زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه تربیت معلم تهران یا صنعتی شاهرود؟

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط normal.)
۱/به نظر شما دانشگاه تربیت معلم تهران گرایش هوش در چه سطح علمی است؟
۲/ **در مقایسه با دانشگاه های شهرستان مثل صنعتی شاهرود بالاتره یا پایین تر؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط normal.)
سطح دانشگاه تربیت معلم تهران؟
یعنی هیچ کس اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ
سلام
سطح علمی دانشگاه تربیت معلم پایینه و متاسفانه سطح "ارزش قایل شدن برای دانشجویان" از سطح "علمیش" هم پایین تره. شاید بتوان گفت اکثر دانشگاه های شهرستان‌ها از نظر سطح علمی از دانشگاه تربیت معلم بالاتر هستند. به علاوه اینکه اسم این دانشگاه کمی تو ذوق می زنه. البته کمبود و نقص در همه جا وجود داره و نمی توان گفت که یه دانشگاه کاملا نامطلوب و بده و یه دانشگاه کاملا خوب و مطلوب. شرایط این دانشگاه جوریه که باید خودتون رو باهاش وفق بدین. اگه مشکلی با شهرستان رفتن نداشته باشین، بین شهرستان و این دانشگاه اگه شهرستان رو انتخاب کنید خیلی بهتره. مخصوصا دانشگاهی که شما دارید با تربیت معلم مقایسه می کنید یه دانشگاه صنعتیه و در مقابل تربیت معلم که در اون بیشتر به رشته های علوم پایه ارزش داده میشه احتمالا خیلی خیلی سر تره
موفق و موید باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: normal
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
من خودم تربیت معلم قبول شدم.ولی به نظر من با توجه به اینکه به غیر از دانشگاههای برتر کشور بقیه دانشگاهها دچار کمبود استاد هستند و فرقی نمیکنه که تربیت معلم بری یا شاهرود یا همدان یا یزد و کرمان و بهتره اگر نمیتونی دانشگاههای بزرگ کشور قبول شی‌، بیشتر به هزینه‌ها‌، مسافت و ... توجه کنی( البته این نظر منه که تربیت معلم توی تهرانه و این ویژگی خیلی خوبی هستش)
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط normal.)
RE: دانشگاه تربیت معلم تهران یا صنعتی شاهرود؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  من خودم تربیت معلم قبول شدم.ولی به نظر من با توجه به اینکه به غیر از دانشگاههای برتر کشور بقیه دانشگاهها دچار کمبود استاد هستند و فرقی نمیکنه که تربیت معلم بری یا شاهرود یا همدان یا یزد و کرمان و بهتره اگر نمیتونی دانشگاههای بزرگ کشور قبول شی‌، بیشتر به هزینه‌ها‌، مسافت و ... توجه کنی( البته این نظر منه که تربیت معلم توی تهرانه و این ویژگی خیلی خوبی هستش)

تهران بودنش از چه نظر مزیته؟ میشه دانشگاههای خوب مهمان شد؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
سلام
من اطلاعی در مورد تربیت معلم ندارم، اما اینجا(صنعتی شاهرود) که خودم هستم، توی کل هیئت علمی دانشکده، ۳ تا استاد دکتر داریم که همون سه تا، اساتید ارشد هستن: آقایان دکتر پویان، دکتر حسن پور و دکتر زاهدی
بچه های ارشدمون، نسبت به ما از وضع دانشگاه، راضی ترن، چون بیشتر از کارشناسی‌ها بهشون میرسن، اما در کل زیاد سطح عالی نداره... فقط اگه انتخاب بین بد و بدتر باشه، میتونید بده رو انتخاب کنید، نه بدتره رو!!!
اگه سوالی داشتید، در مورد اینجا، بپرسید
موفق باشید

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close