زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵

ارسال: #۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
ببخشید کسی اطلاعی از نحوه اجرا و جزئیات آیین نامه جدید داره ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ
فعلا معلوم نیست.

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال: #۱۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام دوست عزیز. الان که خیی زوده.
من به شخصه از آذر ماه بهتون ملحق میشم Big Grin

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۱۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵
سلام دوستان من تجربه سال پیش خودمو میگم.
من که تغییر رشته دادم و اومدم معماری کامپیوتر از مرداد ماه شروع کردم و الان ۱۳ آزاد و ۶۲ سراسریم. احتمال ۹۹ درصد هم برم آزاد چون تلاش کنم تهران میشه. اما بگم که اگه از خرداد شروع میکردم بهتر بود
بچه ها زبان و دروس ضعیفو اول بخونید بعد هی مرور کنیدUndecidedSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ebrahim.alaeee , نیکا۱ , morweb
ارسال: #۲۰
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
سلام دوستان. منم هستم ولی رزومم خیلی ضعیفه دانشگاه آزادی با یه مقاله کنفرانسی و بدون مدرک زبان. بنظرتون یه ساله میشه مدرک زبان گرفت؟ کدوم مدرک بهتره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۲۱
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان یه سوال دارم این ماجرای تغییر نحوه آزمون دکترا از امسال اجرا میشه یا مال سال دیگه هست؟ و اگر مال امسال هست یعنی باید کلا واسه آزمون امسال چه درس هایی رو برای نرم افزار بخونیم هم آزاد هم دولتی؟!!!!!
ارسال: #۲۲
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ
بـــــــــــــــــــــــــــــله در پاسخ به سوال خودم Smile

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به خبرگزاری مهر گفت: آزمون دکتری سال ۹۵ در اسفندماه سال ۹۴ برگزار می شود و نوبت بعدی آن آبان ۹۵ خواهد بود.
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری به شیوه جدید و پس از بازنگری هایی که صورت گرفت در دو نوبت آبان و اسفند برگزار خواهد شد.

وی افزود: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی، باید به سئوالات زبان، استعداد تحصیلی و سه درس پایه با ضریب ۴ پاسخ دهند.

خدایی یادآور شد: اولین آزمون دکتری برای ورودی در سال تحصیلی ۹۵ - ۹۶ در اسفند ۹۴ و دومین آزمون در آبان ۹۵ برگزار می شود. با توجه به اعتبار دو ساله آزمون، این نمره قابل ارائه برای دو سال خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تعداد رشته های آزمون دکتری از ۲۵۲ رشته نیز به ۷۰ تا ۸۰ مجموعه رشته محدود شده است. در واقع رشته های امتحانی بدون توجه به گرایش تقلیل پیدا کرده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مواد امتحانی حدود ۹۰ درس نهایی شده است اما چند درس باقی مانده اند که پس از نظر نهایی شورای نظارت و برنامه ریزی و کمیته های شورای عالی برنامه ریزی در اواسط مردادماه به صورت کامل اعلام می شوند.

وی یادآور شد: تقریبا روند اجرایی مشخص شده است و با نهایی شدن آن به صورت کامل در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

خدایی تاکید کرد: حدنصاب دانشگاه ها نیز پس از برگزاری آزمون و استخراج اطلاعات آن اعلام خواهد شد.

