زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟

ارسال: #۲۵۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ)ماه نوشته شده توسط:  سلام
رتبه ۴۰۱ نرم افزار
دانشگاه گیلان(شبانه) قبول شدم
سلام
رتبه ۴۰۱ نرم افزار
دانشگاه گیلان(شبانه) قبول شدم
ازاد هم دانشگاه تهران شمال قبول شدم
نمیدونم کدومو برم؟لطفاکمکم کنین

سلام
بنظرم گیلان.
به چند دلیل:
دانشگاه گیلان دانشگاه خوبیه.
هر دو هزینه دارن.
بهرحال باید پذیرفت که دانشگاه سراسری هر چی باشه سراسریه.
البته این بدون در نظر گرفتن شرایط شخصی خود شماست.ولی بنظرم در کل دانشگاه گیلان اوضاع بهتری داشته باشه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , mahdieh67 , ana9940 , ماه
ارسال: #۲۵۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
گرایش ۱و۴ - رتبه ۱۹۳ - تجارت الکترونیک قم - روزانه
گرایش ۲و۳ - رتبه ۱۳۳ - هیچ رشته ای رو انتخاب نکردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , ف.ش , **sara** , mahdieh67 , aram_kurd , smartleopard , popp
ارسال: #۲۵۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  اگه ۱۰ تومن داری بدی‌، حتما برو قزوین و از درس خوندن لذت ببر‌، ولی اگه نداری و برات سخته برو کردستان تازه میتونی تو کار واردات هم بیفتی‌، هم درس و هم تجارت

مگه ۱۰ تومن میشه؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۲۵۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط mehrdad89.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ)goleyas نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!

ممنون حرفات خیلی روحیمو بالا برد دمت گرمSmile

دوست عزیز کجا اینجوری نیست؟
من تجربه‌ی تحصیل در خارج کشور رو ندارم ولی بنظرم در ایران اگر قرار به توفیق باشه برای یک دانشجو، تنهای تنهاست و فقط خودشه...
البته منطقی هم همینه.موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.

منم موافقم که اینجا خود دانشجو باید فعالیت کنه.در مورد دانشگاه اصفهان تا اونجایی که من میدونم استادی که نمیگم بی سواد (چون اطلاعی ندارم)میگم استادی که اصلا به فکر وظیفه اش نیست ،کم نیست،این مسئله هم همه جا وجود داره ولی استادهایی هم هستن که واقعا میشه بهشون امید داشت!البته شاید ۳ ۴ تایی بیشتر نباشند ولی اگه خود دانشجو پیگیر باشه خیلی کمکش می کنند.در نهایت فعالیت خود فرد حرف اول و آخره.آدمها کلا با انگیزه قوی و پشتکار به همه جا می رسن.برای همگی آرزوی موفقیت دارمSmile

دوست گرامی شنیدی میگند آواز دهل شنیدن از دور خوش است؟
من هیچوقت از تلاش فردیم کوتاهی نکردم وگرنه همون ۴ سال پیش آن رتبه مطلوب را نمی آوردم (کنکور لیسانس).
الان هم هرچه دارم از دانسته‌ها و مطالعات اضافی خودم هست که در کنار لیسانس گرفتن داشتم.
بله!دانشگاه صنعتی و اصفهان خوش نام هستند ولی وقتی استادانی هستند که هیچ تلاشی برای اپدیت کردن اطلاعات خودشان نسبت به ۳۰ سال پیش نمی کنند یک دانشجو مگر چقدر می تواند به خودش تکیه کند؟
بله من می توانم بروم کتاب کورمن را جداگانه بنشینم مطالعه کنم اما واقعا راهش اینه؟
در جواب اون دوستی که می گویند در کجای دنیا این گونه نیست باید بگویم دوست محترم , در کجای دنیا این گونه هست؟!!!بنده با بسیاری از همکلاسی های سابقه خودم که در دانشگاه های خارج از کشور هستند در ارتباطم و تمام حرف هایشان حرف من است که تمام دارایی آن‌ها استاد هایشان هستند.نه دانشجویانشان!

