زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خسته نباشید به کنکوری های عزیز - مهندسی کامپیوتر ۹۴

ارسال: #۱۵۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
پس بگید دیگه؟!! ارشد چطور بود :(
راستش من ریاضی چیزی حذف نکرده بودم به خاطر همین ۷ یا ۸ تا زدم
مشترک ها متوسط بود تخصصی ها به نظر من مخصوصا plخیلی سخت بود

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
RE: پس بگید دیگه؟!! ارشد چطور بود :(
سوالای هوش اصلا برام خیلییییییییی جالب بودن....از اوووووون سوالاااااااا بوداااا

خیلی سولایه هوش تازگی داشتند!!! من امید تخصیصیم به هوش بود، خدا کنه درست زده باشم Sad
کتاب هوش راهیان خیلی خوب بود، فولش بودم ...
ارسال: #۱۵۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
RE: پس بگید دیگه؟!! ارشد چطور بود :(
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  جرا کسی از کنکور مهندسی کامپیوتر چیزی نمیگید؟؟؟
نکنه مثل من هنوز تو شک هستید و دهن باز!!
در کل هم همه سوالات و هم مدیریت زمان، خیلیییی بد بووود!!! Sad Sad

من یه جور دیگه سر جلسه قاطی کرده بودم نمیدونم چرا تو ذهنم فک میکردم ۸ شرو شده ۱۰ دقیقه هم که وقتش رو کم کرده بودند با خودم گفتم تا ۱۰/۲۰ دقیقه وقت دارم از ساعت ۱۰ استرس تمام وجود من رو گرفت که وقت خیلی کمه ومن خیلی کم زدم یعدشم که فهمیدم هنوز وقت دارم تا ۱۰ دقیقه یه ۱۱ دیگه نتونستم کاری کنم از بس استرس تمام وجورم رو گرفته بود سوال اسون هم میدند یجور دیگه ادمو شکه میکنند !!!اختصاصی هوش هم هم که دیگه نگوووووووووووووSad
ارسال: #۱۵۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز - مهندسی کامپیوتر ۹۴
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)LunaM نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)LunaM نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حداقل بگین جواب تستهای حفظی چی میشد..معماری i.o و dma بود؟ سیستم عامل بیاده سازی سمافر چی میشد؟ زبانهای سطح بالا؟ کامپایلر اولیll1 نبود و دومی بود؟ اون یکی گرامر ۱ go toداشت ؟

من ریاضی نرسیدم ۰ زدم...نابودم عایا؟

معماری فکر کنم در روش DMA وقفه I/O داریم ولی پردازنده I/O برنامه ریزی نمی کنه و فقط DMA برنامه ریزی می کنه. در کل فکر کنم همین گزینه ای که شما گفتید بود.
من سمافورها عجیب و غریب بود من بدست آوردم فکر کنم -۳ و ۱۴ و ۶ و ...
به نظر من هر ۳تا میشد چون یه جورایی ثبات رو هم چک می کرد(روش pulling) همون programmed io

ببین توی روش DMA اصلاً CPU دستگاه های I/O برنامه ریزی نمی کند شما یک به صفحه ۲۷۹ کتاب پوران مراجعه کن چون اصلاً معنی نداره که DMA باشه ولی CPU دستگاه I/O برنامه ریزی کنه. اون روشی که شما می گید مربوط به ورودی - خروجی تحت کنترل برنامه است که CPU توسط یک واسط با I/O ارتباط داره و ثباتی در واسط و همچنین ثبات های دستگاه I/O برنامه ریزی می کنه.

