زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۳۰۱
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط ldns0098.)
Re: RE: گروه درسی آذر ماه
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  در مورد اینکه چندتا بلاک لازمه توی فصل اخر کامبایلر راه حل چطوری میشه؟

اولین دستور یه سرگروهه؛ آدرس پرش یه سرگروه؛ دستور بعد از دستور پرش هم یه سرگروهه. به تعداد سرگروهاتم بلاک داری.

(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  در مورد منطقی هم من خودم آسنکرون رو نخوندم یعنی تو دانشگاه هم اصلا بهمون درس ندادن تو کنکورم بیست ساله سوال ندادن تو وویس دکتر اجلالی هم ک گوش کردم نگفته بودن اصلن این مبحثو
ینی race هم نگفته بود دکتر اجلالی؟ پارسه که کلی سوال داد ازش Sad

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۲
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  در مورد اینکه چندتا بلاک لازمه توی فصل اخر کامبایلر راه حل چطوری میشه؟

اولین دستور یه سرگروهه؛ آدرس پرش یه سرگروه؛ دستور بعد از دستور پرش هم یه سرگروهه. به تعداد سرگروهاتم بلاک داری.

Sad

ممنونم..اینارو از کجا بلد شدین؟توی بوران نیست که انگار.......

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۰۳
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mohammad_ad نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شدیدا به کمک احتیاج دارم ،از هفته آخر شهریور جدی شروع کردم به درس خوندن (واسه نرم افزار)اوایل روزی ۴-۵ ساعت می خوندم ،۲ ماهه که میرم کتابخونه ، از اوایل آبان ساعتای درس خوندنم بیشتر شد،فکر کنم دیگه مفیدم روزی ۷-۸ ساعتم بشه البته تایم بیشتری کتابخونه ام مفیدش حساب می کنم میشه ۷-۸ ساعت،توی آذر شدیدا استرس گرفتم به طوری که می خوام به کل درس ول کنم ،اصلا امید ندارم آخه با این که ۲ ماهه می خونم خیلی عقبم هنوز ۱ کتابم هم تموم نشده ،چون سعی می کردم با برنامه آزمونای مدرسان خودم هماهنگ کنم ،اکثر کتابام نصفه خوندم یا کمتر ،(به جز ریاضی ها که به کل حذفشون کردم )تازه بعضی از فصل ها رو هم بدون تست خوندم ،خلاصه شدیدا ناامیدم ،تو آذر چند بار خواستم به کل بزارم کنار دیگه نخونم برم دنبال کار بگردم ،راست اش برنامه خاصی نداشم که بگم تا فلان موقع تموم میکنم میرم روی مرور.....آزمونم نمی دم ،چند روزه با خودم فکر می کنم اگه به سراسری نرسم به آزاد که می رسم بعد دوباره فکر می کنم ارشد آزاد خوندن ارزش داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه همه فامیلا و دوست و آشنا هم می دونن من درس می خونم و هر روز می رم کتابخونه ،این موضوع هم خیلی عذابم میده که حالا اگه قبول نشم چقدر ضایع می شم ،خلاصه درگیرم !!!!
یکی به من بگه بااین همه استرس بخونم یا دیگه ول کنم ؟؟؟در ضمن یاد استرس های شب امتحان دوره لیسانسم هم می افتم احساس میکنم دیگه تحمل فشار و استرس ندارم .
و این که اگر نتیجه این زحمتا بشه ارشد آزاد ارزش داره یا نه ؟؟؟؟(آخه اعصاب یه سال دیگه خوندن ندارم )

عزیز یه چیز رو بدون راهی که تو میخوای بری اول صبر و حوصله میخواد بعد تلاش...
من خودم ۳ سال عمرمو خوشیم رو گذاشتم پای ارشد اما نشد....امسال میشه سال ۴ که میخوام شرکت کنم اونم از وسطای راه شروع کردم و بصورت بینهایت اتفاقی...سالای قبل همه میگفتن ارشد که اسونه و از این حرفا اما یکی پیدا شد حقیقت رو گفت که برادرش ۸ سال واسه ارشد میخونده تا اخر قبول شده...پس با خودت لج کن و همه چیز رو بریز دور و بخاطر وقتی که گذاشتی تلاش کن تا این راه رو با موفقیت بگذرونه اگه قراره بخاطر حرف مردم ادم زندگی کنه مردم میگن بمیر..پس سعی کن بخاطر دل خودت زندگی کنی....
ممنون دوستم،ایشا... امسال همه مون موفق میشیم.
ارسال: #۳۰۴
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ها،میشه لینک حل پارسه برای کنکور پارسالو بذارین؟پیداش نمیکنم..

