زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد مباحث ICDL 1 (پایگاه داده access)

ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
دوستان کسی هست که پاسخ این سوال رو بدونه؟
۱/ در پایگاه داده access یک query (شامل سه فیلد A,B,C)و یک form ایجاد کرده ایم
و از ما خواسته شده است که در query جستجو کنیم و تمام رکورد هایی که فیلد A آنها حاوی مقدار وارد شده در کادر متنی form است را
در قالب یک Report (که قبلا بر اساس اون query طراحی شده ) نمایش دهیم.

دوستان اگر به جای report می خواستم یک form نمایش داده بشه،مشکلی نبود اما برای report امکان انتخاب فیلد های متناظر وجود نداره.

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
منظورتون از انتخاب فیلد متناظر چیه؟؟؟؟
سوالتونو متوجه نشدم, واضخ تر بگید

آرام می بندم نگاهم را
رو به تو و دنیای بی رحمی

دنیا سپر انداختم پیشت
دیگر نمیخواهم ز تو سهمی....
۰
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط negar.v.)
RE: سوال در مورد مباحث ICDL 1 (پایگاه داده access)
(۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  منظورتون از انتخاب فیلد متناظر چیه؟؟؟؟
سوالتونو متوجه نشدم, واضخ تر بگید
دوست عزیز،مراحل انجام سوال رو میشه بگین؟
راستش سوال داداشمه..

Sent from my C5302 using Tapatalk

یک مقدار در فرم وارد میکنیم و میخواهیم،همه رکورد هایی که فیلد A اونها،اون مقدار رو داره،به صورت report (که قبلا بر اساس اون query طراحی شده)،نشون داده بشه

یعنی تعریف کنیم که این ورودی که من توی کادر متنی فرم وارد میکنم، اینو توی تمام رکوردا جستجو کن بعد بر مبنای همه اون رکورد هایی که فیلد مورد نظر با این مقدار یکسان هست، یه گزارش بر مبنای یه query تعیین کردیم بده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
باز نمیدونم سوالتونو درست متوجه شدم یا نه, ولی اگه درست فهمیده باشم , شما باید یه کوئری برای اون سوال دیزاین کنید, بعد از دیزاین کوئری , از همون کوئری ریپورت بگیرید,

اینطور که شما میفرمائید کوئری آماده هست, حالا مونده ریپورت ؟؟

"یک مقدار در فرم وارد میکنیم و میخواهیم،همه رکورد هایی که فیلد A اونها،اون مقدار رو داره بصورت فرم نشون داده بشه "

خب شما که کوئریتون اماده هست ( اگه هم آماده نیست شما کوئری رو بر اساس شرط های مسئله درست کنید ) بعد موقع طراحی ریپورت بجای اینکه رو جداول ریپورت بگیرید فقط روی همون کوئری ریپورت بگیرید

باز نمیدونم درست متوجه شدم سوال رو یا نه
آخه سوالتون چند تیکه هست ,تازه اومدم اینو "]با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کرد "هم خوندم چند دقیقه هنگ بودم که این سوال واقعاً چیه؟؟Big Grin

آرام می بندم نگاهم را
رو به تو و دنیای بی رحمی

دنیا سپر انداختم پیشت
دیگر نمیخواهم ز تو سهمی....
۰
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: سوال در مورد مباحث ICDL 1 (پایگاه داده access)
(۱۵ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  باز نمیدونم سوالتونو درست متوجه شدم یا نه, ولی اگه درست فهمیده باشم , شما باید یه کوئری برای اون سوال دیزاین کنید, بعد از دیزاین کوئری , از همون کوئری ریپورت بگیرید,

اینطور که شما میفرمائید کوئری آماده هست, حالا مونده ریپورت ؟؟

"یک مقدار در فرم وارد میکنیم و میخواهیم،همه رکورد هایی که فیلد A اونها،اون مقدار رو داره بصورت فرم نشون داده بشه "

خب شما که کوئریتون اماده هست ( اگه هم آماده نیست شما کوئری رو بر اساس شرط های مسئله درست کنید ) بعد موقع طراحی ریپورت بجای اینکه رو جداول ریپورت بگیرید فقط روی همون کوئری ریپورت بگیرید

باز نمیدونم درست متوجه شدم سوال رو یا نه
آخه سوالتون چند تیکه هست ,تازه اومدم اینو "]با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کرد "هم خوندم چند دقیقه هنگ بودم که این سوال واقعاً چیه؟؟Big Grin
ممنون،از یک نفر دیگه هم پرسیدم همین که شما گفتین رو گفتند.ببخشید که منظور رو خوب نرسوندم،چون واسه داداشم می خواستم.
من هم اون متن مربوط به محک رو، اولین بار توی مانشت دیدم،امضای یکی از اعضا بود...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۴ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close