زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر

ارسال: #۱۶۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  خاک تو سر طراحای سوال
درصدای زبان و ریاضیت واقعا خوبه! ولی کاش فقط روی یه درس تخصصی سرمایه گذاری کرده بودی حداقل روزانه جایی غیرتهران قبول میشدی
البته هیچی بعید نیست
خااااااک بر سرشون! Sad
زبانمو اتفاقا خیلی بد زدم. خاک بر سرم تسلط تقریبا کامل به انگلیسی دارم و اینم درصد زبانه Big Grin Big Grin Big Grin
من کلا کتاب خوبی نداشتم متاسفانه. چون به اجبار خیلی دیر هم شروع کردم نتونستم وقتم رو واسه کتاب بذارم و مجبور شدم با چن کتاب واقعا آشغال و چند تا جزوه که از نت دانلود کردم و فیلمای یوتیوب سر کنم..تست خوب هم نداشتم.. واسه همین مشترک و تخصصیم داغونه.
الان واسه این ناراحتم من که دیر شروع کرده بودم و آب از سرم گذشته بود..ای کاش یک هفته دیگه هم دیر درس خوندن رو شروع میکردم و قشنگ وقت میذاشتم که کتاب خوب تهیه کنم.
خودم گریه ام گرفته الان.. ولی خب حتما اینطور به صلاحمه. دوست دارم مثبت فکر کنم و باور داشته باشم واسه اینکه خدا میخواد این بار برم شریف و تک رقمی بشم، یه سال مجبورم میکنه پشت کنکور بمونم و بخونم. شاید سال بعد همین موقع به جای اینکه از ته دل گریه کنم، از ته دل بخندم.

چه خبر از درصدهای شما؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , ehsansjs
ارسال: #۱۶۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط izadan11.)
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  زبان ۰
ریاضی ۳۵/۳۷
مشترک ۴۲
تخصصی نرم۴۱/۶۲
معدل ۱۶/۲۰
بچه ها امید به دانشگاه تهران یا علم و صنعت در گرایش نرم و الگوریتم به نظرتون هست؟

علم و صنعت
الگوریتم هم تهران می آری

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosein70 , maryam.raz
ارسال: #۱۶۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
it:
مشترک :۳۸%
تخصصی:۳۱%
مدیریت : ۲۶%
----------------------------------------------------
نرم افزار:
مشترک :۲۰%
تخصصی نرم:۲۲%
تخصصی هوش:۰%
ریاضیات :‌یک سوال ج دادم اونم غلط Huh
زبان هم دوسوال :‌هر دو غلطHuh
--------------------------
معدلم ۱۸ و به امید سهمیه شاگرد اولی هم خوندم ولی با این اوضاع فک نکنم خیلی موثر باشه
کلا نا امید شدم حیف اون همه وقت گذاشتنم .ابروم همه جا میرهSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درصد ها رو بزنید یه تخمین میده

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۱۶۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط ehsansjs.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ)manifest نوشته شده توسط:  در رابطه با سوال ۹۱ :
تداخل انتقال کاهش رو به ازای ترمینال + داشت و تداخل کاهش کاهش رو به ازای b فکر کنم .
دوستان نظرتون چیه ؟

فقط تداخل انتقال /کاهش داشت(در تاپیک کامپایلر مفصل بحث شده)
ولی بچه ها بیشتر به ابهام سوال ۹۰ که خیلی هم آسون بود معترضن

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  it:
مشترک :۳۸%
تخصصی:۳۱%
مدیریت : ۲۶%
----------------------------------------------------
نرم افزار:
مشترک :۲۰%
تخصصی نرم:۲۲%
تخصصی هوش:۰%
ریاضیات :‌یک سوال ج دادم اونم غلط Huh
زبان هم دوسوال :‌هر دو غلطHuh
--------------------------
معدلم ۱۸ و به امید سهمیه شاگرد اولی هم خوندم ولی با این اوضاع فک نکنم خیلی موثر باشه
کلا نا امید شدم حیف اون همه وقت گذاشتنم .ابروم همه جا میرهSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درصد ها رو بزنید یه تخمین میده

