زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
سلام.
من میخام از الان برای دکتری ۹۵ اقدام کنم به خوندن.
راستش دکتری ۹۴ امتحان دادم ولی خیلی خوب نشد.
واسه این میخام از الان برا ۹۵ بخونم.چون قصدم فقط قبولی در دانشگاههای تهرانه.
هر که پایه است لایکو بزنه.Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteb , نیکا۱ , fas , maryam_92a , tofan , ایزدی , morweb , Aref Safari , 2FA , tayebe68 , mahshid1383 , Abootorab , mary1366
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
کنکور دکتری خواندن چندانی نمیخواد. حالا اگر از الان هم خواستید شروع کنید روزی یک ساعت مطالعه احتمالا کفایت کنه. ولی درنظر داشته باشید اگر شما الان دانشجوی دانشگاه های تاپ کشور نباشید خیلی نباید به دانشگاه های تهران دل ببنید حتی اگر رتبه شما یک شود!
به نظرم اگر به جد میخواهید تهران یا سایر دانشگاه های معتبر قبول بشید مهمترین کار در این یک سال نوشتن مقاله و خواندن زبان هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , morweb , tayebe68
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
سلام
آره نظر من هم همین است.
رتبه آوردن سخت نیست اصل مصاحبه است
که آنجا هم مقاله مهم است پس اگر وقت بگذارید رو مقاله بهتر از خواندن است
چون از همین حالا درس خواندن خیلی زود است.
ولی از همین حالا فکر مقاله دادن آن هم در زمینه مهندسی نرم افزار نه هوش و نه علوم کامپیوتر می تواند در مصاحبه تاثیر زیادی بگذارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , morweb , maryam_92a
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سلام... دوست من خیلی زوده واسه خوندن دکتری... به نظر من به فکر رزومه باشین... ۳ ماه به کنکور شروع کنین میتونین کامل هر ۳ درس رو بخونین اونم از چند منبع... اگه بتونین توو این زمان یک مقاله در یک ژورنال معتبر بدین راهتون بسیار هموار خواهد شد... کار کردن رو زبان هم که دیگه نیاز به گفتن نداره... در هر صورت هرکاری می کنید آرزوی موفقیت دارم براتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , morweb
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بابا خیلی زوده اخه، برید دنبال مقاله و کار. اون ۱و۲ ماه آخر رو بخونید کافی فکر کنم. باور کن همون ۱ ماهه میشه یه رتبه خیلی خوب اورد اگه خوب بخونید.

موفق باشید دوستان

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , azad_ahmadi , morweb
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  کنکور دکتری خواندن چندانی نمیخواد. حالا اگر از الان هم خواستید شروع کنید روزی یک ساعت مطالعه احتمالا کفایت کنه. ولی درنظر داشته باشید اگر شما الان دانشجوی دانشگاه های تاپ کشور نباشید خیلی نباید به دانشگاه های تهران دل ببنید حتی اگر رتبه شما یک شود!
به نظرم اگر به جد میخواهید تهران یا سایر دانشگاه های معتبر قبول بشید مهمترین کار در این یک سال نوشتن مقاله و خواندن زبان هست

سلام.مقاله هام اکی هست.۳ تا آی اس آی.دو تا علمی پزوهشی-۲ تا کنفرانسی.۱۱ تا همایشی.
فقط باید ایلتس و msrt بگیرم.
امسال دکتری دادم درصدام این شده.

من استعداد ۵۰ ،زبان ۵، تخصصی ۳۰ درصد.

ولی من دانشگاههای تهرانو میخام.بنابراین باید از الان شروع کنم.مدرس دانشگاه هستم.دولتی درس میدم.اما حق التدریس.سابقه ی شرکت در مسابقات رباتیک و acm هم دارم.پژوهشی تکمیلم .نگرانی ندارم.میمونه آزمونه کتبی.که ایشالا همین روزا استارتش زده میشه.
اره مثلا میخام روزی یک ساعت الگوریتم.یک ساعتم پایگاه پیشرفته بخونم.بعد یواش یواش اضافه اش کنم.ولی آهسته اما پیوسته.دمش گرم هر که میاد بیاد.شروع کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , ali136750 , tofan , Abootorab
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵
خوش به حالتون که ۳تا ISI و ۲ تا علمی پژوهشی دارید من چند سالی است که از ارشدم گذشته و الآن می خوام مقاله ISI کار کنم ولی تا حالا موفق نشدم شما عامل موفقیتتون را در چی می دونید؟همکار خوب؟استاد همراه و قوی؟خواهشا راهنمایی کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , aadmida
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  خوش به حالتون که ۳تا ISI و ۲ تا علمی پژوهشی دارید من چند سالی است که از ارشدم گذشته و الآن می خوام مقاله ISI کار کنم ولی تا حالا موفق نشدم شما عامل موفقیتتون را در چی می دونید؟همکار خوب؟استاد همراه و قوی؟خواهشا راهنمایی کنید

تلاش و پشتکار خودم وزبان قوی.همین و بس.
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان من تازه دفاع کردم می خواستم تا نمایشگاه کتاب برپاست یه بسته آموزشی تهیه کنم کسی تجربه ای در این زمینه داره که کدوم یک از موسسات کتاب هاش برای دولتی مناسب تر هستن در ضمن کتابی سراغ دارید که مجموعه سوالات سالهای قبل دانشگاه آزاد رو داشته باشه؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
ارسال: #۱۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
منم هستم.

