زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] من عهد می بندم! - طرح اهدای کتاب

نظرسنجی: نظر شما چیست؟
من در این طرح شرکت می کنم و موافق آن هستم
من در این طرح شرکت نمی کنم و مخالف آن هستم.
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: [مهم] من عهد می بندم! - طرح اهدای کتاب
(۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  حتما دکتر . ولی این کار هم در راستای عدالت که شما در این سایت بهمون یاد دادین.

ولی در جایی که همه سعی میکنن از پول جزوه کهنه هاشونم نگذرن و حتی کتابهای دست دومشونم فقط در ازای پول بهمون حاضرن بفروشن من دیگه انگیزه ای نمی بینم که کتابی رو که بابتش پول دادم خریدم و توش کلی یادداشت دست نویس اضافه کردم به همچین افرادی مجانی واگذار کنم

صحبت جناب تنهایی من فکر میکنم برای زمانی خوبه که همه همچین تصور سازنده و مثبتی داشته باشند و مدینه فاضله داشته باشیم

اما الان مردم( اکثریت مردم )حتی از کفش کهنه های خونه شون هم نمیگذرن و میخوان به روشی ازش پول دربیارن چه برسه به کتاب ...
(۲۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دست به دست شدن کتاب‌ها چندین فایده داره:
۱/ شما از شر برخی کتاب هایی که تنها به درد یه مقطع خاص زندگی می خوره خلاص می شید.
۲/ درختی واسه علم آموزی فرد دیگه قطع نمی شه و حق زندگی رو به آیندگان می دین.
۳/ به یه عده انسان که تشنه علم هستند و منابع مالی مناسبی ندارند به نوعی کمک می کنید.

به نظر من هدیه دادن کتاب یکی از انسانی ترین کارهایی هست که شما می تونید در این مقطع انجام بدین. اون رو شیرینی قبولیتون بدونید.

به نظرم چند هزار تومن ارزشش خیلی خیلی کمتر از فوایدی هست که بالا ذکر کردم. اصلاً باید یه تالار درست کنیم به نام تالار هدیه کتاب و تالار مراوده کتاب. هر کسی از هر کتابی( چه درسی و چه غیر درسی )خسته شده و یا دیگه میلی به خوندنش نداره به دیگران هدیه کنه. این طور دیگه کتاب‌ها هم خاک نمی خورن.

اما موضوع چیه؟ من عهد می بندم اگه توی کنکور تونستم پذیرفته بشم و اول مهر برم سر کلاس! تمام کتاب هایی که دیگه با بزرگتر شدن نیازی به اونها ندارم رو به نیازمندان علمی تقدیم کنم. پارسالی‌ها که از دست مانشت در رفتن، اما واسه سال دیگه می خوام این عهد رو با خودمون ببندیم. شما که حاضر هستید ۴۰۰ هزار تومن به آزمون آزمایشی بدین یه چند هزار تومن هدیه دادن با نیت مثبت و سازنده کاریتون نمی کنهBig Grin

لطفاً در نظر سنجی شرکت کنید.

تازه من برای کنکور لیسانسم یکبار همچین کاری کردم و کتابهای کنکوری مازاد بر نیازم رو به بقیه هدیه دادم ‌، ولی بعدا کلی پشت سرم وای ووی کردن ‌: گفتن ‌: کتاب کهنه‌ها و آشغالهای ته انباری خونه شون رو بهمون انداخته

منم دیگه توبه کردم که دیگه از این لطفها در حق کسی نکنم

آدم نقره داغ میشه ...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ
شما بر اساس اعتقادات و منش خودتون تصمیم می‍گیرید نه اینکه دیگران چه کار می‍کنند.
اگه شما هم مثل همون مردمی فکر می‍کنید که به فکر پول درآوردن به هر قیمتی هستند این کار رو بکنید و حق طبیعیتون هم همینه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , ali_computer69
ارسال: #۱۸
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شما بر اساس اعتقادات و منش خودتون تصمیم می‍گیرید نه اینکه دیگران چه کار می‍کنند.
اگه شما هم مثل همون مردمی فکر می‍کنید که به فکر پول درآوردن به هر قیمتی هستند این کار رو بکنید و حق طبیعیتون هم همینه.

