زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی بهمن ماه

ارسال: #۱۰۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: گروه درسی بهمن ماه
(۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
این عبارت درست هس یا نه؟
درختی وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد آن فرد است.
من مثال زدم ی درخت ۳تایی با ۱۲ عنصر(یعنی درخت کامل ۳تایی ک فقط عنصر اخر رو نداره)۳تا گره با درجه فرد ۳داره!!
گراف غیرجهتدار تعداد گره های درجه فردش زوجه ، چون مجموع درجات ۲e میشه

ببخشید شما درجه گره رو چجوری حساب میکنی؟؟مگ برابر با تعداد یالهایی ک ازش خارج میشه نیست؟؟
تو همین مثال من ک درخت ۳تاایی هست ک تو سطح سوم فقط ی گره کم داره!!..گره هایی ک ۳فرزند دارن یا ۳یال ازشون خارج میشه درجه اش رو ۳میگیرین یا ۴؟Huh

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط sanaz777.)
گروه درسی بهمن ماه
(۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
این عبارت درست هس یا نه؟
درختی وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد آن فرد است.
من مثال زدم ی درخت ۳تایی با ۱۲ عنصر(یعنی درخت کامل ۳تایی ک فقط عنصر اخر رو نداره)۳تا گره با درجه فرد ۳داره!!
غلطه ،گراف غیرجهتدار تعداد گره های درجه فردش زوجه ، چون مجموع درجات ۲e میشه

ببخشید شما درجه گره رو چجوری حساب میکنی؟؟مگ برابر با تعداد یالهایی ک ازش خارج میشه نیست؟؟
تو همین مثال من ک درخت ۳تاایی هست ک تو سطح سوم فقط ی گره کم داره!!..گره هایی ک ۳فرزند دارن یا ۳یال ازشون خارج میشه درجه اش رو ۳میگیرین یا ۴؟Huh
وقتی میگیم درخت k تای یعنی فرزندای هر گره k هست!! درجه و فرزندارو اشتباهی گرفتین !

Stop talking. Start walking
ارسال: #۱۰۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
بازم ساختمان Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۰۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
اگر کسی میدونه چطور محدوده سور هارو باید تشخیص بدیم وقتی که پرانتز و اینا نداره لطفا اینجا بهم بگه Sad لطفاااا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۱۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
سلام
یه سوال پایگاه لطفا یه نگاه بهش بندازین

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۱۱۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  [quote='sanaz777' pid='329163' dateline='1422022608']
[quote='shamim_70' pid='329138' dateline='1422016180']
وقتی میگیم درخت k تای یعنی فرزندای هر گره k هست! اما وقتی میگیم درجه گره یعنی هرچی یال بهش وصله اگه اونجوری بشمارین ریشه با برگا با اون گره که ۲ تا فرزند داره میشه درجه فرد که تعدادشون زوجه!

نه دوست عزیز اشتباست..
اولا اون گراف بدون جهت هست مجموع رئوسش ۲برابر تعدا یالهاست و این عبارت که تعداد گره های درجه فردش همیشه زوج اند نه درخت

اقا من همینجا اعلام میکنم عبارت اشتباه بوده!!
درجه رو من با تعداد فرزندان اشتباه گرفتم!!الان متوجه شدم!!
Blush

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
ارسال: #۱۱۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
گروه درسی بهمن ماه
آی ملت کسی لینکه سوالای پرتکرارو میدونه؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۱۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
گروه درسی بهمن ماه
اینجا گروه درسی بهمن بود یا تالار پرسش و پاسخ آیا؟

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۱۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
گروه درسی بهمن ماه
کسی سوالات سنجش ایتی رو نداره؟
تو پایگاه داده من تاbcnf خوندم بچه ها چقدر باید بخونم
ارسال: #۱۱۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
گروه درسی بهمن ماه
من قباً تهنا تاپیکی که همش سر میزدم اینجا بود
الان تنها تاپیکی که سعی میکنم سر نزنم اینجاست