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال: #۱۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ
ممنون. آره گشتن توی اینترنت بیشتر آدم رو گیج می کنه Undecided نظرتون راجع به کتاب های سنجش و دانش چیه؟ در ضمن من ترجیح میدم کتابی باشه که تست های سال قبل رو حل کرده باشه تا اینکه تست های پیشنهادی مولفین باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
سلام
منم شرایط aadmida رو دارم!!!!!!!
اما شمایی که میخوای بخونی، میدونی آزمون سال بعد چه شکلی برگزار میشه؟ همین منابعه؟ اصلا به همین صورته! هنوز هیچی در مورد سال بعد معلوم نیست! متاسفانه ما موارد آزمایشی مسئولین هستیم که هر سال یکی یه نظری میده و میگن خوب حالا تستش کنیم ببینیم چی میشه و ....

در مورد دادن مقاله هم به نظر من پشتکار خود طرف مهمه! من اگه خودم برای دادن مقالات بیشتر پیگیری نمیکردم، شاید ISI های بعدیم رو نمیتونستم بدم! و یا جای خوبی نمیشد!
کاش میتونستم برای بدون آزمون شرکت کنم! الان دوساله آزمون میدم اما رتبه ای نمیشه که دانشگاه تاپی برم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: raakhshan , morweb
ارسال: #۱۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ
چه مقالاتی جز دسته علمی پژوهشی محسوب میشن؟
ISI ؟ ISC ؟ کنفرانسی؟
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ق.ظ)nina نوشته شده توسط:  چه مقالاتی جز دسته علمی پژوهشی محسوب میشن؟
ISI ؟ ISC ؟ کنفرانسی؟

کنفرانسی که جداست . علمی پژوهشی و علمی ترویجی دو دسته بندی وزارت علوم خودمون هست و خارج کشور معنی نداره. ژورنال های نمایه شده ی isc هم علمی پژوهشی محسوب میشن.کلاً ژورنال های غیر ISI اگه ماله انتشارات معتبری باشند یا نمایه شدهجای معتبری باشند علمی پژوهشی اند ولی اگر بی نام و نشون باشه و نمایه جای معتبری هم نباشه، ته تهش علمی ترویجی محسوب میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  شک نکن که دروس تغییری نمی کنه
یعنی تقریبا محاله
درسته که مسئولین و اینا مسخرمون می کنن اما دست به چیزی نمی زنن که مشکل درست شه

منابع هم که اصلا اهمیت نداره چون قدسی و تیمش ول نمی کنن طراحی سوالو

پس خیالت راحت میتونی درستو بخونی

واسه اینکه رتبه خوب نیاوردی چون درست درس نخوندی اگر خواستی بخونی پ بده بهت بگم چی بخونی و کجا من سه ساله کنکور دادم امسال بدون آزمون قبول شدم

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط:  سلام
منم شرایط aadmida رو دارم!!!!!!!
اما شمایی که میخوای بخونی، میدونی آزمون سال بعد چه شکلی برگزار میشه؟ همین منابعه؟ اصلا به همین صورته! هنوز هیچی در مورد سال بعد معلوم نیست! متاسفانه ما موارد آزمایشی مسئولین هستیم که هر سال یکی یه نظری میده و میگن خوب حالا تستش کنیم ببینیم چی میشه و ....

در مورد دادن مقاله هم به نظر من پشتکار خود طرف مهمه! من اگه خودم برای دادن مقالات بیشتر پیگیری نمیکردم، شاید ISI های بعدیم رو نمیتونستم بدم! و یا جای خوبی نمیشد!
کاش میتونستم برای بدون آزمون شرکت کنم! الان دوساله آزمون میدم اما رتبه ای نمیشه که دانشگاه تاپی برم!

سلام
امیدوارم که تغییر نکنه!! ولی من با این اوضاع فکر میکنم اگه آزاد قبول شم برم آزاد! یک سال دیگه یشینم بخونم بعدش چی!!! والا اصلا نمیدونم الان بمونم بهتره یا برم! میترسم سال بعد با این اوصاف اصلااا هییییچ جایی نشهUndecided

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۱۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۲۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۲۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close