زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ علوم

ارسال: #۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ علوم
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  پیشنهاد میدم هرکس با هر پاسخ هرسوالی مشکل داره جواب خودش رو اینجا توضیح بده تا بتونیم منطقی راجع بهش بحث کنیم.
مثلا سوال ۴۲: سازمان سنجش میگه گزینه ۱ درسته ولی به نظر من گزینه ۳ درسته. آخه x باید عدد صحیح نامنفی باشه و ۰ هم صحیح نا منفی و هم مضرب هر عددی هست.
نظر شما چیه؟!

دقیقا حق با شماست، موردهای دیگه ای هم اگه هست بگید انعکاس بدیم.
راستی نمی خواید درصدهاتون رو بگید؟!Big GrinBlush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط samanjjj.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  پیشنهاد میدم هرکس با هر پاسخ هرسوالی مشکل داره جواب خودش رو اینجا توضیح بده تا بتونیم منطقی راجع بهش بحث کنیم.
مثلا سوال ۴۲: سازمان سنجش میگه گزینه ۱ درسته ولی به نظر من گزینه ۳ درسته. آخه x باید عدد صحیح نامنفی باشه و ۰ هم صحیح نا منفی و هم مضرب هر عددی هست.
نظر شما چیه؟!

سوال ۴۲- سنجش هنوز نمیدونه که ۰ مضرب هر عددی هست !!!! مطمعنم غلطه
سوال ۷۸- اصلا گزینه ۴ گراف نمیتونه باشه حالا چه برسه به این که ۲ بخشی باشه
سوال ۱۰۷- خدا لنتشون کنه آخه کجای این منظم ه اگه ۰ و ۱ ستاره داشت بالاش بله منظم بود ولی + داره و این یعنی هررررر چی باشه منظم نیست......
نظر شما دوستان چیه ؟

شما در صداتون چقدر شد؟

به نظرتون ۱۲۱ مشکل تایپی نداره؟
ارسال: #۱۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط Adelk.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)samanjjj نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  پیشنهاد میدم هرکس با هر پاسخ هرسوالی مشکل داره جواب خودش رو اینجا توضیح بده تا بتونیم منطقی راجع بهش بحث کنیم.
نظر شما چیه؟!

سوال ۴۳- ااین یه گزاره ۲ شرطی داده بهد معادلشو گزینه ۴ که یه شرطی هست جواب هست؟ یعنی p<->q معادل p ->q
سوال ۵۸- به نظر من ۱ جوابه
سوال ۱۰۷- خدا لنتشون کنه آخه کجای این منظم ه اگه ۰ و ۱ ستاره داشت بالاش بله منظم بود ولی + داره و این یعنی هررررر چی باشه منظم نیست......
نظر شما دوستان چیه ؟

شما در صداتون چقدر شد؟

ببینید درسته اون گزاره خودش دوشرطیه اما تو صورت سوال کاری به دوشرطی بودنش نداره بلکه یک گزاره رو گفته برای گزاره دیگه «شرط کافیه». وقتی هم pشرط کافی برای q باشه معادلش میشه اگر p انگاه q
سوال ۵۸ هم گزینه ۱ مثال نقضش f(x)=x میشه فک کنم. دوبار مشتق پذیره و در شرایط مساله هم صدق می کنه اما مشتقش برابر ۱ هستش و ریشه نداره تو اون بازه.
من سوال ۴۲ رو تو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد کردم که بهش رسیدگی کنن اگه شمام حوصله داشتین برا تصحیحش اعتراض بدین 
ارسال: #۱۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط amirzareei.)
نظر شما چیه؟!

دوست عزیز صفر مضرب هیچ عددی نیست،در واقع جوچکترین مضرب هر عدد خودشه جالبه که سه گزینه این سوال به علت وجود صفر حذف میشن!

(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  پیشنهاد میدم هرکس با هر پاسخ هرسوالی مشکل داره جواب خودش رو اینجا توضیح بده تا بتونیم منطقی راجع بهش بحث کنیم.
نظر شما چیه؟!

سوال ۴۳- ااین یه گزاره ۲ شرطی داده بهد معادلشو گزینه ۴ که یه شرطی هست جواب هست؟ یعنی p<->q معادل p ->q
نظر شما دوستان چیه ؟

شما در صداتون چقدر شد؟

دوست عزیز کوچکترین مضرب هر عددی خودشه و صفر هم مضرب هیچ عددی نیست
در مورد سوال ۱۰۷ باهات موافقم هیچ dfa برا این سوال وجود نداره! اصلا در منظم نبودن این زبان هیچ شکی نیست اگه این زبان منظم باشه علم نظریه زیر سوال میره
سوال ۱۲۱ باهات موافقم اینجور سوالای باید حذف شن

دوستان سوال ۸۹ این مسئله جوابش گزینه ۱ هست به راحتی میشه با دو رنگ حلش کرد، خواهشا شما هم امتحان کنید!
من هرکاری میکنم سوال ۸۷ سه تا درخت بیشتر نمیشه کسی میدونی این چهارمی چیه؟راس با درجه ۳، ۳حالت بیشتر نداره میتونه با ۱و۱و۲ ۲,۲,۲ , ۱,۲,۲ همسایه باشه آیا حالت دیگه ای هم هست!؟
ارسال: #۲۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط samanjjj.)
[/quote]

