زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۱۹۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بچه ها برای اینکه بگیم مثلا گزینه یک اشتباه هست و گزینه صحیح سه میشه کدوم رو انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟

متن سئوال ناقص است
متن سئوال نادرست است
سئوال تکراری است
سئوال خارج از سرفصل است
سئوال فاقد شکل نمودار (جدول) می باشد
سئوال فاقد گزینه صحیح است
سئوال دارای ۲ گزینه صحیح است
سئوال دارای ۳ گزینه صحیح است
سئوال نامفهوم است
سئوال فاقد گزینه است
سئوال دارای غلط املایی است
سئوال دارای مفاهیم متعدد می باشد
گزینه تکرار ی است
اطلاعات و داده های مساله کافی نیست
فرصت برای پاسخ دهی به سئوال کافی نیست
داده های مربوط به شکل(نمودار) ناقص است
بچه ها اینو هنگام اعتراض کدومو انتخاب کردید؟؟؟

هیچ کدومشو نیازی نیست بزنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۱۹۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
دوستان نظرتون راجع به اعتراض به سوال ۷۳ سیستم عامل چیه؟ گزینه ۴ هم درسته! یکی از اساتید دانشگاه تهران هم تایید کرده. اما مسئله اینه که بخاطر همچین چیزی، ۲ گزینه ای میکنن یا نه:
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  آقا یه سوال اساسی راجع به سوال ۷۳ سیستم عامل!
تو گزینه ۴
اصلا همه فیلسوفها مگه میتونن با هم "همزمان" اولین چنگالشون رو بردارن ؟؟؟ قطعا نمیتونن! درسته؟ (چون بالاخره یک فیلسوف چپ دست هست که سمت راستِ یک فیلسوف راست دست نشسته باشه و اولین چنگالشون یکیه و نمیتونن باهم همزمان اونو بردارن)

خب جمله ای که مقدم (یا همون شرطش) غلط باشه، کل گزاره درسته دیگه! در نتیجه گزینه ۴ هم درسته.
من تو تستهای نظریه چندسال قبل (۹۱ و ۸۹) چنین چیزی دیده بودم که اینطوری جواب درست رو انتخاب کرده بودن.
اینجا هم اصلا اون "اگر"ی که گفته امکان نداره اتفاق بیفته، پس کل گزاره درست میشه.
ارسال: #۱۹۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط farhud.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون راجع به اعتراض به سوال ۷۳ سیستم عامل چیه؟ گزینه ۴ هم درسته! یکی از اساتید دانشگاه تهران هم تایید کرده. اما مسئله اینه که بخاطر همچین چیزی، ۲ گزینه ای میکنن یا نه:
نقل قول: آقا یه سوال اساسی راجع به سوال ۷۳ سیستم عامل!
تو گزینه ۴
اصلا همه فیلسوفها مگه میتونن با هم "همزمان" اولین چنگالشون رو بردارن ؟؟؟ قطعا نمیتونن! درسته؟ (چون بالاخره یک فیلسوف چپ دست هست که سمت راستِ یک فیلسوف راست دست نشسته باشه و اولین چنگالشون یکیه و نمیتونن باهم همزمان اونو بردارن)

خب جمله ای که مقدم (یا همون شرطش) غلط باشه، کل گزاره درسته دیگه! در نتیجه گزینه ۴ هم درسته.
من تو تستهای نظریه چندسال قبل (۹۱ و ۸۹) چنین چیزی دیده بودم که اینطوری جواب درست رو انتخاب کرده بودن.
اینجا هم اصلا اون "اگر"ی که گفته امکان نداره اتفاق بیفته، پس کل گزاره درست میشه.
بله. تو نظریه هم همچین سوالی داشتیم. منم گزینه ۴ زدم.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۱۹۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سلام
مهندسین گرامی؟؟ من ثبت نام کردم وارد سیستم درخواست که میشم میگه خطا و بازگشت به صفحه اصلی!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟!!!
ارسال: #۲۰۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سوالات:
۳۳ (غلط- جواب توی گزینه ها نیست)
۴۱ (غلط- تعداد تقسیم بندی بازه‌ی یک را لحاظ نکرده، در صورتی که تعداد تقسیم یعنی n را ۲ یا ۳ یا اعداد دیگر بگیریم مقدار m متفاوت بدست می‌آید.)
۴۶ (گزینه یک درست است)
۶۳ (گزینه دو درست است)
۷۲ (غلط - جواب توی گزینه ها نیست)
۱۱۰ (سوال ابهام دارد) ؟؟؟
۱۱۶ (غلط- جواب توی گزینه ها نیست {از هیچ کدام از تکنیک ها استفاده نمی شود})
۱۱۷ (گزینه یک درست است)
۱۲۱ (؟؟؟)