بجان خودم اگه بدونید چقدر به من شوک وارد شده!!!!!
یبار فک کنم دوستان آی تی بودن سر شبکه و سوالاتش صحبت میکردن , من هرچقدر تاپیکارو میخوندم میگفتم خدایا اینا کجا بودددددد, پس چرا من تا حالا ندیدم؟؟؟؟!!!!!
بعد گویا دوستان نرم افزاری بودن, سر مباحث کامپایلر بحث میکردن منم هی به خودم میگم, کجای نظریه بود ایناااا, اینطوری نظریه رو خونده بودی؟؟؟؟؟!!!!!! بعد هی خودم بهخودم میگفتم , بخدا خوب خونده بودم اینا اصلاً نبوددددددن!!! و هی خودم رو سرزنش کردم...

این بود که من رخت بربستم ازین تاپیک.... , بعده ها کاملاً اتفاقی ۲ تا حادثه باعث شد من فهمیدم قضیه چی بوده!!!! Big Grin Big Grin

خلاصه دوستان عزیز باور کنید هر نکته مکانی دارد!! اینجوری اینجا رو بهم نریزید تو رو خدا , فقط آشفتگی به بار میاره!!!!

و در انتها من نتیجه گرفتم فقط بچه های هوش هستن که باهوشن TongueBig Grin من تا حالا ندیدم بچه های هوش اینجا سوال بپرسن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Elena_71
ارسال: #۱۱۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من قباً تهنا تاپیکی که همش سر میزدم اینجا بود
الان تنها تاپیکی که سعی میکنم سر نزنم اینجاست

بجان خودم اگه بدونید چقدر به من شوک وارد شده!!!!!
یبار فک کنم دوستان آی تی بودن سر شبکه و سوالاتش صحبت میکردن , من هرچقدر تاپیکارو میخوندم میگفتم خدایا اینا کجا بودددددد, پس چرا من تا حالا ندیدم؟؟؟؟!!!!!
بعد گویا دوستان نرم افزاری بودن, سر مباحث کامپایلر بحث میکردن منم هی به خودم میگم, کجای نظریه بود ایناااا, اینطوری نظریه رو خونده بودی؟؟؟؟؟!!!!!! بعد هی خودم بهخودم میگفتم , بخدا خوب خونده بودم اینا اصلاً نبوددددددن!!! و هی خودم رو سرزنش کردم...

این بود که من رخت بربستم ازین تاپیک.... , بعده ها کاملاً اتفاقی ۲ تا حادثه باعث شد من فهمیدم قضیه چی بوده!!!! Big Grin Big Grin

خلاصه دوستان عزیز باور کنید هر نکته مکانی دارد!! اینجوری اینجا رو بهم نریزید تو رو خدا , فقط آشفتگی به بار میاره!!!!

و در انتها من نتیجه گرفتم فقط بچه های هوش هستن که باهوشن TongueBig Grin من تا حالا ندیدم بچه های هوش اینجا سوال بپرسن Big Grin

واقعا هوشم سوال کردن داره؟
ارسال: #۱۱۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط Ametrine.)
گروه درسی بهمن ماه
(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  آی ملت کسی لینکه سوالای پرتکرارو میدونه؟

(۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  تو پایگاه داده من تاbcnf خوندم بچه ها چقدر باید بخونم

سپاس‌گزاری شده توسط: tanhatarin , ziba.O
ارسال: #۱۱۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
ای بابا این چه وضعی کنکور های سال های اخیر رو هر موسسه یه جور حل کرده!!!! خب آدم به کدوم اعتماد کنه وقتی هر کدوم یه گزینه گفتن!!!!

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , ziba.O , yagmur0022
ارسال: #۱۱۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
من ی خواهشی داشتم Shy
حساب رابطه ای پایگاه داده رو از رو مدرسان متوجه نشدم! لطفا یکی که پایگاه پارسه داره، فقط صفحه های مربوط به حساب رابطه ایش رو عکس بگیره اینجا بذاره.
خیلی ممنون...
ارسال: #۱۲۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
پاسخ : گروه درسی بهمن ماه
ی نگاهی ب سوالم منم بندازید...مرسی

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۶۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close