در مورد سوال ۱۰۷ باهات موافقم هیچ dfa برا این سوال وجود نداره! اصلا در منظم نبودن این زبان هیچ شکی نیست اگه این زبان منظم باشه علم نظریه زیر سوال میره

دوستان سوال ۸۹ این مسئله جوابش گزینه ۱ هست به راحتی میشه با دو رنگ حلش کرد، خواهشا شما هم امتحان کنید!
من هرکاری میکنم سوال ۸۷ سه تا درخت بیشتر نمیشه کسی میدونی این چهارمی چیه؟راس با درجه ۳، ۳حالت بیشتر نداره میتونه با ۱و۱و۲ ۲,۲,۲ , ۱,۲,۲ همسایه باشه آیا حالت دیگه ای هم هست!؟
[/quote]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

a. 14, 49, -21 and 0 are multiples of 7, whereas 3 and -6 are not
۰ مضرب هر عددی است لینک ویکی پدیا رو بخونید

سوال ۸۹ درسته با ۳ رنگ حداقل میشه رنگ کرد هر ۲ راس ۱ رنگ که ۶تا راس داریم میشه ۳ رنگ
سوال ۸۷ درسته ۴ تا درخت میشه. به این صورته که جاگزاری ۴ شی یکسان در ۳ جای یکسان که میشه ۴

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)amirzareei نوشته شده توسط:  موافقید کلید حداقل ۶تا تخصصی اشتباس
سوال ۸۱-۸۷-۸۹-۹۵-۱۰۷-۱۱۰
و...........

۸۱ درسته به این نکته که هم توپ و هم جعبه یکسان است توجه کنید
۸۷ درسته مثل سوال ۸۱ حل میشه فکر کنید ۴ توپ دارید و ۳ جعبه یکسان
۸۹ درسته هر ۶ راس به هم وصل هستن یعنی اگه از یه رنگ ۳بار استفاده بشه مثلث هم رنگ داریم پس هر رنک ۲بار استفاده باید بشه که ۳تا رنگ نیاز داریم برای۶ راس
۹۵ نمیدونم
۱۰۷ شک نکن که غلطه...
ارسال: #۲۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط amirzareei.)
Photo RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ علوم
نقل قول:
نقل قول:
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)samanjjj نوشته شده توسط:  

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

a. 14, 49, -21 and 0 are multiples of 7, whereas 3 and -6 are not
۰ مضرب هر عددی است لینک ویکی پدیا رو بخونید

سوال ۸۹ درسته با ۳ رنگ حداقل میشه رنگ کرد هر ۲ راس ۱ رنگ که ۶تا راس داریم میشه ۳ رنگ
سوال ۸۷ درسته ۴ تا درخت میشه. به این صورته که جاگزاری ۴ شی یکسان در ۳ جای یکسان که میشه ۴

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)amirzareei نوشته شده توسط:  موافقید کلید حداقل ۶تا تخصصی اشتباس
سوال ۸۱-۸۷-۸۹-۹۵-۱۰۷-۱۱۰
و...........

۸۱ درسته به این نکته که هم توپ و هم جعبه یکسان است توجه کنید
۸۷ درسته مثل سوال ۸۱ حل میشه فکر کنید ۴ توپ دارید و ۳ جعبه یکسان
۸۹ درسته هر ۶ راس به هم وصل هستن یعنی اگه از یه رنگ ۳بار استفاده بشه مثلث هم رنگ داریم پس هر رنک ۲بار استفاده باید بشه که ۳تا رنگ نیاز داریم برای۶ راس
۹۵ نمیدونم
۱۰۷ شک نکن که غلطه...
[/quote]

تو خیلی از منابع هم صفر مضرب هیچ عددی نیست..... من که این تستو نزدم....
اما در مورد سوال ۸۹ عکس پیوست شده رو ببینید[/quote]

کد php:
[quote='amirzareei' pid='337507' dateline='1424088045']
[
quote][/quote][quote][quote='samanjjj' pid='337469' dateline='1424084660']
[/
quote]

دوست عزیز کوچکترین مضرب هر عددی خودشه و صفر هم مضرب هیچ عددی نیست
در مورد سوال ۱۰۷ باهات موافقم هیچ dfa برا این سوال وجود نداره
اصلا در منظم نبودن این زبان هیچ شکی نیست اگه این زبان منظم باشه علم نظریه زیر سوال میره
سوال ۱۲۱ باهات موافقم اینجور سوالای باید حذف شن
[hr]
دوستان سوال ۸۹ این مسئله جوابش گزینه ۱ هست به راحتی میشه با دو رنگ حلش کرد، خواهشا شما هم امتحان کنید!
من هرکاری میکنم سوال ۸۷ سه تا درخت بیشتر نمیشه کسی میدونی این چهارمی چیه؟راس با درجه ۳، ۳حالت بیشتر نداره میتونه با ۱و۱و۲   ۲,۲,۲   ۱,۲,۲  همسایه باشه آیا حالت دیگه ای هم هست!؟
[/quote]

http://en.wikipedia.org/wiki/Multiple_(mathematics)

a.  1449, -21 and 0 are multiples of 7whereas 3 and -6 are not
 ۰ مضرب هر عددی است لینک ویکی پدیا رو بخونید

