زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر

ارسال: #۱۰۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
سلام.
درصد هامو گرفتم:
زبان هنوز نامعلوم : احتمالا ۵۰-۶۵
ریاضی ۱۸/۷۵
مشترک ۳۰/۸۶
تخصصی ۴۵/۸۳

زود باشید بگید رتبم چند میشه!
Big Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۰۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  تو این سال شک نداشته باشید همون ۹۹ درسته جواب پارسه هم کامل بود شما واسه ۱۰ تا مجموعه با ۱۵عضو مثال بزنید با ۹ تا حواب میده
سوال ۱۰۱ نمیدونم درست جواب داده یانه
من خودم شک دارم ولی چون خیلی با اطمینان صحبت کردین نظرتون درباره این چیه؟
برای ۱ تا ۱۰، مجموعه های ۱و۲ تا ۱و۹ که میشه هشت تا و ۲و۳ تا ۲و۹ که میشه هفت تا. همه شون قابل ادغامن. که محموعا میشه ۱۵ تا نه ۹ تا. درسته؟

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
کسی میدونه نمره کل را چه جوری حساب می کنن؟
ارسال: #۱۰۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
زبان : ۰
ریاضی : ۴۷
مشترک : ۶۶
تخصصی : ۶۱
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خالی بستم :-))))))))))) من اصن ارشد ندادم :-)))))))) فحش ندیدن ، گفتم یکم باهم بخندیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , shayesteNEY , nlp@2015
ارسال: #۱۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
زبان سفید
ریاضی ۶/۲۵
مشترک ۴۷
تخصصی هوش ۵۲
میشه رتبمو تخمین بزنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۱۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا همه برید برای سوالای ۹۰ ، ۹۷ ، ۶۰ اعتراض بزنین که حذف کنن.البته خوب مطمئنا کسایی که درست زدن این کارو نمیکنن که منطقیه.ولی هر کدوم از اینارو که غلط زدین برید اعتراض کنید.کوتاهی نکنین بذارین حذف کنن.هر سه تا سوال گنگ بود و اطلاعات سوالا ناقص بودن.
سوال ۴۶ رو هم که مطمئنا درست میکنن ولی اعتراضتون رو برای این سوال هم بزنین بد نیست.

سوال۹۰ منم یه برداشت دیگه کردم،ولی دلیل نمیشه چون من یه برداشت دیگه ای کردم برم اعتراض کنم و حق خیلی های دیگه رو ضایع کنم!
سوال ۶۰ هم غلط زدم ،پارسه حل کرده ولی من که چیزی حالیم نشد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: FAM
ارسال: #۱۱۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط sntbrz.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا همه برید برای سوالای ۹۰ ، ۹۷ ، ۶۰ اعتراض بزنین که حذف کنن.البته خوب مطمئنا کسایی که درست زدن این کارو نمیکنن که منطقیه.ولی هر کدوم از اینارو که غلط زدین برید اعتراض کنید.کوتاهی نکنین بذارین حذف کنن.هر سه تا سوال گنگ بود و اطلاعات سوالا ناقص بودن.
سوال ۴۶ رو هم که مطمئنا درست میکنن ولی اعتراضتون رو برای این سوال هم بزنین بد نیست.

سوال۹۰ منم یه برداشت دیگه کردم،ولی دلیل نمیشه چون من یه برداشت دیگه ای کردم برم اعتراض کنم و حق خیلی های دیگه رو ضایع کنم!

شما حق کسی رو ضایع نمیکنی.سوال گنگ بوده.
منم سوال ۷۲ رو درست زدم.چون سر جلسه ۱۴ رو حساب کردم و دوتا گزینه حذف شد.بعدش گزینه ۳ رو هم به خاطر نداشتن ۷ حذف کردم و زدم گزینه ۴/ولی خوب خیلیا به خاطر اینکه سوال غلط بوده میرن اعتراض میزنن و احتمالا حذف بشه.به نظرم همه این سوالا باید حذف بشن که حق هیچ کس به خاطر نفهمی یه طراح ضایع نشه.اگه بد میگم خدایی بگین.
ارسال: #۱۱۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  تو این سال شک نداشته باشید همون ۹۹ درسته جواب پارسه هم کامل بود شما واسه ۱۰ تا مجموعه با ۱۵عضو مثال بزنید با ۹ تا حواب میده
سوال ۱۰۱ نمیدونم درست جواب داده یانه
من خودم شک دارم ولی چون خیلی با اطمینان صحبت کردین نظرتون درباره این چیه؟
برای ۱ تا ۱۰، مجموعه های ۱و۲ تا ۱و۹ که میشه هشت تا و ۲و۳ تا ۲و۹ که میشه هفت تا. همه شون قابل ادغامن. که محموعا میشه ۱۵ تا نه ۹ تا. درسته؟
وقتی ۱و۲ تا ۱و۹ ادغام میشه، ۲و۳ هم خودبه خود ادغام شده دیگه. ۱و۲ و ۱و۳ که ادغام شه ۲و۳ هم ادغام شده.
شما سوال ۱۰۱ رو چی زدین؟
در کل دوستان گذشته از این سوال خیلی باید سوال ناجور باشه که سنجش سوال رو حذف کنه . مثلا سوال ۷۲ باز من بعید میدونم حذف شه نهایتا اینه که دوتا گزینه درست میزنن یا میزنن حذف با تاثیر مثبت. یعنی کسی که گزینه درست رو زده واسش حساب میشه ولی کسی که غلط زده مثل اینه که سوال رو نزده باشه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۱۱۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  ۶۳ گزینه یک؟چرا اونوقت!!!

