زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهاجرت مانشت به هلند

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط admin.)
مهاجرت مانشت به هلند
سلام
ان شا الله تا آخر هفته یه مهاجرتی به سرورهای
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خواهیم داشت. بدیهی است که این مهاجرت موقتی است. در صورت رضایت کاربران روی همین دیتاسنتر باقی خواهیم ماند و در غیر این صورت مهاجرتی خواهیم داشت به سوییس، کانادا، آلمان و نهایتا هلند.
پس همراه ما باشید! (یه سری استرس تست‌ها رو می‌خوایم توی یه روز خاص روی سرور اجرا کنیم که نیازمند یاری شماست Smile )

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: مهاجرت مانشت به امریکا!
استرس تست ؟!

چیز جالبیه

پیشنهاد من اینه که مثلا اعلام کنین امشب همه راس ساعت ۱۰ شب و بعد از افطار به سایت مراجعه کنن

( شبیخون بزنن‌! )Tongue Blush Tongue

تا نتیجه‌ها تحلیل بشه( این سطر رو کاملا جدی نوشتم البته )
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
مهاجرت مانشت به امریکا!
چه مهاجرت میمونی(البته اون میمون نه این میمون)
فکر می کنم برا استرس تست نرم افزارهایی وجود داره و آنچنان نیاز به یاری ما نباشهBig Grin

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۱۴۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close