زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در مورد اینترنت اشیا

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط vahidcomp.)
در مورد اینترنت اشیا
سلام وققتتون بخیر
من پایان نامه ام در مورد اینترنت اشیا است یه سری مقاله survey در مورداین موضوع خوندم اما این موضوع خیلی کلی و من برای ریز کرن حوزه کارم واقعا نیاز به کمک دارم استادمم راهنمایی نمیکنه خیلی سردرگم شدم باید تا اول تیر ماه حتما موضوعمو به استادم بگم موندم چی کار کنم از یه طرفم نمیدونم اصلا این موضوع به دردم میخوره ؟ می تونم توش ایده ی جدیدی بدم ؟ و از طرف دیگه یه مقدار در انتخاب منبع برای کارم دچار سردرگمی شدم چون این موضوع به WSN مربوط نمیدونم چقدر باید تو حوزه WSN کار بکنم ؟ میشه یه مقدار من رو راهنمایی کنید

واقعا ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: در مورد اینترنت اشیا
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ)vahidcomp نوشته شده توسط:  سلام وققتتون بخیر
من پایان نامه شما در مورد اینترنت اشیا است یه سری مقاله survey در مورداین موضوع خوندم اما این موضوع خیلی کلی و من برای ریز کرن حوزه کارم واقعا نیاز به کمک دارم استادمم راهنمایی نمیکنه خیلی سردرگم شدم باید تا اول تیر ماه حتما موضوعمو به استادم بگم موندم چی کار کنم از یه طرفم نمیدونم اصلا این موضوع به دردم میخوره ؟ می تونم توش ایده ی جدیدی بدم ؟ و از طرف دیگه یه مقدار در انتخاب منبع برای کارم دچار سردرگمی شدم چون این موضوع به WSN مربوط نمیدونم چقدر باید تو اون حوزه کار بکنم ؟ میشه یه مقدار من رو راهنمایی کنید
واقعا ممنون

شرمنده من توو این حوزه اطلاعات ندارم اما به استادتون بگید بهنام سلام رسوند گفت حروم‌ات باشه اون پولایی که میبری خونه‌ت.

البته به trend مقالات نگاه کنید متوجه میشید دارن به کدوم سمت میرن، اینکه استادها توو کدوم حوزه کار می‌کنند. به لینک دانشگاه‌های خوب (حتی داخلی) مراجعه کنید ببینید استادایی که در این زمینه‌ها کار می‌کنند آخرین مقالاتشون در چه موری هست.
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط vahidcomp.)
سلام بهنام جون همین که جواب دادین ممنون . نمیدونم شاید من توقعم از استادم خیلی زیاده ؟؟؟ !!!!
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ)vahidcomp نوشته شده توسط:  سلام وققتتون بخیر
من پایان نامه ام در مورد اینترنت اشیا است یه سری مقاله survey در مورداین موضوع خوندم اما این موضوع خیلی کلی و من برای ریز کرن حوزه کارم واقعا نیاز به کمک دارم استادمم راهنمایی نمیکنه خیلی سردرگم شدم باید تا اول تیر ماه حتما موضوعمو به استادم بگم موندم چی کار کنم از یه طرفم نمیدونم اصلا این موضوع به دردم میخوره ؟ می تونم توش ایده ی جدیدی بدم ؟ و از طرف دیگه یه مقدار در انتخاب منبع برای کارم دچار سردرگمی شدم چون این موضوع به WSN مربوط نمیدونم چقدر باید تو حوزه WSN کار بکنم ؟ میشه یه مقدار من رو راهنمایی کنید

واقعا ممنون
این روشی که میگم بهترین روش نیست قطعا اما به نظرم یه راه اینه دنبال تز های دانشگاه های خارجی باشین و ببینین روی چه موضوعاتی کار کردن (تز های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ و نه قدیمی تر) همون موضوعات رو میتونین انتخاب کنین و روش کار کنین چون این موضوعات هنوز قدیمی نشدن توی دو سه سال قطعا و اگر یک نفر دو سال پیش از یه دانشگاه خوب این موضوع رو برداشت احتمالا الانم قابل کار کردن هست.
مثلا همین جوری سریع سرچ زدم این اومد :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تز یه نفر از دانشگاه استکهلم در مورد امن سازی اینترنت اشیا است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahidcomp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۶۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Question ارتباط real time نرم افزار اندرویدی با سرور اینترنت ic.chitgar ۱ ۲,۲۶۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nasimnami
  اینترنت اشیاء (internet of things) borzoo2 ۰ ۱,۴۷۶ ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: borzoo2
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۳,۰۲۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  کسب در آمد از اینترنت ss311 ۲ ۲,۲۷۷ ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ss311
  چه کسانی پشت (عقب مانده از) تحولات اینترنت هستند؟ ali139084 ۰ ۲,۱۲۵ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  مصوبه جدید : تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت - ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ irpersian20 ۰ ۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  مشکل در اجرای بخش های اجاکسی سایت در مرورگر اینترنت اکسپلورر targol ۵ ۴,۴۴۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  درخواست کمک فوری در مورد اینترنت پر سرعت!!!!! Somayeh_Y ۱۱ ۵,۱۴۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  توضیح زیرساخت به منتقدان ظرفیت اینترنت irpersian20 ۲ ۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: teraktor2003

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close