زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امروز ۱ ماه مونده به دکتری آزاد من خوندن واسه سراسری را تعطیل و واسه آزاد میخونم

ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
امروز ۱ ماه مونده به دکتری آزاد من خوندن واسه سراسری را تعطیل و واسه آزاد میخونم
AngryConfusedHuh نمیدونم اشتباهه یا درست. اما تصمیم قطعی گرفتم از امروز فقط واسه آزاد معماری کامپیوتر بخونم. بنظرتون او دو تا درسو میشه رسوندHuhHuhHuh همه سعییمو میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: امروز ۱ ماه مونده به دکتری آزاد من خوندن واسه سراسری را تعطیل و واسه آزاد میخونم
(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  AngryConfusedHuh نمیدونم اشتباهه یا درست. اما تصمیم قطعی گرفتم از امروز فقط واسه آزاد معماری کامپیوتر بخونم. بنظرتون او دو تا درسو میشه رسوندHuhHuhHuh همه سعییمو میکنم

من هم سراسری را تعطیل کردم، دارم آزاد می خونم. با مشغله کار و زندگی و بچه، ۲ ساعت در روز بیشتر نمی تونم بخونمConfused
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ
سلام دوست عزیز
شما تنها نیستی
منم فعلا برای دکتری نرم افزار آزاد میخونم
درس مهندسی نرم افزار و الگوریتم موازی رو تازه شروع کردم
کلی هم مشغله کاری و بچه دارم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۹۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۹۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۸۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۷۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۲۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۸۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۲ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close