زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روال کنکور ۹۴///

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ
روال کنکور ۹۴///
سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: روال کنکور ۹۴///
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused
سلام اینجوری که قبلا اعلام کردن از هفته آینده باید ثبتنام شروع شه شه دیگه همراهش دفترچه ثبتنامم میاد توی اون همه چی را کامل توضیح داده و آزمون ای تی هم تا جایی من میدونم جمعه صبح ۱۷ بهمن فکرکنم باشه
اره فکر نکنم محدودیتی در تعداد ثبتنام در رشته باشه ولی زمان امتحاناشون احتمالا نباید تداخل داشته باشه
دیگه ببخشید کامل نیست معلوماتم در همین حده
و یه سوالم خودم داشتم دوستان کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه توی کنکور ارشد مثل سراسری سهمیه منطقه ۱و۲و۳ نداره؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
RE: روال کنکور ۹۴///
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused
سلام اینجوری که قبلا اعلام کردن از هفته آینده باید ثبتنام شروع شه شه دیگه همراهش دفترچه ثبتنامم میاد توی اون همه چی را کامل توضیح داده و آزمون ای تی هم تا جایی من میدونم جمعه صبح ۱۷ بهمن فکرکنم باشه
اره فکر نکنم محدودیتی در تعداد ثبتنام در رشته باشه ولی زمان امتحاناشون احتمالا نباید تداخل داشته باشه
دیگه ببخشید کامل نیست معلوماتم در همین حده
و یه سوالم خودم داشتم دوستان کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه توی کنکور ارشد مثل سراسری سهمیه منطقه ۱و۲و۳ نداره؟

آزمون آیتی پنجشنبه صبح ۱۶ بهمنه. شما میتونین یه رشته اصلی + یه رشته شناور شرکت کنین. آیتی شناوره

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال از روال های مفهومی shaqayeqmzn1 ۰ ۱,۳۵۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: shaqayeqmzn1
  منابع کنکور شبکه و رایانش امن shahryar711 ۱ ۳,۰۹۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  سیستم عامل ۹۴و ۹۵ فناوری اطلاعات signal_micro ۲ ۲,۵۷۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  داوطلب کنکور ارشدی که معلم شد edward71 ۳ ۲,۶۱۸ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mzha
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۴۳۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۹۰ کنکور ارشد۹۴ shinagh ۰ ۱,۴۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shinagh
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۰۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  روال بازگشتی saberz ۵ ۳,۱۱۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۲۱۲ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  حذف رشته فناوری اطلاعات از کنکور کاردانی به کارشناسی Masoud1393 ۲ ۲,۲۹۰ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud1393

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close