منم نظر شما را داشتم، خدا کنه درست باشه!
ارسال: #۱۵۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  قرآن هم یه سوره خاصی بود، یا قاریش خیلی با حس می خوند، خلاصه خیلی منقلب کننده بود، هر چی فکر می کنم یادم نمیاد کدوم سوره بود
واسه ما سوره ای خوند که توش ایه "الا بذکراله تطمئن القلوب " Heart داشت.یعنی انتخاب سوره ۲۰

من می خواهم، پس می توانم!!!
ارسال: #۱۵۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط علیپور.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  اون استنتاج جوابش چی میشد?تورد خدا جوابایی که یادتونه رو بگید
منم فقط همونو زدمBig Grin
p\/q

فکرکنم جواب درست همین باشه
منم همین گزینه رو زدم
کسی از جلسه سوالات کش نرفته؟؟؟Tongue

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سلام. خسته نباشید. امیدوارم تلاش هاتون به خوبی ثمر بده. لطفا بحث در مورد آزمون - اتفاقات و حواشی آزمون و صبحت های ابتدایی راجع به سوالات را منحصرا در همین تاپیک ادامه بدین. تا انشاالله بررسی های دقیقتر بعد از منتشر شدن سوال ها صورت بگیره.

دوستان خسته نباشید
واقعا کسی سوالات را از جلسه کش نرفته؟؟؟؟Tongue

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۱۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط elham joon.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  من اصلا setjmp, longjmp به گوشم نخورده بود تا حالا
منطقی اون f,g به نظرم متمم بود

دوستان میشه long jump , set jump بگید یعنی چی؟؟ منم تا به حال به گوشم نخورده بود!!Big Grin

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  قرآن هم یه سوره خاصی بود، یا قاریش خیلی با حس می خوند، خلاصه خیلی منقلب کننده بود، هر چی فکر می کنم یادم نمیاد کدوم سوره بود
واسه ما سوره ای خوند که توش ایه "الا بذکراله تطمئن القلوب " Heart داشت.یعنی انتخاب سوره ۲۰

من دانشگاه مازندران ساختمان ریاضی فیزیک بودم اصن قران نخوندن!!باورکنید چند دقیقه به گوش خودم شک کرده بودم.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
ارسال: #۱۵۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط علیپور.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  زبان که فقط وقتمو گرفت.نیم ساعت گذاشتم رو ردینگ نهایت شد یه سوال که گفتم شانس ندارم منفی میشه پاک کردم.Big Grin

ریاضی و مشترک هم همش درحال دشنام دادن به خودم بودم که کاش میخوندم کاش فرموله خطای سیمپسون یادم بود و...Big Grin

ولی به تخصصی رسیدم خیلی خوشحال و مسرور شدم که امسال درس نخوندمBig Grinبمیرن با این سوالای هوش و طراحی که داده بودن

عالی

رو تخصصی ها حساب ویژه باز کردم
بلننننننننننننننند مدت

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۱۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
سلام و خسته نباشید به همه

تو یه سالن تو دانشگاه ارومیه بودیم شاید ۲۰۰ نفر. چند نفر مراقب داشتیم. یک ساعت آخر از اون ۲۰۰ نفر سه یا چهار نفر باقی مونده بودیم. آخرهای وقت در حالیکه فقط من مونده بودمو و یه نفر دیگه با حدود بیست سی متر فاصله، خواستم جوابامو بنویسم تو یه کاغذ، به یکی از مراقبها گفتم گفت اشکالی نداره. سه چهار سوال رو نوشته بودم که یکهو متوجه شدم یکی از مراقبان دیگه (ظاهرا مراقب اصلی) با سرعت باورنکردنی داره میاد به طرف من. Big Grin گفت کاغذی که جوابها رو توش نوشتی رو بده. با خنده گفتم آخه من به کی میتونم الان تقلب بدم؟؟ گفت نمیشه و تقلب محسوب میشه و اینا. هر کاری کردیم قبول نکرد خلاصه!