پس حداقل باید تا نیمه مرداد صبر کرد
ارسال: #۲۳
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
سلام
منم هستم ولی به پای شما نمی رسم گفته باشم اگه شاهکار کنم آزاد قبول میشم
حالا چه منابعی رو باید بخونیم؟
ارسال: #۲۴
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط ایزدی.)
سلام

نیکا۱ عزیز
یعنی کنکور دکترا در دو مرحله انجام می شه ؟
من یه چیزی شنیدم که بازم قراره هر دانشگاه برای خودش کنکور بگیره با توجه به صحبت شما انشالله خبر غلطی بود

وانوشه عزیز
منم مثل شما کلا یک مقاله کنفرانسی دارم و دانشگاه آزادی هستم
ولی امیدوارم فرصتی دست بده تا رزومه م رو قوی کنم
فراموش نکنید که بدون مقاله قبولی در سراسری برای من و شما کار خیلی دشواریه
البته نمی گم محال

stabesh عزیز
اگر اطلاعاتی پیدا کردید لطفا به من هم بگید
من این درس ها رو شنیدم
سیستم عامل توزیع شده
پایگاه داده پیشرفته
ساختمان داده

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۲۵
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
همونطوری که توی خبر اومده منابع تا اواسط مردادماه اعلام میشه
برداشت من این بود که دو بار آزمون برگزارمیشه نه اینکه یک آزمون دو مرحله ای باشه ولی اینکه دقیقا منظور چی بوده نمی دونم. اگر قرار باشه یک آزمون دو مرحله ای برگزار بشه با توجه به اینکه نوبت دوم درآبان ماه برگزار میشه پس قاعدتا دانشگاه ها نمی تونن برای مهر ورودی داشته باشن! که بعید به نظر میرسه.
البته اون خبری که شما شنیدین راجع به اینکه هر دانشگاهی برای خودش آزمون برگزار میکنه رو من هم شنیدم و واقعا نمی دونم قراره کلا چی بشه! که اگر این اتفاق بیافته خب هر دانشگاه فقط دانشجوهای ارشد خودش رو برای دکترا میگیره و ما دانشگاه آزادی ها بیچاره تر از قبل میشیم.
دوستان لطفا اگر درباره نحوه آزمون دکترای دانشگاه آزاد اطلاعاتی دارید ما رو هم در جریان قرار بدین
ممنون
ارسال: #۲۶
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)نیکا۱ نوشته شده توسط:  همونطوری که توی خبر اومده منابع تا اواسط مردادماه اعلام میشه
برداشت من این بود که دو بار آزمون برگزارمیشه نه اینکه یک آزمون دو مرحله ای باشه ولی اینکه دقیقا منظور چی بوده نمی دونم. اگر قرار باشه یک آزمون دو مرحله ای برگزار بشه با توجه به اینکه نوبت دوم درآبان ماه برگزار میشه پس قاعدتا دانشگاه ها نمی تونن برای مهر ورودی داشته باشن! که بعید به نظر میرسه.
البته اون خبری که شما شنیدین راجع به اینکه هر دانشگاهی برای خودش آزمون برگزار میکنه رو من هم شنیدم و واقعا نمی دونم قراره کلا چی بشه! که اگر این اتفاق بیافته خب هر دانشگاه فقط دانشجوهای ارشد خودش رو برای دکترا میگیره و ما دانشگاه آزادی ها بیچاره تر از قبل میشیم.
دوستان لطفا اگر درباره نحوه آزمون دکترای دانشگاه آزاد اطلاعاتی دارید ما رو هم در جریان قرار بدین
ممنون
دوستان دکتری دانشگاه آزاد طبق روال قبل هست فرقی نکرده
مهم دانستن منابع و اینکه چه کتابی بخوانیم هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا۱
ارسال: #۲۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
سلام
حالا که منابع عوض شده تستهای سالهای قبل ارشدو بخونیم؟
پردیس بین الملل فردوسی چه جوره؟
ارسال: #۲۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
پردیس به درد نمیخوره.

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال: #۲۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
خب اخبارم رسید
واقعا برای ازادی ها شرایط بیخودی شده
هیچ کی هم دقیقا نمی دونه چه باید کرد

CoolBig Grin
ارسال: #۳۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
دوست دارم بدونم اون دوستی که چنین با اطمینان اظهار نظر میکرد که منابع تغییری نمی کنه حالا چی فکر میکنه؟
کلهم منابع زیر و رو شد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close