تالار گفتمان مانشت
اشتباه وارد کردن معدل - نسخه‌ی قابل چاپ

اشتباه وارد کردن معدل - s-nowrozi - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ

معدلی که وارد کردم یک صدم بیشتر از معدل فارغ التحصیلی ام است ایا امکان تحصیح هنگام امدن نتیجه امکان داره یا باید الان پیگیر بشم؟

RE: اشتباه وارد کردن معدل - moloodi - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  معدلی که وارد کردم یک صدم بیشتر از معدل فارغ التحصیلی ام است ایا امکان تحصیح هنگام امدن نتیجه امکان داره یا باید الان پیگیر بشم؟
من هم شبیه همین مشکل و دارم ولی من معدل و ۵ صدم کمتر اعلام کردم. الان هم نمیدونم باید چیکار کرد.

اشتباه وارد کردن معدل - iammiti - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ

زمان اعلام نتایج هم میشه معدل تصحیح کرد(سال پیش اینطوری بود)
لینک اطلاعیه سنجش برای سال پیش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اشتباه وارد کردن معدل - mammad_asir - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ

من تو سال های قبل آدم هایی رو دیدم که حتی ۱۵ صدم بیشتر زده بودن و چیزی نشد

اشتباه وارد کردن معدل - bavarsad - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ

سلام
من زمانی که کنکور کارشناسی ارشد را داده بودم این مشکل را داشتم. اگر معدل کمتر وارد بشه مشکلش کمتره ولی ممکنه انتخاب شما را تغییر بده ولی اگر حتی یک صدم هم بیشتر باه باید حتما پیگیری کنید و یا در قسمت پرسش و پاسخ سایت سنجش از خودشون بپرسید ولی برای من این طور بود که با احتساب دوباره معدل و انتخاب های من با توجه به دانشگاهی که انتخاب کرده بودم گفتند دوباره همان دانشگاه با توجه به رتبه ام پذیرفته می شدم.

اشتباه وارد کردن معدل - pooyaa - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ

مراقب باشید بیشتر وارد نکرده باشید درغیراین صورت پیگیری کنید

از دوستام شنیدم چندتا ورودی ۹۲در کارشناسی بودن که بعلت اشتباه وارد کردن معدل از دانشگاهمون اخراج شدن بعد از ۲-۳ماه!!!

RE: اشتباه وارد کردن معدل - reza23108 - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ

سلام.
۲ سال پیش چند تا از دوستام به خاطر تغییر در تعداد واحد یک درس معدلشون چند صدم عوض شد.(البته معدلشون بیشتر از اون چیزی شده بود که به سنجش گفته بودن) پیگیری کردن و مشکلی پیش نیومد.
فکر کنم زود پیگیری کنید بهتر باشه.

RE: اشتباه وارد کردن معدل - ال آی - ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ

سلام خواهش می کنم راهنماییم کنییییییید من معدلی که وارد کردم با معدل توی مدرکم ۱۱ صدم فرق داره معدل مدرکم کم تره
من اصلا دانشگاهی و که می رفتم دوست نداشتم برای همین بهش سر نمی زدم تازه ۳روز پیش مدرکمو گرفتم و اینو فهمیدم دانشگاهی که می خواستم قبول شدم وقتی معدل ریزنمراتمو نگاه کردم همین معدلی که برای سنجش زدمو دیدم ولی بعد مثل اینکه تغییر کرده خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید دارم داغون می شم Sad