زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیریت مقسمی

ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
مدیریت مقسمی
سلام همگی
با توجه به وقت کم تصمیم دارم برای مدیریت کتاب مقسمی رو بخونم
یه کتاب رو خریدم که عنوانش هست : درس و کنکور اصول و مبانی مدیریت (که تست هست همراه با توضیحات تشریحی)

اخه من همین کتابو واسه عنوانش اینترنتی خریدم !!دررررسس و کنکور (فک میکردم مث بقیه کتاباشه که پایان هر فصل تست موضوعی داره ولی کتاب که دستم رسید دیدم ای وایAngel فقط تست!!!!!!!!!Big Grin)

کتاب دیگه هم داره که فقط درس باشه و مبحث محور باشه ؟ اگه داره میشه لطفا لینک بدین تا تهیه کنم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: مدیریت مقسمی
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خب! این نوشتن "درس و کنکور" روی جلد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه اشتباه تایپی بوده احتمالا! ولی خب مشکلی نیست!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینید! داخل این کتاب خلاصه همه فصل‌های رابینز هست و یه چند تا تست تالیفی هم آخر هر فصل! حالا منظور چی بوده؟ یعنی اینکه شما نباید یکی از کتاب‌های مارو بخرین! باید بچه‌های خوبی باشین و حتما هر دو رو با هم بخرین!
از همین سایت فردا بوک خریدم گفتن نهایت ۴ روزه به دستم میرسه ۱۱ اذر سفارش دادم امروز رسیدش اداره پست!
فک کنم این جلدشو اگه از سایت فردا بوک سفارش بدم تا کنکور برسه بهم!Big Grin
شما خوندید کتاب رو ؟ حجیمه؟
ممنونم از راهنمایتون

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
مدیریت مقسمی
سلام
منم دقیقا به همین مشکل برخوردم، درس و کنکور سفارش دادم ولی متاسفانه فقط سوالات کنکور هست و خلاصه دروس و تست تالیفی نداره!!!

ولی جلد کتاب من زرد و مشکی هست؟
چاپ ۹۲ هست، امکان داره چاپ جدید رنگش عوض شده باشه؟

فرق کتاب های زرد و مشکی با نارنجی و مشکی چیه؟؟؟
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ
مدیریت مقسمی
سلام همین کتاب جوابهاش ر واقای پرچ نوشته واونها بهترین ومفیدترین نکات مدیریت هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
مدیریت مقسمی
بالاخره من نفهمیدم فرق کتاب های زرد و مشکی با نارنجی و مشکی چیه؟؟؟
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
مدیریت مقسمی
یعنی فقط این کتابو بخونیم کافیه؟

به مصلحتم نبود
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
مدیریت مقسمی
من کتاب مقسمی رو با رابینز مقایسه کردم، مقسمی حدود ۹۵% نکات مهم رو گفته و به نظرم واسه کسی که وقت نداشته باشه خیلی مفیده
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: مدیریت مقسمی
(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط:  من کتاب مقسمی رو با رابینز مقایسه کردم، مقسمی حدود ۹۵% نکات مهم رو گفته و به نظرم واسه کسی که وقت نداشته باشه خیلی مفیده

من بیخیال خوندن کتاب درسش شدم همین کتاب تست و درس رو که دارم میخام تازه شروع کنم . فقط خدا کنه بفهمم
نمیدونم چرا نایاب شده کتابش .دوستان کتابشو گیر اوردن؟

ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
مدیریت مقسمی
کتاب اصول و مبانی مدیریت مقسمی شامل خلاصه درس و تست تالیفی هست
درس و کنکور فقط تستای سراسری و آزاد هس و خلاصه دروس نداره

من از شیراز گرفتم
تو نت هم هست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزارهای مورد نیاز برای ارشد ای تی گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی بهار۲۲۲۹ ۲ ۲,۰۷۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: بهار۲۲۲۹
  مدیریت زمان سر جلسه کنکور دیبا مدرس ۲ ۱,۹۶۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein70
  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری - همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست amir_dj ۰ ۲,۰۵۵ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_dj
  پاسخ سوالات اخر فصل مقسمی۳ monmonmeme ۳ ۱,۸۳۶ ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: monmonmeme
  فروش کتابهای پارسه آی تی(فقط در مشهد)+چندین کتاب مقسمی و پوران پژوهش NGA ۲ ۲,۱۳۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rahayi
  گرایش مدیریت دانش تو علوم کامپیوتر .... mf_79 ۰ ۱,۳۸۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mf_79
  قابل توجه اعضای محترمی که درخواست مدیریت تالارها درمانشت را دارند .. Fardad-A ۸ ۶,۲۵۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تقسیم مدیریت تالارها بین مدیران برای شش ماهه پیش رو (مهر تا پایان سال ۹۱) Fardad-A ۲۳ ۲۰۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  سوال ۴۸ فصل ۴ مقسمی-کنکور ۸۹ it f.b ۱ ۱,۳۱۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close