زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[فروش] دانلود کتاب و دفترچه آزمون ارشد کامپیوتر

ارسال: #۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: [فروش] کتابهای ارشد کامپیوتر
(۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۲ ق.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  من کتاب های پوران پژوهش‌: الگوریتم- پایگاه-کامپایلر- معماری-محاسبات- رو میخام
هرکی داره پیام بده .....
alex_nec2000

سلام
من کتاب های الگوریتم- کامپایلر- معماری رو دارم به من ایمیل بزن: mas.tajvidi@yahoo.com
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سلام، من کتاب های زیر رو برای ارشد نیاز دارم هر کدوم از دوستان هر کتابی روکه برای فروش دارن بهم میل بزنن ممنون میشم.
اگر همه با هم باشه هم که فوق العاده اس  در مورد قیمت هم پیشنهاد بدین.

ساختمان داده: مهندس طورانی (کتاب و جزوه) پارسه
سیستم عامل: دکتر حقیقت (کتاب و جزوه) انتشارات پارسه / عابد سلیمی (کتاب و جزوه) پارسه
مدار منطقی: نامور (کتاب و جزوه) پارسه / یوسفی پوران پژوهش
معماری کامپیوتر: نامور (کتاب و جزوه) پارسه / یوسفی پوران پژوهش
طراحی الگوریتم: قلی زاده (کتاب و جزوه) پارسه / یوسفی پوران پژوهش
پایگاه داده Sadکتاب و جزوه) پارسه
کامپایلر‌ Sadکتاب و جزوه) پارسه
گسسته‌: نامور (کتاب و جزوه) پارسه / یوسفی پوران پژوهش
آمار‌: مهندس طورانی (کتاب و جزوه) پارسه
کتاب مجموعه سوالات پارسه و آزمون هاش با حل تشریحی

در مورد کتاب های پارسه، جزوه برایم خیلی مهمه چون با توجه به تجربه شخصیم از کلاس های پارسه میدونم انقدر باهوش هستن که همه نکات رو تو کتاب نیارن و کلا ۵۰% مطالب تو کتاب هست . مخصوصا کتاب های تالیفی مهندس طورانی.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ
سلام بچه ها... کسی هست که کتابای سیستم عامل و ساختمان داده چاپ ۹۰ واسه فروش داشته باشه؟ موسسه پارسه تموم کرده
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
من فیلمهای آموزشی ریاضی مهندسی و آمار سنجش ۳ رو نیاز دارم
کسی داره بهم خبر بده
مرسی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۹۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۳ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۸۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close