زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرط معدل در کنکور ارشد

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط farad.)
شرط معدل در کنکور ارشد
سلام دوستان
این موضوع برای بنده خیلی حیاتی هست ممنون میشم جواب بدید.
توی دفترچه کنکور نوشته دانشجویان سال آخری که معدلشون کمتر از ۱۲ است نمیتونن تو این آزمون شرکت کنن. آیا این شرط واقعا سخت گیرانه دنبال میشه؟ البته با ضریبی که معدل ها بر اساس دانشگاه میخوره معدل من از ۱۲ بالاتر میشه، حالا معدل واقعی باید بالای ۱۲ باشه یا معدل موثر ؟ و یه زمانی هم برای اصلاح معدل میذارن که معمولا اخر ترم هست و مشکل معدل من حل میشه، آیا الان میتونم ثبت نام کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
RE: شرط معدل در کنکور ارشد
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)farad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
این موضوع برای بنده خیلی حیاتی هست ممنون میشم جواب بدید.
توی دفترچه کنکور نوشته دانشجویان سال آخری که معدلشون کمتر از ۱۲ است نمیتونن تو این آزمون شرکت کنن. آیا این شرط واقعا سخت گیرانه دنبال میشه؟ البته با ضریبی که معدل ها بر اساس دانشگاه میخوره معدل من از ۱۲ بالاتر میشه، حالا معدل واقعی باید بالای ۱۲ باشه یا معدل موثر ؟ و یه زمانی هم برای اصلاح معدل میذارن که معمولا اخر ترم هست و مشکل معدل من حل میشه، آیا الان میتونم ثبت نام کنم؟
نه معدل واقهیت باید ۱۲ باشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۲۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۶۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۳۴۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۸۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۶۷۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۰۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۲۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی jaber23 ۴ ۳,۷۶۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close