج نهایی بیایم اینجا و از قبولیهامون بگیم. من که خیلی روحیه‌ام مثبت شد.

کجا تشریف می برین!! بودیم در خدمتتون. ما با مانشتی‌ها تا قله کار داریم شما که هنوز در دامنه کوه هستید

برای شما برنامه ویژه ای داریم!!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aseman
ارسال: #۶۶
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۶ ب.ظ
به جناب admin:
بنده انتخاب رشته کردم !
از زحمات شما یک دنیا ممنون این مانشت واسه ما سبب خیر شده.Wink
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۳۹ ب.ظ
امین جان اگه میشه کارنامه نهاییت را برا من میل کن تا ما هم هنتخاب رشته کنبم m.kh1900@gmil.com
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط eizan.)
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۴ ق.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۹ ق.ظ)eizan نوشته شده توسط:  البته خوابگاه هم اینقدر را ترسناک نیست، من خودم اصفهانیم و دست روزگار ما را کشوند تهران، الان هم خوابگاهم، فقط ۱ ماهه اول یکم سخته، بعد دیگه ردیف میشه.
بعد، تازه اینکه شبانه کجا بری هم مهمه، به نظر شما میشه شبانه شریف را با روزانه اصفهان مقایسه کرد؟ پس فردا که میخواید برید خارج میدونید چقدر کارتون راحتتر میشه! یا حتی اگه بخواهید ایران بمونید!

اگه شبانه درس می خونید بهتون راحت خوابگاه دادند. و یا اینکه از نظر هزینه‌ها زیاد مشکل ساز نیست.
اگه از دانشگاه امیرکبیر اطلاعاتی دارید (مثلا وضع خوابگاه، سطح دانشگاه، استاداش) خوشحال می شم بخونم.
ممنون.
جناب تنهایی فرض کنیم که مشکل مالی و خوابگاه برای شبانه شریف نرم مرتفعه. از این می ترسم که استادا (و حل تمرین ها!) شریف خیل سخت گیر باشند و بعد از ۲ سال به اندازه ۲۰ سال آدم را پیر کنند. و یا اینکه تو جو دانشجویی شریف که مثلا فلانی نفر اول مسابقات بین کهکشانی شده و... کم بیارم. آخه ما که مثل بعضی‌ها آخر برنامه نویسی نیستیم که. یکی دو خطی به زور می نویسیم.

نه من سال آخر کارشناسیم، روزانه دانشگاه تهران.
متاسفانه از دانشگاه امیرکبیر هم اطلاعی ندارم، ولی یک سری از دوستام که اونجا هستند به خودم پیشنهاد دادند که شبانه اونجا را بزنم، گفتند میشه قاچاقی خوابگاه گرفت. مثلا جای یکی دیگه برید خوابگاه بگیرید و ...
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ)nasrin نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون شبانه آموزش محور اصفهان خوبه یا شبانه اراک و کاشان؟
آقای امین کارنامه نهایی پارسالتون رو دارید؟
با ۳۹۲ امید قبولی هست؟

سلام
مگه امسال، دانشگاه اصفهان شبانه نرم افزار داره؟
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۵۶ ب.ظ)امین نوشته شده توسط:  سلام.

سلام، میشه لطف کنید بگید که چارت درسی الگوریتم را از کجا دیدید؟ یا اگر امکان داره توی فروم قرار بدید که بقیه هم استفاده کنند؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eshui2007
ارسال: #۶۹
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)eizan نوشته شده توسط:  سلام، میشه لطف کنید بگید که چارت درسی الگوریتم را از کجا دیدید؟ یا اگر امکان داره توی فروم قرار بدید که بقیه هم استفاده کنند؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eizan
ارسال: #۷۰
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط Z_sarabi.)
آقای تنهایی به نظر شما هوش شبانه آموزش محور شریف بهتر است یا IT تربیت مدرس؟؟؟
آیا با رتبه ۲۳۶ هوش می توان شبانه آموزش محور هوش شریف را آورد؟؟؟؟
آقای تنهایی به نظر شما هوش شبانه آموزش محور شریف بهتر است یا IT تربیت مدرس؟؟؟
آیا با رتبه ۲۳۶ هوش می توان شبانه آموزش محور هوش شریف را آورد؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ
سلام.
من رتبه‌ام ۲۴۰ تو گرایش هوش شده.انتخاب رشته که کردم بعد از شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز و اصفهان رو زدم. فکر می کردم اصفهان از شیراز و صنعتی اصفهان تو گرایش هوش پایین تره Sad
ولی امروز اینجا خوندم که بالاتره...
خیلی ناراحتم...
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ق.ظ
پاسخ به eli84
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ)eli84 نوشته شده توسط:  سلام.
من رتبه‌ام ۲۴۰ تو گرایش هوش شده.انتخاب رشته که کردم بعد از شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز و اصفهان رو زدم. فکر می کردم اصفهان از شیراز و صنعتی اصفهان تو گرایش هوش پایین تره Sad
ولی امروز اینجا خوندم که بالاتره...
خیلی ناراحتم...

دوست عزیز

شما با این رتبه خوب به احتمال قریب به یقین خواجه نصیر رو می یارید و کار به انتخاب های بعد از تهرانتون نمی کشه که اینچنین افسوس می خورید، سال قبل دوستی با ۲۵۶ خواجه نصیر رو آورده بود، اینو از بابت دلگرمی شما نمی گم اما بهتون اطمینان می دم که از تهران خارج نمی شید

شاد باشید
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ
رده بندی جهانی دانشگاههای ایران (جالبه با رده بندی داخل متفاوته)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ب.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  رده بندی جهانی دانشگاههای ایران (جالبه با رده بندی داخل متفاوته)

این رده بندی وب متریکه!! یعنی بر اساس سایت دانشگاه و اینکه چقدر مقاله‌ها و غیره در اون قرار داره و .... رده بندی می شه.

رده بندی درست مال موسسه times و دانشگاه شانگهای چینه که فقط دو تا دانشگاه ایران توش قرار دارند.
Big Grin

۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۲۰ ب.ظ
سلام . می بخشید دانشگاه خواجه نصیر چه طوریه. اصلا دکترا داره؟ آخه آقای تنهایی در رده بندی که اعلام کرده بودند اسمی از خواجه نصیر نبرده بودند. به نظرتون اولویت اصفهان بیشتره یا خواجه نصیر؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۹۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  زبان انگلیسی در مقطع دکترا در ایران suraty ۱ ۲,۵۳۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: suraty
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۷۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close