زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۷۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
سلام
دوستان لطف کنید به یک هماهنگی و جمع بندی کلی (سوالات مشکل دار) برسیم تا همه بر اساس اون اعتراض بزنیم که نتیجه ای داشته باشه حداقل!
مرسی

[تصویر:  11.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
بچه ها سوال ۶۳ معماری رو حتما تو اعتراضاتتون بگین گزینه ۲ درسته اجازه ندین حقمون پایمال بشه فقط به خاطر دید یه استاد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: مرتضی صفری , mehdi62
ارسال: #۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ
۷۲ گزینه درست وجود ندارد.۶۳ گزینه دو
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62
ارسال: #۷۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط doost4.)
دوستان الان تقریبا همه روی سوال ۶۳ معماری و اون سوال سیستم عامل اتفاق نظر دارن. کسی هست که ادعا کنه این سوالات جوابشون درست اعلام شده؟ اگر نه که اعتراض رو قطعیش کنیم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: مرتضی صفری , moloodi , mehdi62
ارسال: #۸۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
از نظر من سوال ۱۰۲ کاملا ابهام داره.بقیه نظر لطفا
ارسال: #۸۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  از نظر من سوال ۱۰۲ کاملا ابهام داره.بقیه نظر لطفا
به نظر من چون از کلمه حداقل و حداکثر استفاده کرده ابهامی در سوال نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62 , FAM
ارسال: #۸۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ
دوستان من سوال ۱۰۳ گزینه دوم زدم.چرا صحیح نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , salimeh
ارسال: #۸۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  دوستان من سوال ۱۰۳ گزینه دوم زدم.چرا صحیح نیست؟
من هم گزینه ۲ زدم بنظرم درسته ، پارسه هم حل کرده زده گزینه دو ولی به حل اونا اعتباری نیست
ارسال: #۸۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط مرتضی صفری.)

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  از نظر من سوال ۱۰۲ کاملا ابهام داره.بقیه نظر لطفا
به نظر من چون از کلمه حداقل و حداکثر استفاده کرده ابهامی در سوال نیست.

من گزینه ۴ زدم.با این تحلیل که اولا حداکثر ۲۵ چون c.cid=2000 ممکنه در جدول نباشه پس تاپلی حذف نمیشه.
حداقل ۱۸ چون هر مشتری حداقل یک سفارش دارد(وقتی کسی چیزی سفارش نداده چطوری میتونه مشتری باشه؟)حالا با این استدلال ۱۸ آوردم که طراح هم تو گزینه ۴ قرار داده یعنی طوری چیده که اگه کسی اینطوری استدلال کنه به اشتباه بیفته!!!و به نظر من این یعنی ابهام.البته من تا به جم بندی نرسم اعتراض نمیکنم و امیدوارم همه دوستان سنجیده و منصفانه اعتراض کنن و نه صرفا از روی منفعت شخصی.
ارسال: #۸۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۲ پایگاه بنظر من کاملا واضحه چون از کلمه های حداقل و حداکثر استفاده کرده.

سوال ۱۰۳ پایگاه در گزینه دو یکی از دوستان میگه take مچ نمیشه یکی لطفا این حرف و ترجمه کنه ببینیم منظور ایشون چیه گزینه دو کاملا چیزی که سوال میخواد و تولید میکنه.

سوال ۹۰ کامپایلر هیچ ابهامی نداره واقعا چطوری ممکنه کسی بگه این سوال ابهام داره اینطوری باشه که همه سوال ها باید حذف بشن.

سوال ۶۳ معماری طبق کتاب های کنکور باید گزینه دو باشه ولی هنوز نرفتم سرش ببینیم چه نکته ای توش داره اصلا داره؟.

سوال ۹۴ طراحی زبان گزینه درست نداره باید حذف بشه.

سوال ۷۲ سیستم عامل و من سر جلسه وقت نکردم حل کنم هنوز هم حل نکردم ولی میگن باید حذف بشه.

