زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان باقیمانده برای خواندن کنکور کافیه؟

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ق.ظ
سلام
من قصد نداشتم ارشد شرکت کنم. ولی حالا می خوام شرکت کنم. البته حدافل تا یک هفته دیگه نمی توانم شروع کنم. چون تجربه قبلی ندارم می خواستم ببینم آیا با این زمان باقیمانده می توانم برسم؟ یا بیخیالش بشم. دوست ندارم ۵ ماه زمان بگذارم و آخرش هم هیچ.
از نظر سطحی هم من فنی حرفه ای بودم و مسلما بچه های فنی توی درسهاس تئوری ضعیفترند. مخصوصا توی ریاضی. لطفا در جوالتان این را هم مد نظر داشته باشین. من هدفم هوش امیرکبیر هست.
ممنون

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ ق.ظ
بستگی به سطح خودتون داره. اما یکی از دوستان من (هم دانشگاهی) از آبان شروع کرد و شبانه شریف قبول شد. نفر اول سال پیش هم فکر کنم گفته بود که از شهریور شروع کرده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ
اره بابا!!!
من خودمم از مهر میخوام شروع کنم
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ق.ظ
من پیشنهاد میکنم شما به مصاحبه دوستمان که رتبه ۲۳ هوش هستند را یک مطالعه بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
ممنون از همتون.
انشالله همتون هرکجا دوست دارین قبول شین

"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
من خودم هم می خوام از مهر به صورت جدی!!! شروع کنم به خوندن ... فعلا تا قبل از مهر کتاب‌، جزوه‌، تست و .... هر چی که لازم می دونمو می خرم یا از دوستام میگیرم که همه چیز آماده باشه و حرف های بچه هایی رو که قبول شدن‌، رتبه‌ها و درصد‌ها‌، دانشگاه‌ها و ... رو بررسی میکنم و برنامه ریزی می کنم واسه درس خوندم که از اول مهر دیگه وقتم هدر نره واسه کارای دیگه... به نظر من کار نشد نداره ایمان داشته باش که میتونی تو همین چند ماه اگه با تمرکز و دقت بخونی موفق میشی
البته خیلی خوب میشه اگه با هم بخونیم و رفع اشکال کنیم بعضی موقع‌ها ادم وقعا گیر میکنه تو یه مبحثی و دیگه نمی تونه جلو بره.

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ب.ظ
سلام چرا که نه. البته خواندن من هنوز قطعی نیست و شرایط آینده زندگیم در طول این هفته مشخص میشه. البته به احتمال زیاد مشکلی برای خواندن ارشد نباشه. من هم چون این هفته هنوز تکلیفم مشخص نیست دارم کارنامه های سال های قبلی را می خوانم و منابع را نگاه می کنم.

"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
به قول بعضی دوستان هیچ وقت دیر نیست Wink Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ
به قول آفاق ۱۳۸۹ هیچ وقت دیر نیست‌، تازه خیلیم زوده .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ق.ظ، توسط arshad91.)
هرچقدر بخوای تردید کنی که زوده با دیره انرژی ات تحلیل میره ..به نظر من اونقدر که انگیزه اراده مهمه زمان مهم نیست...تردید بعضی جاها خیلی ادمو عقب می اندازه..واسه خودم میگما

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۳
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
بنظر من زمان کافیه ولی شما که میگی ریاضیت ضعیفه فکر کنم رشته هوش همش ریاضیات و منطق و احتمالاته . بنظرت کارت تو ارشد خیلی سخت نمیشه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
معلومه که کافیه . همه‌ی ما تو همین زمان میخوام بخونیم دیگه...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
به نظر من که زمان کافیه . از مهر هم می تونین شروع کنین . اما هر چه زودتر بهتر. ساعت مطالعه رو هم در نظر بگیرین. اگه شما یک ساعت بیشتر از اکثر بچه‌ها بخونین با اینکه دیر شروع کردین اما مطمئن باشین به نتیجه می رسین. با افزایش ساعت مطالعه وقت پیدا می کنین که دروسی که توش ضعیف هستین رو تقویت کنید. مطمئن باشین اکثر اونایی که از اول تابستون شروع کردن به طور مستمر و با ساعت مطالعه بالا درس نخوندن . پس این فکر که الان خیلی‌ها از شما جلو زدن و دیگه فرصتی ندارین کاملا اشتباهه.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
الان زمان مناسبیه برا شروع. کسایی که از بهار یا اول تابستون شروع میکنن ممکنه دچار خستگی بشن در ماه آخر.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
ممنون از همه دوستان. بنده از هفته بعد شروع خواهم کرد و امیدوارم شما و خودم هر کجا که دوست داریم قبول شیم.
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  بنظر من زمان کافیه ولی شما که میگی ریاضیت ضعیفه فکر کنم رشته هوش همش ریاضیات و منطق و احتمالاته . بنظرت کارت تو ارشد خیلی سخت نمیشه ؟
مسلما چرا ولی خوب علاقه را هم نمیشه کاریش کرد. ولی فکر می کنم جای اینکه برم یک گرایش دیگه، ریاضیم را قوی کنم آخر عاقبتش بهتر باشه

"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۳۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۰ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close