زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاسهای پارسه برای شهرستانی ها

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ب.ظ
کلاسهای پارسه برای شهرستانی ها
سلام
پارسه به تازگی شروع به برگزاری کلاسهایی بصورت ویدئو کنفرانس کرده، اونطور که من اطلاع پیدا کردم این کلاسها تو شهرستانهای بزرگ مثل شیراز در حال برگزاریه.
این کلاسها برای دوره دکترا و کارشناسی ارشده و احتمالا تو سالهای آینده توسعه پیدا کنه.
البته توی سایت پارسه یه وبگردی سطحی کردم لینکی پیدا نکردم بهتون بدم ولی برگزاری کلاسها قطعی است.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: xps1530
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: کلاسهای پارسه برای شهرستانی ها
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
پارسه به تازگی شروع به برگزاری کلاسهایی بصورت ویدئو کنفرانس کرده، اونطور که من اطلاع پیدا کردم این کلاسها تو شهرستانهای بزرگ مثل شیراز در حال برگزاریه.
این کلاسها برای دوره دکترا و کارشناسی ارشده و احتمالا تو سالهای آینده توسعه پیدا کنه.
البته توی سایت پارسه یه وبگردی سطحی کردم لینکی پیدا نکردم بهتون بدم ولی برگزاری کلاسها قطعی است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینکش اینجاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۷۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۴۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۴۸ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۲۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  ایا پارسه طورانی ویرایش جدید نسبت به ویرایش های قبلی تغییری کرده؟ yazdanpanah20 ۲ ۲,۷۹۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_hk
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۶۱ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  کلاسهای آموزش و کاربردی تهران behnaz110 ۲ ۲,۸۱۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein.h
  زمانبندی آزمون های پارسه و ماهان seede ۰ ۱,۴۳۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه jionelmessi ۴ ۴,۶۹۵ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jionelmessi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close