هر چند به غیر سوالهای زبان همه گرینه ها تقریبا یادم مونده چیو زدم.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۶۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
دوستان ازمنون که تمومید برنامتون چیه ؟
دوحالتم بیشار نداریم یا میشید یا نه یا میمونید سال بعد یا همین امسال من برنامه میان مدت و بلند مدتتون رو میگم ؟چیه و برا چی اینو انتخاب کردید ؟
ارسال: #۱۶۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  دوستان ازمنون که تمومید برنامتون چیه ؟

دوحالتم بیشار نداریم یا میشید یا نه یا میمونید سال بعد یا همین امسال من برنامه میان مدت و بلند مدتتون رو میگم ؟چیه و برا چی اینو انتخاب کردید ؟

من که تا ۱۰سال دیگه هم شده می مونم ولی می خوام سراسری قبول شم ، امسال از همه ی تفریحاتم گذشتم ولی چه حیفففففففففف

مرا دوست داشته باشی یا از من متنفر باشی باز خواهم درخشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۶۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
منم خیلی حالم بده.سوالات واقعا امسال اسون بودن...

به جز ساختمان .الگوریتم و یه چندتا دیگه..
منم باید قبول شم اما خب مثلا نمیدونم نظریه واقعا چیکار کنم دیگه؟
این سیبستر ترجمه فارسی داره؟

یا مثلا ساختمان الگوریتم واقعا اگهclrs خونده بودیم امسال میشد جواب بدیم؟؟؟؟ کتاب دکتر قدسی روچی؟
یا اون هازارد مسخره را...منکه زدم در هر دوحالت سطح ۱ رخ میده..چون اگه حالت ۱ رخ میداد خوب دومی هم میتونست رخ بده و اتفاقا سظح ۱ هم میشد اونم...خب اگه نه که دیگه واقعا چه کتابی باید خوند؟

یا محاسبات عددی رو با اون سوالا امسالشون...به خدا اگه میدونستم چه کتابی بخونم میخوندم..پوران که اصن اینظوری نبود سبک سوالاش...

واقعا احساس پوچی میکنم...روم نمیشه به خانوادم بگم قبول نمیشم..با اون همه حس امیدی که داشتن..بدبختی اینه که سال بعد شاید شرایطم اجازه نده...

منم خیلی امار خونده بودم و دقیقا فصل ۵رو حذف کردم یعنی نرسیدم از بس این امار حجیم بود و۵ برگ اخر فصل ۴ پارسه را...اما نتونستم و وقتم کم اوردم اولش نفهمیدم وقتمون ۱۰ دقیقم کمتر شده...اخه امتحانای پارسه۸ شروع میشد تا ۱۰/۳۰
اما این یکی ۸/۳۰ شروع شد تا ۱۰/۴۰////
یعنی چی اخه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۶۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
خوشحالم که تقریبا یک سال وقت گذاشتم برای کنکور اصلا احساس حروم شدن وقت و این حرفا رو ندارم.من قبل از این یک سال هیچ چی راجع به سیستم عامل نمیدونستم تو دانشگاهم نمیدونم چطوری پاس کرده بودم ولی تو این یک سال خیلی چیزا یاد گرفتم زمانبندی فرایند،انحصارمتقابل،بن بست،حافظه مجازی و... فکر کن قبل این به خودم میگفتم مهندس ولی اگه یکی میپرسید نقص صفحه چیه نمیدونستم،درمورد همه درسای دیگه هم همینطوره .یک سال روزی به طور متوسط ۶ساعت درس خوندم الان احساسم اینه که ممکنه نتیجه مورد نظرم رو تو کنکور نگیرم ولی نه تنها چیزی رو از دست ندادم بلکه چندین پله پیشرفت علمی داشتم.همین برام یک دنیا ارزش داره.هنوز من هستم،خدا هست و تا شقایق هست زندگی باید کرد....
امیدوارم همه اونایی که برای به دست آوردن خواسته هاشون تلاش میکنند موفق باشن وهیچ وقت تسلیم نشن،یادمون نره موفقیت مسیره مقصد نیست!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , ana9940 , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۶۸ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۳۸ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۰۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۱۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۶۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close