برای ۱۱۰ و ۱۲۱ به نظرتون چی بنویسم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۲۰۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  سلام
مهندسین گرامی؟؟ من ثبت نام کردم وارد سیستم درخواست که میشم میگه خطا و بازگشت به صفحه اصلی!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟!!!

تازه سایتشون اینجوری شده، منم هنوز نزدم اعتراض هاموووو با اون سایت مزخرفشوووون Dodgy

[تصویر:  11.png]
ارسال: #۲۰۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
سوال ۹۰ گزینه ۱و۳ میتواند پاسخ صحیح باشد! لطفا Share کنید
ارسال: #۲۰۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
از بس اعتراض زدیم، سایتشون خوابید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah85
ارسال: #۲۰۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  از بس اعتراض زدیم، سایتشون خوابید!
دوستان عزیز:
تو این چند روزی که از کنکور گذشته کاربرانی رو دیدم که فقط اصرار به مواضع خودشوون دارن.بوده سوالی که از تمرینهای کتاب مرجع بوده ولی بچه ها سرش کلی دعوا که نه جوابش این نیست و اینه که من میگم.
یا سوالی که اصلا اشتباه نیست رو میخوان اعتراض بدن.
سوال رو اشتباه حل کرده میخواد هرطوری شده حذف بشه. طراح سوال به راحتی یه سوال رو حذف نمیکنه مگه جواب در گزینه ها نباشه.(به استناد کنکور سراسری)
منم از خدامه که سوالات ایراد دارحذف بشن ولی از راه که میرسید به هرچیزی ایراد نگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , ehsansjs , rz.gh , faza , Heeraad , Sadi_gh , str93
ارسال: #۲۰۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
آقا چه وضعیه؟؟؟
این دلایل که میگید برا سنجش ارسال کنیم، اینقد قبلشون "بنویسین" نگید!! من بدجووور سوتی دادم، تویه ارسالم نوشتم "بنویسین..."!! Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93
ارسال: #۲۰۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  من بدجووور سوتی دادم، تویه ارسالم نوشتم "بنویسین..."!! Big Grin Big Grin Big Grin
فکر میکنن تکیه کلامته! اشکال نداره! :-)
هرچی بود تموم شد رفت، راحت شدیم! از کنکور که اومده بودم بیرون، اینقدر راحت نشده بودم، که الآن (بعد از اتمام مهلت اعتراضا) راحت شدم Big Grin
ارسال: #۲۰۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ
خب پس از الان بشینیم سوالای مورد دار جدید رو پیدا کنیم و شروع کنیم به حسرت خوردن که چرا اعتراض نزدیمBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۰۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
اون تاپیکِ "آس اعتراضا در روز آخر رو شد (سوال ۶۷ معماری کامپیوتر)" رو کی پاک کرد ؟!!!
عجب بی جنبه هایین! یعنی معلوم نبود واسه خندس؟؟؟ Big Grin
عججججججججب!
Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۰۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
سلام

ببخشید یکی میشه سوال ۵۲ ساختمان داده قسمت اولش و توضیح بده؟

یافتن مرتبه یک عنصر داده شده یعنی چی ؟
ارسال: #۲۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
اینم واسه یادگاری!
[تصویر:  339798_989edad14ebc.jpg]

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۲۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۱۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close