واسه کدوم سرمایه گذاری کردی؟ نرم یا آیتی؟
ارسال: #۱۷۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
با سلام

زبان ۰
ریاضی ۰
مشترک ۳۲
تخصصی نرم ۲۰
معدل ۱۶/۵

چه رتبه ای میارم ؟ زیر ۲۰۰۰ میشم ؟ زیر ۱۰۰۰ چطور امکانش هست ؟
ارسال: #۱۷۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
پارسال رتبم ۸۳۴ شد دوباره خوندم امسال. وحشتناک خراب کردم فکر کنم زبان ۰ ریاضی ۱تست درست
مشترک و تخصصی ۱۲و۱۴ درصد
ارسال: #۱۷۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  خاک تو سر طراحای سوال
درصدای زبان و ریاضیت واقعا خوبه! ولی کاش فقط روی یه درس تخصصی سرمایه گذاری کرده بودی حداقل روزانه جایی غیرتهران قبول میشدی
البته هیچی بعید نیست
خااااااک بر سرشون! Sad
زبانمو اتفاقا خیلی بد زدم. خاک بر سرم تسلط تقریبا کامل به انگلیسی دارم و اینم درصد زبانه Big Grin Big Grin Big Grin
من کلا کتاب خوبی نداشتم متاسفانه. چون به اجبار خیلی دیر هم شروع کردم نتونستم وقتم رو واسه کتاب بذارم و مجبور شدم با چن کتاب واقعا آشغال و چند تا جزوه که از نت دانلود کردم و فیلمای یوتیوب سر کنم..تست خوب هم نداشتم.. واسه همین مشترک و تخصصیم داغونه.
الان واسه این ناراحتم من که دیر شروع کرده بودم و آب از سرم گذشته بود..ای کاش یک هفته دیگه هم دیر درس خوندن رو شروع میکردم و قشنگ وقت میذاشتم که کتاب خوب تهیه کنم.
خودم گریه ام گرفته الان.. ولی خب حتما اینطور به صلاحمه. دوست دارم مثبت فکر کنم و باور داشته باشم واسه اینکه خدا میخواد این بار برم شریف و تک رقمی بشم، یه سال مجبورم میکنه پشت کنکور بمونم و بخونم. شاید سال بعد همین موقع به جای اینکه از ته دل گریه کنم، از ته دل بخندم.

چه خبر از درصدهای شما؟

من چای شما بودم، چون وقتم کم بود، چنتا ار اختصاصی و عمومی ها را بیشتر نمیخوندم، اما مسلط
شما ناراحت نباشید، این حسا من پارسال تجربه کردم! به جایه ناراحتی برای سال دیگتون برنامه بریزید، مطمعنم جایه عالی قبول میشید. زبانتون قویه، یه امتیاز عالی میشه! منابعم بچها تجربشونا از کتابا که خوندند نوشتند
اینم بگم، رویه ارشد مخصوصا رشته ماها، هیچ حسابی نیست، ممکنه مثل خیلیا فووول باشی و خراب کنی یا برعکس، اما پایه و عمقی خوندن و فکر کردن مهم ترین چیزه!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ
چطور میشه اعتراض زد بچه ها؟ دقیق توضیح بدید منم به همون یه دونه ریاضی و یه سیستم و یه منطقی معترضم
ارسال: #۱۷۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)hamsargol نوشته شده توسط:  چطور میشه اعتراض زد بچه ها؟ دقیق توضیح بدید منم به همون یه دونه ریاضی و یه سیستم و یه منطقی معترضم