این حرف من همین حرف جناب تنهایی در این لینک است!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفانه در ایران سنگ بنای دانشگاه های طراز اول و معرو فیتشان به خاطر دانشجویان خوب و وظیفه شناسی هست که دارند و نه استاد های در پیتی شان!که فقط به فکر گرفتن حقوق ۲ ۳ میلیونی سر برج و ادامه دادن این سیکل اشتباه و پر منفعت در دانشگاه‌ها هستند!اصلا مگر می شود نقش استاد را در نظر نگیریم و فقط بگیم به خود دانشجو بستگی داره.و دانشگاه معروفیتش به خاطر دانشجو‌ها باشد و نه استاد هایش؟!!(جز در ایران)

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  اگه ۱۰ تومن داری بدی‌، حتما برو قزوین و از درس خوندن لذت ببر‌، ولی اگه نداری و برات سخته برو کردستان تازه میتونی تو کار واردات هم بیفتی‌، هم درس و هم تجارت

این را خیلی خوب اومدیSmile)
واردات کالاSmile)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , salahi154 , ana9940
ارسال: #۲۶۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ
رتبه ۳۹۰ نرم افزار
دانشگاه تبریز (شبانه) قبول شدم
ازاد هم هوش مصنوعی دانشگاه علوم و تحقیقات قبول شدم
نمیدونم کدومو برم؟
لطفاکمکم کنین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , rascal1364 , ana9940
ارسال: #۲۶۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ ق.ظ
۳۴۴۳
نرم افزار دانشگاه تهران شبانه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , nimaaa , rascal1364 , msghasemi , ana9940
ارسال: #۲۶۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ق.ظ، توسط Br2012.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  ۳۴۴۳

عجب سهمیه ای سنگو آب میکنه Smile
چند تا سهمیه داشتی Wink
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Morteza_s , shahryar , farazin , nasi_1987 , Jabar-Asadi , sina_bhh , salahi154 , kerm , annmary
ارسال: #۲۶۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  ۳۴۴۳

عجب سهمیه ای سنگو آب میکنه Smile
چند تا سهمیه داشتی Wink
هیچی‌، فقط معدلم خوب بوده ....
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , ana9940
ارسال: #۲۶۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  هیچی‌، فقط معدلم خوب بوده ....

سلام بهتون تبریک میگم . با سهمیه شاگرد اولی رفتید؟!!! اگه اینطور بود باید ۸۰درصد تراز نفر آخر رو مگه نباید میاوردید ؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ic_teta , ana9940
ارسال: #۲۶۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  هیچی‌، فقط معدلم خوب بوده ....

سلام بهتون تبریک میگم . با سهمیه شاگرد اولی رفتید؟!!! اگه اینطور بود باید ۸۰درصد تراز نفر آخر رو مگه نباید میاوردید ؟
سلام خیلی ممنون بابت تبریکتون‌، آره‌، اینو نمیدونم دیگه ....
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , ic_teta , msghasemi
ارسال: #۲۶۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
کسی می دونه نرم افزار تبریز روزانه و شبانه تا رتبه چندم قبول می شه؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  هیچی‌، فقط معدلم خوب بوده ....

یا خداااا! تبریک میگم! معدلت چند بوده؟ ۲۰؟ کارشناسی کجا بودی؟ معلومه اصلا واسه کنکور نخونده بودیا!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۲۶۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  به نظر شما هوش تربیت معلم تهران در سطح کدوم دانشگاست؟ من فکر می کنم آش دهن سوزی نیست. علوم تحقیقات بهتره یا اونجا؟

سلام
این دانشگاه ریاضیش بسیار خوبه و رشته‌ی هوش مصنوعی یه رشته‌ی عمدتا ریاضییه.
همشیره‌ی یکی از دوستان بنده تو گروه کامپیوتر اونجا استاده. من براتون ازش پرسیدم بهم گفت معمولیه و در سطح متوسط قرار داره.و صد البته که از نظر سطح علمی بین اساتید ریاضی و کامپیوترش اختلاف زیاده.
شما دکتر بابلیان رو کنار کی میخواین بذارین که باهاش برابری کنه؟
در کل بنظرم کسانی هوش مصنوعی این دانشگاه رو انتخاب می کنن که اولا پایه ریاضی قویی داشته باشند و ثانیا علاقه مندیشون توی هوش به جنبه های ریاضی ترش باشه.
و در باره مقایسه اش با علوم تحقیقات هم باید بگم که اگر روزانه است تربیت معلم بهتره.
چون هر چی باشه به هرحال سراسریه پایتختیه.
البته مسائل مالیش هم برای من اهمیت خاص خودش رو داشت.
هر چند از بابت امکانات اونم تو این رشته دانشگاه آزاد همیشه حرفهای خوبی برای گفتن داشته.
سلام
گرایش هوش این دانشگاه سومین سال تاسیس خودش رو سپری می کنه. اکثر اساتید این دانشگاه فارغ التحصیل رشته برق هستند به غیر از دکتر پدرام که دکترای هوش داره. میشه گفت از لحاظ سطح علمی متوسط به پایین به حساب میاد و از لحاظ راه انداختن کار دانشجویان در حد صفر!!! باید خودتون رو با اخلاق بعضی از اساتید محترم و محترمه وفق بدید تا درد سر براتون ایجاد نکنن. همونطور که دوستمون گفتن این دانشگاه در رشته های علوم پایه به ویژه ریاضی خوبه ولی برای رشته های فنی .......................... واقعا نمی دونم چی بگم. اگه به این دانشگاه برید یه استادی خواهید داشت به نام دکتر کلارستاقی که الان مدیر گروه. خودش هنگامی که به ما درس مدار الکترونیکی رو ارایه می داد گفتش که توی این دانشگاه زیاد به دانشکده فنی و رشته های اون اعتبار داده نمی شه. ولی این بدان معنی نیست که این دانشگاه کلا بده! نه اصلا اینطوری نیست فقط می تونم بگم که باید خودتون رو وفق بدید!!!
۰
۰
ارسال: #۲۶۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  