سوال ۸۹ درسته با ۳ رنگ حداقل میشه رنگ کرد هر ۲ راس ۱ رنگ که ۶تا راس داریم میشه ۳ رنگ
سوال ۸۷ درسته ۴ تا درخت میشه
به این صورته که جاگزاری ۴ شی یکسان در ۳ جای یکسان که میشه ۴
[hr]
[
quote='amirzareei' pid='337067' dateline='1424029240']
موافقید کلید حداقل ۶تا تخصصی اشتباس
سوال ۸۱
-۸۷-۸۹-۹۵-۱۰۷-۱۱۰
و
...........
[/
quote]

۸۱ درسته به این نکته که هم توپ و هم جعبه یکسان است توجه کنید
۸۷ درسته مثل سوال ۸۱ حل میشه فکر کنید ۴ توپ دارید و ۳ جعبه یکسان
۸۹ درسته هر ۶ راس به هم وصل هستن یعنی اگه از یه رنگ ۳بار استفاده بشه مثلث هم رنگ داریم پس هر رنک ۲بار استفاده باید بشه که ۳تا رنگ نیاز داریم برای۶ راس
۹۵ نمیدونم
۱۰۷ شک نکن که غلطه
...
[/
quote]

تو خیلی از منابع هم صفر مضرب هیچ عددی نیست..... من که این تستو نزدم....
اما در مورد سوال ۸۹ عکس پیوست شده رو ببینید[/quote]
[/
quote]

81و۸۷ رو شما درست میگید 

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ)amirzareei نوشته شده توسط:  
نظر شما چیه؟!

دوست عزیز صفر مضرب هیچ عددی نیست،در واقع جوچکترین مضرب هر عدد خودشه جالبه که سه گزینه این سوال به علت وجود صفر حذف میشن!

نظر شما چیه؟!

نظر شما دوستان چیه ؟

شما در صداتون چقدر شد؟

طبق کتاب نظریه اعداد گلدشتاین ۰ مصرب هر عددی هست ولی این تست در قسمت مبانی ریاضی طرح شده و کتاب منبع مبانی ریاضی کتاب لین و لین هست فکر میکنم. از طرفی تو کتاب لین و لین حرفی از مضرب و مقسوم علیه زده نشده.
پس فکر میکنم کتاب گلدشتاین که منبع نظریه اعداد منطقی باشه.
ارسال: #۲۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)samanjjj نوشته شده توسط:  در مورد سوال ۱۰۷ باهات موافقم هیچ dfa برا این سوال وجود نداره! اصلا در منظم نبودن این زبان هیچ شکی نیست اگه این زبان منظم باشه علم نظریه زیر سوال میره

سلام برای سوال ۱۰۷ فقط کافیه کارکتر اول با کاراکتر آخر برابر باشن و کارکتر دوم هم با کارکتر یکی مونده به آخر برابر باشن که این کار به حافظه ی محدودی نیاز داره پس زبان منظمه

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط Adelk.)
دوستان تاپیک اینجا اعلام درصدهاست، کاربرا و دوستای خوبمون Samanjj و Rinooo اگه بحث در مورد سوالها رو در تاپیک های دیگه دنبال کنید یا حتی تاپیک جدید بزنید شاید بهتر باشه . درصداتونم که نمی گید که چش نخوره Big Grin Smile
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط samanjjj.)
amirzareei این رنگامیزی مثلث داره رو عکس علامت زدم برات

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
هرکسی درصدهاش را بگوید ببینیم جزو نفرات قبولی هستیم یا نهSmile
فعلا طبق کلید درصدهاتون مشخص کنید حالا ی گروه دیگر می سازم با عنوان تجزیه و تحلیل سوالات همراه با کلید اولیه
ارسال: #۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
من فک کنم بشه با کارنومه ها سال ۹۲ مقایسه کرد درصد ها رو....
اون سالم مثل اینکه کنکور آسون بوده....
ارسال: #۲۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
کلید آخری دیگه منتشر نمیشه!؟
ارسال: #۲۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
زبان ۲۷
عمومی۱ ۱۲
تخصصی۱ ۴۶
ارسال: #۳۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام/ رتبه من ۲۶۶ علوم کامپیوتر شدم / ایا میتونم اعتراض کنم؟ چون فکر میکنم بهتر میشم ایا اعتراض بکنم تاثیری داره؟/ کسی تا حالا اعتراض کرده که تاثیر داشته باشه؟....و با این رتبه کجاها میتوانم قبول شوم (روزانه و شبانه )
Aurora، در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به رشته در این بخش تاپیک بزنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۱۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۲۹۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۰۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۳۷۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close