زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن معماری برای کنکور ۹۴ از الان از روی چه منبعی؟

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ
خواندن معماری برای کنکور ۹۴ از الان از روی چه منبعی؟
سلام به همه.
لطفا راهنماییم کنید.
من لیسانس سخت افزارم و میخوام کنکور آی تی بدم. معماری رو ترم ۴ یعنی دو سال پیش گذروندم ولی از اون به بعد دیگه نخوندمش. خواستم بدونم اگه الان شرو کنم میرسم به طور نسبی روش مسلط شم؟ و اینکه لطفا با توجه به زمان باقی مونده یه منبع خوب هم بهم معرفی کنید.
متشکرم.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط ریحان.)
RE: خواندن معماری برای کنکور ۹۴ از الان از روی چه منبعی؟
درسته اما من حس میکنم کمه...سوالاشو میفهمم.تستهاشو بلدم.اما اگه سبک سوال جدید شه دیگه نمیتونم جواب بدم....

درسته اما من حس میکنم کمه...سوالاشو میفهمم.تستهاشو بلدم.اما اگه سبک سوال جدید شه دیگه نمیتونم جواب بدم....

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
با خوندن پوران میشه یکی دو تا سوالشو جواب داد؟ نظرتون راجع به موریس مانو که خیلی روش تاکید شده چیه؟

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
از راهنماییتون ممنونم.
اینکه چاپ چندمش باشه فرقی نداره؟

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
Re: RE: خواندن معماری برای کنکور ۹۴ از الان از روی چه منبعی؟
(۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  از راهنماییتون ممنونم.
اینکه چاپ چندمش باشه فرقی نداره؟

چرا چاپای جدید ظاهرن کاملترن و غلط کمتر دارن. چاپ چند رو دارین؟

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
موریس مانو رو بذار کنار, من مانو رو خوندم , به هیچ وجه اون چیزی نیست که کنکور هست! تاکید دیگران رو نمیدونم ولی من امتحان کردم و دیدم
هرچی باشه یه کتاب مرجعه , کتابای مرجع فقط واسه تابستون خوبن(هرچند من میگم مانو با اینکه کتاب عالی ای بود در دوره ی کارشناسی ولی بهیچ وجه مناسب کنکور نیست)
بنظرم با همون پوران میتونی راحت متوجه ی همه ی مفاهیم بشی و تست بزنی, اگه با مانو بخونی فک نکنم بتونی رو تست سرمایه گذاری کنی تو این وقت کم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
مانو نخونیها..نه تنها الان دیره واسه مرجع خونی بلکه این مرجع.مرجع خوبی نیست.حتی دکتر اجلالی هم توی ویسشون میگن منبع بدیه و بترسون رو کتاب خوبی معرفی میکنن.

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
سلام.
از راهنمایی همتون سپاسگزارم.
کتاب من مربوط به سال ۸۸ هستش. من یکی از ویس ها رو دانلود کردم ولی متاسفانه یه کم گنگ بود و خوب متوجه نمیشدم. خود کتاب کافیه؟

ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
Re: RE: خواندن معماری برای کنکور ۹۴ از الان از روی چه منبعی؟
(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام.
کتاب من مربوط به سال ۸۸ هستش. من یکی از ویس ها رو دانلود کردم ولی متاسفانه یه کم گنگ بود و خوب متوجه نمیشدم. خود کتاب کافیه؟

یه ذره بعضی جاها کم توضیح داده تو جواب سوالا چاپای قدیمی تر. البته منم کتابم مال همون موقعهاس. خیلی حساس نباش. با هدست گوش کن. تیکه هایی رو هم که بلدی بزن بره جلو. بعد کلن معماری اولش یه ذره اعصاب خورد کن هست. بعد قلقش دستت میاد. به نظرم از فصلایی که بهتر بلدی شروع کن.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال: #۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام.

اگه میخوای سرمایه گذاری کنی روی این درس باید کتاب جدیدتر بگیری. من واسه مدار منطقی یه کتاب قدیمی هم نمیشه گفت چاپ۸۹ داشتم,تو تست ها احساس میکردم همه یمطالب پوشش نداده اون کتابم, رفتم جدید گرفتم, الان دیدم چقدر ضرر کردم از اول یه کتاب جدید نگرفتم!
فصل اول رو حتماً با ویس گوش کن و پیش برو , بقیه ساده هست , فک کنم بدون ویس بتونیShy
ارسال: #۱۱
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
سلام کتاب پترسون رو پیشنهاد میکنم بهتون مرجع اصلی خیلی از دانشگاه های معتبره واسه کنکورم خوبه
ارسال: #۱۲
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
درود..
من ی دور پوران رو خوندم ولی واقعا زده شدم و خیلی از مطالب برام مبهم بود، تست هم نمیتونستم بزنم، تا اینکه خانم آوا ویس مهندس یوسفی(عزیزدلم) رو گذاشت و کلا نظرم نسبت به معماری عوض شد. ویس رو گوش بدی پشیمون نمیشی.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۸۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۲۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۰۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۱۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  منبع درس معماری کنکور amir_ghanati ۰ ۱,۲۳۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close