زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد

ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد.

به گزارش ایسنا، داوطلبان آزمون دکتری از هم اکنون برای ثبت نام در آزمون‌ می‌توانند به پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش به نشانی azmoon.org مراجعه کنند.

فهرست رشته محل های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۴ از طریق سایت معاونت به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منتشر شده است.

آزمون دکتری تخصصی سال جاری به هر داوطلب امکان انتخاب یک رشته امتحانی در ۲۰ واحد دانشگاهی و در مقطع ارشد نیز پس از انتخاب مجموعه امتحانی، مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته/ محل متناسب با آن مجموعه می باشند.

بر اساس زمان بندی اعلام شده ثبت نام از داوطلبان کارشناسی ارشد نیز فردا دوشنبه ۱۰ آذر آغاز می‌شود و تا پایان آذر ادامه خواهد داشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی کوتاه است.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: آغاز ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد
سلام دوستان:
من می خوام برای آزمون دکترای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.
می خوام بدونم اگه دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم و مثلا شهرستان قبول بشم دیگه امکان تکمیل ظرفیت برام وجود نداره؟
یعنی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت برام سوخت میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)niloofar.khanghahi نوشته شده توسط:  سلام دوستان:
من می خوام برای آزمون دکترای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.
می خوام بدونم اگه دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم و مثلا شهرستان قبول بشم دیگه امکان تکمیل ظرفیت برام وجود نداره؟
یعنی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت برام سوخت میشه؟
دوست عزیز، خبر زیر در مورد تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۳ است:

((دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذیرش در رشته محل های جدید مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد از ظهر امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه آغاز و تا روز شنبه مورخ ۱۹/۷/۹۳ ادامه خواهد داشت. علوی فاضل افزود:‌ داوطلبانی که در آزمون های سال ۹۳ شرکت کرده اند در این مرحله می توانند برای شرکت در تکمیل ظرفیت به سایت
مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. وی در خصوص شرکت مجدد در پذیرش رشته محل های جدید کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گفت: پذیرفته شدگان مراحل قبلی، قبولی آنها حفظ می شود و شرکت در پذیرش در رشته محل های جدید باعث حذف قبولی آنها در مرحله قبل نخواهد شد. لذا پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان می توانند، برحسب علاقه یکی را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه کنند. معاونت سنجش و پذیرش در ادامه گفت: داوطلبان کارشناسی ارشد در نظر داشته باشند که فقط در رشته های مجموعه امتحانی خود امکان انتخاب رشته را دارند؛ بنابراین امکان ثبت انتخاب رشته از سایر مجموعه های امتحانی در سامانه را نخواهند داشت. به عنوان مثال شرکت کنندگان مجموعه حسابداری و مدیریت مالی می توانند گرایش های مدیریت مالی، حسابداری و حسابرسی را انتخاب کنند. وی در پایان گفت: فقط داوطلبان دکتری که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند، می توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.))

منبع خبر:
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
از شما ممنونم....
آخه اگه خاطرتون باشه زمان قبولی ما برای ارشد جریان اینجوری نبود و خود دانشگاه تکمیل ظرفیت را گزینش می کرد نه ما دوباره انتخاب کنیم....
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  از شما ممنونم....
آخه اگه خاطرتون باشه زمان قبولی ما برای ارشد جریان اینجوری نبود و خود دانشگاه تکمیل ظرفیت را گزینش می کرد نه ما دوباره انتخاب کنیم....

سلام
خواهش میکنم
من سال ۹۱ قبول شدم، اون موقع خودمون شهرهای مورد نظر رو در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب می کردیم. شاید شما قبل از من در آزمون شرکت کردید و شرایطتون فرق میکرد.
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ق.ظ
بله من ورودی ۹۰ بودم و پارسال هم فارق التحصیل بودم.
حالا یک سوال دیگه، شما که خودتون شهرها رو انتخاب می کردین باز می تونستید انتخاب های اولتونم انتخاب کنید؟
مثلا من انتخاب اولم تهران مرکز و دفعه اول قبول نشدم باز می تونم تو تکمیل ظرفیت همون تهران مرکز قبول شم؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  بله من ورودی ۹۰ بودم و پارسال هم فارق التحصیل بودم.
حالا یک سوال دیگه، شما که خودتون شهرها رو انتخاب می کردین باز می تونستید انتخاب های اولتونم انتخاب کنید؟
مثلا من انتخاب اولم تهران مرکز و دفعه اول قبول نشدم باز می تونم تو تکمیل ظرفیت همون تهران مرکز قبول شم؟

بله میتوانید، شک نداشته باشید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
دوستان من یک سوال دارم واسه خواهرم نمیدونم درسته که اینجا بپرسم یا نه،اما جای بهتر از اینجا به ذهنم نمیرسه.
کسی که مدرک کارشناسی ارشد داره میتونه امسال هم آزمون دکتری آزاد شرکت کنه ،هم کارشناسی ارشد سراسری یک رشته دیگر غیر از رشته کارشناسی ارشد خودش؟
از کجا باید مطمئن بشیم که مشکلی نیست؟
یعنی منظورم اینه اگه هر دو رو قبول بشه،هر کدوم رو که بخواد میتونه انتخاب کنه؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ
توی دفترچه هر دو دقیقا نوشته.
کسی که در حال تحصیل باشه نمیتونه همزمان در دانشگاه دیگه ای هم تحصیل کنه.
این تنها مانعشه.
ولی در مورد کنکور دادن هیچ ممانعتی وجود نداره.
اصلا من دوست دارم همزمان هم کنکور کارشناسی بدم، هم کنکور ارشد بدم، هم کنکور دکترا.
چه ایرادی داره؟
تنها چیزی که مهمه اینه که اگه در دوره روزانه دولتی قبول بشه و ثبت نام نکنه، یکسال محروم میشه از ثبت نام در کنکور سال بعد.

رشته دیگه ای هم میتونه امتحان بده در دانشگاه دولتی، حتی دو رشته رو میتونه کنکور بده.
یکی اصلی و یکی شناور.

دولتی رو که قبلا اسم نوشته و مهلتش هم تموم شده.
اگه میخواد آزاد دکتری هم اسم بنویسه هیچ اشکالی نداره.

انشالا که موفق باشه.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
Re: RE: آغاز ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)bossrasoul نوشته شده توسط:  دولتی رو که قبلا اسم نوشته و مهلتش هم تموم شده.
اگه میخواد آزاد دکتری هم اسم بنویسه هیچ اشکالی نداره.

انشالا که موفق باشه.

مرسی

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
سلام
وقت همگی بخیر
یک سوال داشتم
ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور چطوریه؟
یعنی کیا ثبت نام کنن؟
کیا شانس قبولی دارن؟
اصن معیار پذیرش چیه؟
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ
سلام توضیحاتش توی دفترچه هست.
براساس معدل که برای علوم انسانی بالای ۱۸ و سایر رشته ها بالای ۱۷ می تونن بدون کنکور براساس معدل-نمره پایان نامه - مقالات و یکسری چیزای دیگه گزینش شده و دعوت به مصاحبه بشن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۴۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۰۳۹ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۱۶ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۷۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close