۶۳ گزینه یک درسته / من در یک تاپیک دیگه هم قبلاً گفته بودم / باید هم تعداد الگوها رو در نظر بگیرید و هم تعداد بیت برای Next address / هر کدوم که تعداد بیت بیشتری رو میخواد / سال ۸۸ یا ۸۹ هم یه تست شبیه همین داشتیم که به همین طریق حل می شود.
من متوجه نمیشم ولی پارسه هم گزینه دوم رو اعلام کرده.بچه ها هم اکثرا گزینه دوم اتفاق نظر دارن.
ارسال: #۱۱۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
والا چی بگم! مثلا همین سوال۹۴ (تقریبا تنها سوال روتین و قابل حل از ط.زبانها) من بدون نگاه کردن بهC با یه استدلال درست و با رد گزینه به جواب درست رسیدم ولی اصلا دوست ندارم به خاطر احتمالا اشتباه طراح یا حتی تایپی این سوال بپره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۱۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط sntbrz.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  والا چی بگم! مثلا همین سوال۹۴ (تقریبا تنها سوال روتین و قابل حل از ط.زبانها) من بدون نگاه کردن بهC با یه استدلال درست و با رد گزینه به جواب درست رسیدم ولی اصلا دوست ندارم به خاطر احتمالا اشتباه طراح یا حتی تایپی این سوال بپره!

خوب دیگه منم همینو میگم.همه این سوالای گنگ باید حذف شن.دلیلی نداره که حتما تعداد سوالا زیاد باشه.مهم تعداد سوالای درسته.
البته من اینم درست زدم که اینو میگما.درست از نظر کلید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۱۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا همه برید برای سوالای ۹۰ ، ۹۷ ، ۶۰ اعتراض بزنین که حذف کنن.البته خوب مطمئنا کسایی که درست زدن این کارو نمیکنن که منطقیه.ولی هر کدوم از اینارو که غلط زدین برید اعتراض کنید.کوتاهی نکنین بذارین حذف کنن.هر سه تا سوال گنگ بود و اطلاعات سوالا ناقص بودن.

سوال ۶۰ که گزینه سنجش با پارسه فرق داره. کاش همون گزینه پارسه رو زده بود! هرچند من خودم چون امسال دیگه چندان نخوندم تعریف ایستای صفرویک قاتی کردم
بنظرم گزینه یک میشده

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  والا چی بگم! مثلا همین سوال۹۴ (تقریبا تنها سوال روتین و قابل حل از ط.زبانها) من بدون نگاه کردن بهC با یه استدلال درست و با رد گزینه به جواب درست رسیدم ولی اصلا دوست ندارم به خاطر احتمالا اشتباه طراح یا حتی تایپی این سوال بپره!
این سوال حذف نمیشه خیالتون راحت.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۱۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  وقتی ۱و۲ تا ۱و۹ ادغام میشه، ۲و۳ هم خودبه خود ادغام شده دیگه. ۱و۲ و ۱و۳ که ادغام شه ۲و۳ هم ادغام شده.
شما سوال ۱۰۱ رو چی زدین؟
متوجه نمیشم از کجا به این میرسید که اگه ۱و۲ و ۱و۳ ادغام بشن ۲و۳ هم ادغام شدن؟

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۱۹
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mozhgan-ahmadi نوشته شده توسط:  زبان: نمیدونم کلن ۴تا زدم شاید ۶ ۷ درصد بشه
ریاضی: ۰
مشترک: ۲۴
نرم: ۱۶/۶۶

اصلن انتظار نداشتم تخصصی زیر سی بشه!!!
محالِ جایی قبول بشم نه؟؟؟ UndecidedUndecidedUndecided

توروخدا یکی یه چیزی به منم بگه Undecided
ارسال: #۱۲۰
زبان ۰
ریاضی ۳۵/۳۷
مشترک ۴۲
تخصصی نرم۴۱/۶۲
معدل ۱۶/۲۰
بچه ها امید به دانشگاه تهران یا علم و صنعت در گرایش نرم و الگوریتم به نظرتون هست؟

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۰۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۹۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close