یا خداااا! تبریک میگم! معدلت چند بوده؟ ۲۰؟ کارشناسی کجا بودی؟ معلومه اصلا واسه کنکور نخونده بودیا!!
خیلی ممنون‌، ۱۹/۲۱‌، علمی کاربردی بیرجند‌، آره اصلن نخونده بودم‌، من تنها درسی رو که خوب زدم زبان بود که ۴۵ درصد زدم
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , msghasemi , ana9940 , alime
ارسال: #۲۷۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط msghasemi.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ)goleyas نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!

ممنون حرفات خیلی روحیمو بالا برد دمت گرمSmile

دوست عزیز کجا اینجوری نیست؟
من تجربه‌ی تحصیل در خارج کشور رو ندارم ولی بنظرم در ایران اگر قرار به توفیق باشه برای یک دانشجو، تنهای تنهاست و فقط خودشه...
البته منطقی هم همینه.موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.

منم موافقم که اینجا خود دانشجو باید فعالیت کنه.در مورد دانشگاه اصفهان تا اونجایی که من میدونم استادی که نمیگم بی سواد (چون اطلاعی ندارم)میگم استادی که اصلا به فکر وظیفه اش نیست ،کم نیست،این مسئله هم همه جا وجود داره ولی استادهایی هم هستن که واقعا میشه بهشون امید داشت!البته شاید ۳ ۴ تایی بیشتر نباشند ولی اگه خود دانشجو پیگیر باشه خیلی کمکش می کنند.در نهایت فعالیت خود فرد حرف اول و آخره.آدمها کلا با انگیزه قوی و پشتکار به همه جا می رسن.برای همگی آرزوی موفقیت دارمSmile

دوست گرامی شنیدی میگند آواز دهل شنیدن از دور خوش است؟
من هیچوقت از تلاش فردیم کوتاهی نکردم وگرنه همون ۴ سال پیش آن رتبه مطلوب را نمی آوردم (کنکور لیسانس).
الان هم هرچه دارم از دانسته‌ها و مطالعات اضافی خودم هست که در کنار لیسانس گرفتن داشتم.
بله!دانشگاه صنعتی و اصفهان خوش نام هستند ولی وقتی استادانی هستند که هیچ تلاشی برای اپدیت کردن اطلاعات خودشان نسبت به ۳۰ سال پیش نمی کنند یک دانشجو مگر چقدر می تواند به خودش تکیه کند؟
بله من می توانم بروم کتاب کورمن را جداگانه بنشینم مطالعه کنم اما واقعا راهش اینه؟
در جواب اون دوستی که می گویند در کجای دنیا این گونه نیست باید بگویم دوست محترم , در کجای دنیا این گونه هست؟!!!بنده با بسیاری از همکلاسی های سابقه خودم که در دانشگاه های خارج از کشور هستند در ارتباطم و تمام حرف هایشان حرف من است که تمام دارایی آن‌ها استاد هایشان هستند.نه دانشجویانشان!

این حرف من همین حرف جناب تنهایی در این لینک است!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفدانشانه در ایران سنگ بنای دانشگاه های طراز اول و معرو فیتشان به خاطر دانشجویان خوب و وظیفه شناسی هست که دارند و نه استاد های در پیتی شان!که فقط به فکر گرفتن حقوق ۲ ۳ میلیونی سر برج و ادامه دادن این سیکل اشتباه و پر منفعت در گاه‌ها هستند!اصلا مگر می شود نقش استاد را در نظر نگیریم و فقط بگیم به خود دانشجو بستگی داره.و دانشگاه معروفیتش به خاطر دانشجو‌ها باشد و نه استاد هایش؟!!(جز در ایران)

این را خیلی خوب اومدیSmile)
واردات کالاSmile)