نه دکتر ‌، هدف من اصلا پول در آوردن نیست ‌،
همینکه پشت سرمون حرف نمیزدن برام کافی بود ‌،

با این برخوردها آدم انگیزه اش رو برای انجام کار خوب از دست میده
قبول ندارین ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۰۵ ب.ظ
وقتی خودمون به موفقیت برسیم چه اشکالی داره دیگران را هم از امکانات خودمون بهره مند کنیم‌، فکر شو بکنید این کار نه تنها بی ارزش و سطحی نیست بلکه هم ثواب داره و هم یه جورایی تشکر از خداست که وسایل را برای موفقیت ما فراهم کرد .
ما تو این چند سال چند ۱۰ برابر پول این کتاب‌ها را تو جیب اپراتور های تلفن همراه و خیلی کارهای غیر ضروری ریختیم که شاید هیچ ارزشی نداشته ... ما وظیفمون را انجام میدیم مهم نیست پشت سرمون چی میگن

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۲۱ ب.ظ
دوست عزیز احتمالا شما کتاب هاتو به ادم های نیازمند ندادی چون واقعا ادم های با استعدادی پیدا میشن که پول خرید کتاب رو ندارن و در صورت اهدا کتاب به اونها مطمئنا ازت تشکر می کردن البته من کتاب هام رو به علت علاقه شدیدی که بهشون دارم پیش خودم نگه میدارم ولی اگه لازم شد حتما قرض می دم یه سری جزوه هم دارم که‌تر و تمیز هستند میخوام اونارو هدیه بدم. ضمنا تو این مورد فقط هدف خودم برام مهمه نه حرف دیگران

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۲۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا شما کتاب هاتو به ادم های نیازمند ندادی چون واقعا ادم های با استعدادی پیدا میشن که پول خرید کتاب رو ندارن و در صورت اهدا کتاب به اونها مطمئنا ازت تشکر می کردن البته من کتاب هام رو به علت علاقه شدیدی که بهشون دارم پیش خودم نگه میدارم ولی اگه لازم شد حتما قرض می دم یه سری جزوه هم دارم که‌تر و تمیز هستند میخوام اونارو هدیه بدم. ضمنا تو این مورد فقط هدف خودم برام مهمه نه حرف دیگران

شاید ‌، احتمال میدم همینطور باشه ‌، چونکه وضع پولی همگی شون خوبه ...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۵۱ ب.ظ
ایده خوب و جالبیه.خودم هم می خواستم وقتی بحث بازارچه مطرح شد اینو مطرح کنم اما اینقد کنکور نگرانم کرده که فراموش کردم.بنظر من هم باید به دست نیازمند واقعیش برسه.میشناسم ادمایی که کوه کتاب جمع میکنن اما دریغ از خوندنش.و یه سری هم باید واسه خریدن یه کتاب کاری انجام بدن که پولش جور شه.یعنی مدام درگیری فکری واسه هزینه های ارشد دارن.چه قبل ارشد چه بعد ارشد.که میره تو بحث روحیه(که جناب دکتر فرموده بودن ارشد فقط ۶۰ درصدش درس خوندنه بقیش روحیه اس)و دیگه معلومه ادم استعدادو علاقه هم داشته باشه اما پول نداشته باشه میره تا حد یه دانشجوی متوسط.(به دلایل روحی)
در ضمن اینم در نظر بگیرید که کتابای کنکوری تاریخ انقضا دارن.
بحث کتاب در گردش هم خوبه اما فکر میکنم تو ایران فقط تو محیط دانشگاه(از نوع قدیماش) یا هر محیط فرهیخته دیگه ای جواب بده.والا اینم میشه بازیچه واسه یه عده که از هر چیزی می خوان پول درست کنن.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۸ ب.ظ
من برای کنکور ۹۰ قرار بود کتابهام رو هدیه بدم اما اگر رتبم ۲ رقمی میشد!!!!!!!!!!!!!
راستش رو بخواین کنکور رو دست کم گرفته بودمBig Grin
چند بار برای فروش کتاب اقدام کردم اما چون کتابای عزیزم و مفت خریدار بودن ترجیح دادم در صورت قبولی به کتابخونه اهدا کنم.
برای کنکور ۹۱ هم به این عهد پایبندم.
به امید موفقیت تمام مانشتی ها