فردا دوشنبه تو سایت سنجش میشه اعتراض کرد....
راستی چیکار کردی درصدات چطوره ؟

الان من رفتم اعتراض زدم ینی بیخود بود؟؟
ریاضی همون یه درست
مشترکم چک کردم فقط یکی دوتا رو تو ذهنم گزینه ای که زدم نبود بازه اش این شد ۴۲-۴۶
تخصصی هم ی جوری شانس اوردم هرچی بین دوتا شک داشتم درست بود حدود ۵۰ اما زیر ۵۰ شاید بشه یکمی
زبانم فقط بگم مثبت شد خداروشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۷۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ
ظاهرا کنکور نرم افزارم بهتر از آی تی شده مخصوصا هوش
ارسال: #۱۷۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  ظاهرا کنکور نرم افزارم بهتر از آی تی شده مخصوصا هوش
یکی از دوستای نرم افزارم که باهم میخوندیم هم دقیقا حرف شمارو زد بهم
یه سوال:
معدل موثر همون معدل کله که زدیم؟یا میانگین همین درساست؟
ارسال: #۱۷۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ)hamsargol نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  ظاهرا کنکور نرم افزارم بهتر از آی تی شده مخصوصا هوش
یکی از دوستای نرم افزارم که باهم میخوندیم هم دقیقا حرف شمارو زد بهم
یه سوال:
معدل موثر همون معدل کله که زدیم؟یا میانگین همین درساست؟
من تازه واردم تو کنکور و تجربه کافی رو ندارم Big Grin
ولی تا جایی که عقل ناقص ما میدونه معدل موثر رو خود سنجش میزاره
یعنی معدلتون رو با توجه به دانشگاهتون (دولتی و آزاد و ...) محاسبه میکنه
و اینکه کارشناسی ناپیوسته باشین خب مسلما کارداین و کارشناسی رو با هم ادغام و موثر رو بدست میاره

خب کنکور نرم افزار استانداردتر از آی تی بود
من سرجلسه که رفتم بدون هیچ استرسی کنکور دادم
ولی کنکور آی تی وقتی سوالاتو دیدم کلا ریختم بهم
خیلی کنکور چرتی بود Sad
هدفم متاسفانه همون آی تی بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamsargol
ارسال: #۱۷۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ
عجب وضعیه! ۱۳ صفحه تو همین چند ساعت! چشمام درد گرفت دیگه!
چقدر خوب شد تو اون ساعاتی که سازمان مذکور میخواست کلید رو قرار بده، خونه نبودم وگرنه چقدر اعصابم به هم میریخت ...
درصدام: (با کلید فعلی)

زبان : ۱۹
ریاضی: -۲
مشترک: ۴۰
تخصصی هوش: ۵۶

(زبان روی صفر تا ۱۰ حساب کرده بودم!!!!! حتی دعا میکردم منفی نشه! الآنشم قطعی نیست البته!)
دوستان اگه کسی نتایج بچه ها رو جایی جمع آوری کرده، آخرش لطفا تو تاپیک هم بذاره.

____ درصدها و رتبه پارسالم: (همینجوری یهویی!!!) زبان ۱۱ ریاضی ۱۹ مشترک ۴۱ هوش ۲۱ رتبه ۱۹۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , str93 , rz.gh
ارسال: #۱۷۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ق.ظ، توسط Heeraad.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  ظاهرا دوستان نرم افزار سوال ۱۰۱ رو گزینه ۴ زدن که مشکلی با این سوال ندارن آره؟

من ۴ زده بودم و می دونم که ۱ و ۲ درسته و ۳ رو نمی دونم برا همین همه موارد رو زدم.

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا همه برید برای سوالای ۹۰ ، ۹۷ ، ۶۰ اعتراض بزنین که حذف کنن.البته خوب مطمئنا کسایی که درست زدن این کارو نمیکنن که منطقیه.ولی هر کدوم از اینارو که غلط زدین برید اعتراض کنید.کوتاهی نکنین بذارین حذف کنن.هر سه تا سوال گنگ بود و اطلاعات سوالا ناقص بودن.
سوال ۴۶ رو هم که مطمئنا درست میکنن ولی اعتراضتون رو برای این سوال هم بزنین بد نیست.

یه باره بگو هر کی هر چی غلط زده بره اعتراض کنه! چقدر منطقی و خوب ! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۸۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ق.ظ
اعتراض هیچکس فایده نداره...
فقط اساتید دانشگاهای خاص تاثیر گذارن و اونها باید اصلاحیه رو بفرستن نه ما دانشجوهای مظلوم و بازیچه سنجش.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۷ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۹۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۴۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۶۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close