زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ
سلام
با توجه به وقت باقیمونده . یه سوال تو ذهن من هست که نمی دونم چی کار کنم
من ریاضی مهندسی رو بخونم یا بذارمش کنار. من قبلا اصلا ریاضی خوب نخونده بودم و کلا پایه‌ام هم صعیفه و تمامه مباحثش برام جدیده ....
و همینطور مدار الکتریکی ...
ولی قصد دارم تهران قبول بشم .

به نظرتون چیکار کنم

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
سلام.
ریاضی مهندسی راحت ترین درس تو کنکور که میشه همه ش رو زد .
در مورد مدار هم توجه داشته باشید که وقت کنکور رو اگه مثل پارسال ۱۰۰ مین بدن باید حتما رو همه‌ی درس های تخصصی حساب ویژه باز کنید واگرنه حسابی ضرر می کنید !
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , banou
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
RE: ایا ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام
من ریاضی مهندسی رو بخونم یا بذارمش کنار. من قبلا اصلا ریاضی خوب نخونده بودم و کلا پایه‌ام هم صعیفه و تمامه مباحثش برام جدیده ....

به نظرتون چیکار کنم
اگه میخواین هوش شرکت کنین شک نکن این دو تا درس خیلی وقته آدمو می گیرن عوضش وقتیو که میخوای بزاری واسه این دو تا درس بزار رو زبان و درسای مشترک .
البته حذف درسا همیشه بهترین راه حل نیست ولی خوب با توجه به اینکه خودتون میگین تو این درسا ضعیفین به نظر من منطقی ترین کار اینه که اینارو نخونین. با حذف این درسا بازم میتونین یکی از دانشگاههای تهرانو بیارین فقط به شرط اینکه زبانتونم خوب بزنین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
با نیمااااااااا موافقم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ
مدار برعکس چیزی که خیلی‌‌ها فکر می‌کنن جزو درسای آسون محسوب می‌شه برای هوش. مخصوصاً اگه مثل امسال زمان تخصصی‌ها ۱۰۰ دقیقه باشه می‌شه درصد خوبی ازش کسب کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
ریاضی مهندسی اسمش بد در رفته.وگرنه می شه اکثر تست هاش رو جواب داد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Jabar-Asadi , banou
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۱ ق.ظ
ممنونم دوستان.
ببینید.. من کتاب پورانو دارم و یه جزوه از پارسه .
کتاب پوران نزدیک به ۴۷۰ صفحه است و از اعداد مختلط شروع میشه تا قسمتهایی به اسم گرما و....
میخام بدونم .جزوه پارسه که حجمش هم خیلی کمه و مستقیم از انتگرال و سری فوریه شروع میشه بخونم . و میشه با فهمیدن اون مطالب و یه جواریی حفظ کردنشون نتیجه گرفت. یا باز باید از پایه بخونم.
در مورد مدار هم (کتاب پوران) . باز تو قسمت توضیحات نویسنده و نوشته ۸۰ درصد سوالات از ۴ فصل اول میاد. آیا درسته ؟ من اگه باز رو این ۴ فصل فقط وقت بذارم

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ)unification نوشته شده توسط:  ممنونم دوستان.
ببینید.. من کتاب پورانو دارم و یه جزوه از پارسه .
کتاب پوران نزدیک به ۴۷۰ صفحه است و از اعداد مختلط شروع میشه تا قسمتهایی به اسم گرما و....
میخام بدونم .جزوه پارسه که حجمش هم خیلی کمه و مستقیم از انتگرال و سری فوریه شروع میشه بخونم . و میشه با فهمیدن اون مطالب و یه جواریی حفظ کردنشون نتیجه گرفت. یا باز باید از پایه بخونم.
در مورد مدار هم (کتاب پوران) . باز تو قسمت توضیحات نویسنده و نوشته ۸۰ درصد سوالات از ۴ فصل اول میاد. آیا درسته ؟ من اگه باز رو این ۴ فصل فقط وقت بذارم
سلام
منظورتون از جزوه پارسه همون کتابی که نارنجی و بنفشه؟ اون کتاب رو سال گذشته پارسه عوض کرده و الان به یه کتاب ۵۵۰ صفحه ای تبدیل شده.دلیلش هم اینه که اون کتاب قبلی فقط سوالای تالیفی داشت ولی این جدیده هم تالیفی داره و هم کنکور. ریاضی مهندسی رو میشه زد ولی مدار الکتریکی بد قلقه! البته این فقط نظر شخصی منه. روی ریاضی مهندسی کار کنی بد نیست
موفق باشی

همیشه فکر می کنیم چون گرفتاریم به خدا نمی رسیم ولی در حقیقت چون به خدا نمی رسیم گرفتاریم!
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط Morteza_s.)
به نظرمن درس ریاضی مهندسی نسبت به دروس دیگه ریاضی ارشد
اصولی‌تر ازش تست میاد والبته اسونتر وقابل فهم‌تر هستش
اگر خوب خونده بشه حداقل دوتا تست به راحتی میشه ازش زد
پس منطقی نیست که کنارگذاشته بشه !
اگر هم دنبال یه منبع خوب هستین
به نظرم ریاضی مهندسی اقای کریمی (نصیر) خیلی عالی هستش.

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ق.ظ
منم دقیقا وضعیتم مثل شماست.یعنی ریاضی مهندسی و محاسبات پاس نکردم.ولی میخوام معلم بگیرم اینارو بخونم.در آینده هم به درد می خورن.تا جایی که می تونی فکر حذف کردن دروس رو از ذهنت پاک کن.یه تست هم یه تسته.چقدر وجه اشتراک داریم منم می خوام انشاالله هوش امتحان بدهم.مدار الکتریکی هم اگه آدمش باشه که درسم بده حتما می خوانم انشاالله . پارسال دوستان زیادی بهم گفتن تا جایی که می تونی چیزی رو حذف نکن ولی من به توصیه اشون گوش ندادم و ضرر کردم.از من به شما نصیحت اگه شاغل نیستی و وقتشو داری بخونشون.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام

به نظرتون چیکار کنم
سلام دوست من .
تحت هیچ شرایطی دروس رو حذف نکن.مشکل داشتی می تونی کلاس بری اما حذف نکن .
من امسال از حذف درس ریاضی مهندسی زیاد ضرر کردم حذف نمی کردم راحت تهران قبول میشدم.

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: سلام دوست من .
تحت هیچ شرایطی دروس رو حذف نکن.مشکل داشتی می تونی کلاس بری اما حذف نکن .
من امسال از حذف درس ریاضی مهندسی زیاد ضرر کردم حذف نمی کردم راحت تهران قبول میشدم.
فک کنم الآن بنده خدا منتظره نتیجه حذف کردن یا خوندن این دوتا روببینه دیگه. البته به نفعش بود حذف میکرد با اون مدار امسال.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
من اگر برگردم به قبل از کنکور اصلا اصلا ریاضی مهندسی رو حذف نمی کنم.

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۱ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close