سلام
بنده نگفتم کجای دنیا!!!
عرض کردم کجا.همچنین عرض کردم بنده تجربه‌ی تحصیل در خارج از کشور را نداشتم.و منظورم صرفا ایران بود.
یکی از شروط موفقیت دقته.
دیگری پرهیز از جو زدگی.
بیطرفیه.
وضع مملکت رو هم ما میسازسم که داریم توش زندگی می کنیم.از آب و گندمش می خوریم.تو فشار و رفاهش هستیم.
هرچند اخبار واصله از اونطرف هم حاکی از شرایطی بهتر از این نیست.
بحث در رابطه چرایی اوضاع دانشگاه‌ها در ایران بسیار پیچیده‌تر از این حرف هاست که بشه اون رو در چنین جایی و اینگونه مطرح کرد.
گاهی وقتها حضور چیزی صرف کاربردش نیست و دلایل نامربوط وجود از فلسفه‌ی وجودش پیشی می گیرند و این اتفاقیست که درباره‌ی دانشگاه تو ایران افتاده.نمیگم درسته.ولی هست...
دلایل ایجاد دانشگاه در ایران با برخی کشورهای مطرح یا مثلا مطرح یا هرچی که شما بگین کاملا متفاوته.
در ایران مجبوریم به لحاظ برخی دلایل قبل از باروری دانشجو براش ودیعه گذاری کنیم.بعدش میگیم تعهد بده هزینه ای رو که برات کردیم برگردونی.به استاد نظارت نداریم چون نمیتونیم داشته باشیم.تو اینو بندازی بیرون کیو می خوای جاش بذاری؟
آیا میتونی به همه‌ی دانشگاه‌ها به یک اندازه امکانات بدی؟نه...
به کی بیشتر بدی که فردا تو ده تا شهر دیگه دانشجوها اعتراضشون بلند نشه؟
این مقایسه از پایه ایراد داره.
بودجه‌ی اون دانشگاه تراز اول چقدره؟
از کجا میاد؟
چرا از اونجا میاد؟
بودجه‌ی یه دانشگاه تو ایران چقدره؟
از کجا میاد؟
چرا از اونجا میاد؟
این بودجه رو اونها از کجا آوردن؟
ما از کجا میاریم؟
خروجی دانشگاه در اونجا صرف چی میشه؟
اینجا صرف چی میشه؟
یه استاد چرا تلاشی برای به قول شما اپدیت کردن اطلاعات خودشان نسبت به ۳۰ سال پیش نمی کنه؟
اصلا معیار این آپدیت بودن رو کی تعیین میکنه؟
مگه غیر از اینه که فراگیری برای رفع نیازه؟
آیا اگر رفع نیاز صورت بگیره اونم به نحوی قابل قبول،بازم فراگیری لازمه؟
اصلا فرض کنیم حرف شما درسته.دلیل این رکود چیه؟
این استادها از کجا میان؟مریخ؟
کین؟آدم فضایی؟
همه خودمونیم...
این سیستم چیه؟
از کجا اومده؟
کی ساختتش؟
کی داره می گردونتش؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  

خیلی ممنون‌، ۱۹/۲۱‌، علمی کاربردی بیرجند‌، آره اصلن نخونده بودم‌، من تنها درسی رو که خوب زدم زبان بود که ۴۵ درصد زدم

آقا دست ما رو هم بگیرید. مگه میشه تو دانشگاه معدل ۱۹ هم آورد؟
یعنی شما از اون استادها نداشتین که میگفت بیست مال خداست.نوزده مال منه.هجده هم فاصله‌ی من و شماست بقیه رو هم از ۱۷ میدم؟
بعد که نمره می داد از ۹۰ نفر ده تا بین ۱۰ و ۱۱ داشتیم بقیه هم افتاده بودند؟
یعنی شما از اون استادها نداشتین که می گفت هرچی بشین به جوری نمره میدم که معدل نمره هام بیشتر از ۱۵ نشه؟
از این استادهایی که بارم ۰/۱ رای سوالاتشون داشتن؟
مگه شما ریاضی مهندسی نداشتین؟
پروژه‌ی کامپایلرتون تا کجا بود؟Lexer?Parser?
فصل ۱۴ لینزو چطوری فهمیدین که سوالاشو جواب دادین؟
تو هوش مصنوعی رو پروژه تون چطوری از مارکوف مدل استفاده کردین؟
بابا گلی به گوشه‌ی جمالتون...
حالا جدا از شوخی تبریک میگم.
موفق باشید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , setaiesh , rascal1364 , mosavat , ana9940 , nasi_1987

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close