زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عدم ضبط صدا در نرم افزار camtasia

ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سلام .. میخوام با نرم افزار camtasia از صفحه نمایش فیلم بگیرم و همزمان صدامم ضبط بشه.مشکلم اینه که باید تو میکروفن داد بزنم تا صدا ضبط بشه! چیکار کنم ؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ
RE: عدم ضبط صدا در نرم افزار camtasia
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام .. میخوام با نرم افزار camtasia از صفحه نمایش فیلم بگیرم و همزمان صدامم ضبط بشه.مشکلم اینه که باید تو میکروفن داد بزنم تا صدا ضبط بشه! چیکار کنم ؟!

سلام
دو احتمال میره....

یک =>>> میکروفون خرابه!
دو =>>> تنظیمات میکروفون دستکاری شده..

اگر حالت اول بود که یا میکروفون رو عوض کنید و یا از میکروفون لپ تاب یا... استفاده کنید..
اگر حالت دوم بود احتمالا با تجویز من درست شون!Big Grin

اگر سیستم عاملتون ویندوز است (فرق نمیکند چ نسخه ای)، خب اول بیایید تو control panel در سمت hardware and sound و یا قسمتی که شامل sound باشه برید....
پس از رفتن به قسمت sound (وارد تنظیمات صدای سیستم میشید!)
در سربرگ(tab) هایی که هست به سربرگ recording بروید...
سپس ببینید کدوم ورودی را به عنوان میکروفون انتخاب کرده (کنارش یک تیک سبز رنگ هست) رویش دابل کلیک کنید(وارد properties) آن میشوید
به سربرگ level بروید و مقادیر را کم زیاد کنید احتمالا خوب شود!

موفق وموید!Cool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
ممنون از پاسختون.
تنظیمات میکروفن رو دستکاری کردم ولی نشد بازم.احتمالا" میکروفن مشکل پیدا کرده.

ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
سلام

با برنامه ی دیگه امتحان کردید؟ شاید تنظیمات Camtasia مشکل داشته باشه.
با خود sound recorder ویندوز امتحان کنید، اگه درست بود احتمالاً مشکل از Camtasia هست.
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون.
تنظیمات میکروفن رو دستکاری کردم ولی نشد بازم.احتمالا" میکروفن مشکل پیدا کرده.

سلام مجدد
نرم افزار snagit هم خوبه قبلا باهاش کا میکردم!!
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
ممنون دوستان.میکرفونو عوض کردم درست شد Smile

ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
سلام

من الان چند روزی هستش که میخواهم از طریق اسکایپ و...... گفتگو کنم با استفاده از میکروفون هدفون که در پشت کیس میزنم . قبلا میتونستم صدا را انتقال بدهم ولی الان دیگه نه میتونم صدا را از طریق اسکایپ یا........ انتقال بدهم و نه ضبط کنم همه روشهایی که بالا گفتید را امتحانم کردم ولی بازم درست نیست با بت امتحان هم یک هدفون دیگه گرفتم و به سیستم دیگه ای وصل کردم درست کار کرد ولی همون هدفون که درست کار میکرد را توی سیستمم میزنم هیچ صدایی را ضبط نمیکنه فقط صدای باد ها یی زیاد و خیلی هم نویز داره . لازم به ذکر ه که اگه روی کامپیوترم کلیک کنم یا آهنگی پخش کنم صدا را ضبط میکنه البته از نرم افزار faststone استفاده کردم و فیلم گرفتم اینطوری هستش . با خود نرم افزار sound ریکوردر ویندوز ۷ هم که ویندوز هم ۷ هستش انجام دادم صدای باد و نویز دار میاد صدام اصلا ضبط نمیشه . قبلا درست بود ولی الان نه درست نیستش . خیلی لازم دارم ممنون میشم زودتر پاسخ بدهید.
و یک نکته دیگه اینکه نمیتونم جلوی کیس بزنم هدفونم را چون سیمهای که مادربرد وصل میشن. وصل نیستند اگه میخواهید جلو بزنم بگویید من چطوری باید این سیمها ی داخل کیس را به مادر بورد وصل کنم خواهش با شکل توضیح بدهید .
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ
سلام
اول یک تست کنید ببینید وقتی در میکروفون صحبت میکنید این level ها بالاپایین میشن یا ن
level ها را طبق توضیحات قبلی از controlpanel سپس sound سپس تب recording ببینید..
[تصویر:  328911_kor5gp2robyopu3dcm7w.png]
اگر بالاپایین میشدن که جای امید هس
والا شاید ببینید تکرار میکنم باید مریض رو از نزدیک دکتر ببینه تا قشنگ بفهمه => در نتیجه یک سری شاید ها مجبورم بگم!
شاید درایور کارت صدا تون مشکل داره ... از اول unistall پس install کنید بعد تست کنید ببینید شاید درست شد!
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
سلام ممنونم بله بالا پایین میشه حالا باید چیکار کنم.
ارسال: #۱۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط mostafa2012.)
شاید هم قرار باشه همه چی رو به دیفالت ببرید که این کار های زیر رو بکنید
[تصویر:  328916_hp6c5qt599pafdgr9dz8.png]

و آخرین تجویز جناب دکتر mostafa2012 به شما دوست عزیز اینه....

طبق تصویر عمل کنید و میکروفون ورودی کامپیوترتون رو کانفیگ کنید...
طبق زیر که برید در پایان مراحل یک چند مرحله گرافیکی هست که ازتون سوالاتی در خصوص نوع استفاده تون میپرسه که از چی دارید استفاده میکنید از روی اشکالشون واضحه .... فقط انتخاب کنید....
موفق وموید!

[تصویر:  328916_svfoyp79sc84v49dz5jh.png]
ارسال: #۱۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
سلام . متاسفانه restore defaults فعال نیست غیر فعال هستش نمیشه روش کلیک کرد و اگر ممکنه در مورد کاهش نویز هم بگویید چیکار کنم من با نرم افزار سوند ریکوردر ضبط کردم صدا را پخش میکنه الان درست شده ولی نویز داره باید چیکار کنم
ارسال: #۱۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط mostafa2012.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)mohammaad نوشته شده توسط:  سلام ممنونم بله بالا پایین میشه حالا باید چیکار کنم.

و آخرین تجویز دکتر mostafa2012 به شما :

==> یه سری به لینک زیر بزنید....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق وموید !
التماس دعا

(۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)mohammaad نوشته شده توسط:  سلام . متاسفانه restore defaults فعال نیست غیر فعال هستش نمیشه روش کلیک کرد و اگر ممکنه در مورد کاهش نویز هم بگویید چیکار کنم من با نرم افزار سوند ریکوردر ضبط کردم صدا را پخش میکنه الان درست شده ولی نویز داره باید چیکار کنم

برای نویز هم ن تجویزم به شما اینه که یک باید توی قسمت تنظیمات کارای زیر را بکنید...
یکی از دوستان با این تنظیمات ضبط میکنه کیفیتش مطلوب هست، ببنید تنظیمات شما هم به این شکل هست یا نه؟ :
[تصویر:  328921_106159d1329492241-835.png]

اگه نشد باز توی اینترنتی زحمت بکشید یه دور بزنید احتمالا روشش پیدا بشه
یکی از راه حل هاش استفاده از نرم افزار است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
ممنونم از راهنمایی هات . حالا همینطوری که صدا ضبط میکنه و صدا را پخش میکنه دیگه لازم نیستش اون دستورات ریجستری را انجام بدهم دیگه .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۸۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۶۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۵۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۲۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close