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۳۰۵
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط ldns0098.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  اولین دستور یه سرگروهه؛ آدرس پرش یه سرگروه؛ دستور بعد از دستور پرش هم یه سرگروهه. به تعداد سرگروهاتم بلاک داری.

Sad
کتاب شاپوری. خواهش میکنم

دوستان محاسبات عددی تو حل عددی معادلات این مباحث "آدامز بشفورث" و میلن سیمپسون و اینا چی میگن؟ مهمن؟

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال: #۳۰۶
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  اولین دستور یه سرگروهه؛ آدرس پرش یه سرگروه؛ دستور بعد از دستور پرش هم یه سرگروهه. به تعداد سرگروهاتم بلاک داری.

Sad
کتاب شاپوری. خواهش میکنم

دوستان محاسبات عددی تو حل عددی معادلات این مباحث "آدامز بشفورث" و میلن سیمپسون و اینا چی میگن؟ مهمن؟

سیمپسون چند باری چشم خورده تو کنکورای قبلی ؛ اون یکیو نمیدونم
ارسال: #۳۰۷
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  

Sad
کتاب شاپوری. خواهش میکنم

کم پیش میاد سوال بدن. فرمولاش قابل حفظ نیستن. خود استاد یوسفی هم تو کلاساشون گفتن فقط چشمی نگاشون کنین....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ldns0098
ارسال: #۳۰۸
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط shamim_70.)
بچه ها هوش چ کتابی غیر از راهیان تست بیشتر داره؟؟؟...دیگ تستای کنکور تکراری شدن !!..
چی بزنیم؟؟؟

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۰۹
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،میشه لینک حل پارسه برای کنکور پارسالو بذارین؟پیداش نمیکنم..
سلام، از سایت پارسه بگیرید خب.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان چند درصد سوالات تکراری میاد تو کنکور؟ اصلاً سوال تکراری هم میاد؟ یا مشابه میاد؟
ارسال: #۳۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،میشه لینک حل پارسه برای کنکور پارسالو بذارین؟پیداش نمیکنم..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۳۱۱
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
بچه ها به ارسال ۳ این پست نگاه میکنین؟ در مورد لاتیسه تو گسسته. اشکال دارم

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال: #۳۱۲
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگه کتاب طراحی پیاده سازی پوران می خونین بهم بگین فصل ۴ مهمه یا نه؟؟؟۱۰۰ صفحه اس می خوام حذفش کنم .
و دوستانی که از راهیان این درسو می خونن بگن فصل مطالعه زبانهای برنامه سازی چند صفح اس؟؟؟؟؟خستم کرده این درس

آره واقعا خسته کنندست!
پوران خیلی با آوردن مثال از زبانهای مختلف حجیمش کرده وگرنه خودش هیچی نیس مخصوصا با اون فونتشDodgy
ارسال: #۳۱۳
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  دوستان چند درصد سوالات تکراری میاد تو کنکور؟ اصلاً سوال تکراری هم میاد؟ یا مشابه میاد؟
ارسال: #۳۱۴
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  دوستان چند درصد سوالات تکراری میاد تو کنکور؟ اصلاً سوال تکراری هم میاد؟ یا مشابه میاد؟

تا جایی که اطلاع دادم توو زبان هر از گاهی یکی دوتاتکراری دادن. اما توو درسای دیگه مشابه هست.نه مشابه خیلی زیاد.در حدی که روندکلی یکی باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۳۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
میگم بچه ها...باین مبحث کاهش حالات توی فصل مداران سنکرون ترتیبی چقدر بده...بوران هرکدومو یه حالی حل کرده.اخرش نفهمیدم حالات مشابه چطوری به دست میان وقتی در جدول ایجاب یه سری حالات باشن که درصورتی معادلن که یه سری دیگه حالت معادل باشن...
نمیدونم قانون تعدی رو میشه استفاده کرد یانه..واینکه ایا مثلا اگه اون حالات تشکیل مثلث بدن در دایره معادل حساب میشن یانه؟؟
اخه یه سوال کنکور اومده فکر کنم مال ۸۸ بوده نفهمیدم اخرش اون سه حالتو چطور معادل گرفت...

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close