خوشحال میشم دوستان هم نظر بدن

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  خارج از سرفصل بودن تست های زبان های برنامه سازی رو هم لطفا اعلام کنید.
همیشه عادت داریم تو این درس سوال های عجیب غریب ببینیم من اصلا به خارج فصل بودن اون سوال ها فکر نکردم فقط یکیش و بلد بودم اونم گزینه صحیح نداشت سوال (۹۴)
سوال های ۹۳و۹۵و۹۶ هم اصلا متوجه نشدم چی میگه من کتاب اصلی سبستا رو تقریبا طبق سر فصل های وزرات علوم کامل خونده بودم
دوست عزیز
سوال ۱۰۲ اصلا ربطی به حداقل یا حداکثر نداره، بلکه صورت سوال مبهمه، در صورتی که مشخص نکرده که واقعا رکورد داریم یا نه؟ اگر نداشته باشیم میشه ۲۵ کورد حداکثر اگر داشته باشیم میشه ۲۴ رکورد حد اکثر، اگه داشته باشیم میشه ۹ رکورد حداقل که جوابش مشخصه، و اون حداقل ۱۸ هم جواب میده، ولی در بهترین حالت برای جواب دادن میشه حداقل ۹ و حداکثر ۲۵ یا ۲۴ . ابهام این همین اینجاست کدامش آیا ۲۵ هست یا ۲۴؟ به خاطره همین ابهام داره و هیچ اشاره ای نکرده که رکورد داریم نداریم.
من سوال ۱۰۲ به یه استاد کاملا باسواد و خبره در دیتابیس دیروز صبح نشون دادم با قطعیت گفت سوال ابهام دارد.
سوال ۱۰۳ رو نپرسیدم ازش، ولی گزینه ۲ رو فردا واستون حل میکنم که مشکل داره همون گزینه ۴ درسته.
سوال ۹۰ کامپایلر، ببین اصلا صورت سوال درست توضیح نداده که هدفش از سوال چیه؟ محتویات جدول رو میخواد؟ حالت بعدی رو میخواد؟ اصلا درست مفهموش رو نرسونده متاسفانه این احتمالش خیلی ضعیفه حذف شه.
ولی سوال ۱۰۲ باید حذف بشه.
سوال ۹۴ مشکلی نداره درسته.
سوال ۷۲ سیستم، کلا غلطه، این دیگه مشکل ما دانشجوها نیست که بیاییم ببینم گجاش غلطه کلا باید حذف بشه یا ۲ گزینش کنن.
اون سوال معماری، واقعا خیلی مسخرست اگر درستش نکنن، بحث یه کتاب کنکوری یا مرجع نیست، من مرجع رو چند بار دیدم، اصلا ندیدم که به این صورت حل میشه، چه مرجع خونده باشیم چه کتب کنکور به گزینه ۲ میرسیم.
ارسال: #۸۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ)doost4 نوشته شده توسط:   دوستان الان تقریبا همه روی سوال ۶۳ معماری و اون سوال سیستم عامل اتفاق نظر دارن. کسی هست که ادعا کنه این سوالات جوابشون درست اعلام شده؟ اگر نه که اعتراض رو قطعیش کنیم؟
من از بین تمام سوالاتی که حل کردم و سر جلسه وقتم رو گرفتن .. فقط این دو تا تقریبا میشه گفت که اشتباه بودنشون مشخصه. مخصوصا اون سوال سیستم عامل رو من یه چند دقیقه وقت هدر دادم روش .

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال: #۸۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ)doost4 نوشته شده توسط:   دوستان الان تقریبا همه روی سوال ۶۳ معماری و اون سوال سیستم عامل اتفاق نظر دارن. کسی هست که ادعا کنه این سوالات جوابشون درست اعلام شده؟ اگر نه که اعتراض رو قطعیش کنیم؟
من از بین تمام سوالاتی که حل کردم و سر جلسه وقتم رو گرفتن .. فقط این دو تا تقریبا میشه گفت که اشتباه بودنشون مشخصه. مخصوصا اون سوال سیستم عامل رو من یه چند دقیقه وقت هدر دادم روش .

دقیقا منم چون نمونه این سوال رو زیاد حل کرده بودم فک کردم باید حتما جواب بدم و وقتمو گرفت ولی چه حاصل!تو کنکورم که اصلا ذهن آدم به این سمت نمیره که سول غلطه.
ارسال: #۸۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط moloodi.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ)EGALE نوشته شده توسط:  دوست عزیز
سوال ۱۰۲ اصلا ربطی به حداقل یا حداکثر نداره، بلکه صورت سوال مبهمه، در صورتی که مشخص نکرده که واقعا رکورد داریم یا نه؟ اگر نداشته باشیم میشه ۲۵ کورد حداکثر اگر داشته باشیم میشه ۲۴ رکورد حد اکثر، اگه داشته باشیم میشه ۹ رکورد حداقل که جوابش مشخصه، و اون حداقل ۱۸ هم جواب میده، ولی در بهترین حالت برای جواب دادن میشه حداقل ۹ و حداکثر ۲۵ یا ۲۴ . ابهام این همین اینجاست کدامش آیا ۲۵ هست یا ۲۴؟ به خاطره همین ابهام داره و هیچ اشاره ای نکرده که رکورد داریم نداریم.
من سوال ۱۰۲ به یه استاد کاملا باسواد و خبره در دیتابیس دیروز صبح نشون دادم با قطعیت گفت سوال ابهام دارد.
جالبه خودت سوال و حل کردی گفتی اگه رکورد نداشته باشیم میشه ۲۵ اگه داشته باشیم میشه ۲۴ حالا بیشترین کدومه؟ ۲۵ ،حالتی که رکورد نداشته باشیم.
برای مینیم هم به همین روش عمل می کنیم

به عبارت دیگه بعد از اجرای دستور تعداد رکورد ها از ۲۵ تا نمی تواند بیشتر باشد و از ۹ تا نمی تواند کمتر باشد البته ممکنه است اعدادی بین این دو هم باشد ولی حدود آن اینگونه است.
ابهام کجاست؟

سوال ۹۰ کامپایلر مثل روز روشنه گفته از این حالت (فقط همین) و با توجه به گرامر چه عملیاتی می توان استخراج کرد.

حالا لطفا بگید استدلال شما برای سوال ۹۴ چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62 , maryam368
ارسال: #۸۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ
در مورد سوال ۹۰ توضیح میدم امیدوارم قانع کننده باشه.
اولا چون داریم .S-->a پس در فالو s کاهش داریم و باتوجه به فالو s که برابر با {b,$} است دو کاهش داریم.
با تو جه به قوانین S-->.a و S-->.aSb با a شیفت داریم( یک شیفت داریم.)
همچنین با قانون S-->a.Sb در غیر ترمینال goto S خواهیم داشت.(یک goto)
بنابراین گزینه ۳ درست است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moloodi , mehdi62
ارسال: #۹۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ
بچه ها چرا روی سوال ۶۰ و ۱۰۱ اعتراض نمی زنید؟؟؟؟

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62 , zipper

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۲۳۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close