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۹ ق.ظ
پیشناهد خوبی اما به شرطی که به کسی بدیمشون که ارزشش بدونه من کتابهای کنکور سراسری به کسی دادم اما نه درس نخوند بعدم که باز برای کس دیگه ای خواستم همه رو نابود کرده بود..

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۴ ق.ظ
به نظر من آدم کتابها رو بده به کتابخونه بهتره اینجوری تعداد افراد بیشتری میتونند استفاده کنند.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ali_computer69
ارسال: #۲۶
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ق.ظ
اهدای کتاب باید هدفدار باشه‌، مثلا من کتابامو بدم به یه کتابخونه و بدونم که تو اون کتابخونه خیلی از کتابا خاک میخوره به درد نمی خوره که‌، باید جایی باشه که بچه هایی که واسه ارشد میخونن بهش مراجعه کنن و بتونن کتاباشونو از اونجا تهیه کنن.

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ ب.ظ
بچه‌ها من نظرم روی کتابخونه است (کتابخانه تخصصی)
از یه طرف کتابخانه تخصصی مراجعه به قدر کافی داره که کتاب کنکوری خاک نخوره
از طرف دیگه کسی که ترجیح میده کتاب رو از کتابخونه بگیره و مشقت هاش رو(مثله تمدید - رفت آمد به کتابخونه - نگهداری) و ... رو تحمل کنه بجای اینکه اون رو بخره احتمالا نشون دهنده نیاز اون فرد به اون منبع هست(مالی یا اطلاعاتی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , rozh66
ارسال: #۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  بچه‌ها من نظرم روی کتابخونه است (کتابخانه تخصصی)
از یه طرف کتابخانه تخصصی مراجعه به قدر کافی داره که کتاب کنکوری خاک نخوره
از طرف دیگه کسی که ترجیح میده کتاب رو از کتابخونه بگیره و مشقت هاش رو(مثله تمدید - رفت آمد به کتابخونه - نگهداری) و ... رو تحمل کنه بجای اینکه اون رو بخره احتمالا نشون دهنده نیاز اون فرد به اون منبع هست(مالی یا اطلاعاتی)
البته شایدم خساستBig Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۲۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا شما کتاب هاتو به ادم های نیازمند ندادی چون واقعا ادم های با استعدادی پیدا میشن که پول خرید کتاب رو ندارن و در صورت اهدا کتاب به اونها مطمئنا ازت تشکر می کردن البته من کتاب هام رو به علت علاقه شدیدی که بهشون دارم پیش خودم نگه میدارم ولی اگه لازم شد حتما قرض می دم یه سری جزوه هم دارم که‌تر و تمیز هستند میخوام اونارو هدیه بدم. ضمنا تو این مورد فقط هدف خودم برام مهمه نه حرف دیگران

دست گذاشتی رو نقطه حساس!منم دچار همین سندرم هستم و نمی تونم از هیچ کتابی دل بکنم.الانم دم عیدی باز مادرگرامی انگشت گذاشته رو این طفلکی هاHuhHuh
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط امیدوار.)
فکر خوبیه لطفا نحوه ارسال کتابا رو بفرمایید ما هر چی از مانشت دیدیم خوبی بود به امید موفقیت همه‌ی دوستان مانشتی و اونایی که آینده مانشتی میشند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۱۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۳۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  اهدای کتاب های ارشد yahyazahedi ۱۱ ۸,۷۸۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: susankhanoom
  اهدای کتاب های کنکور ۹۶ great.ocean ۵ ۵,۳۸۸ ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Drmag
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close